dowolna

Domy kujawsko-pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

2 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 306 ogłoszeń

599 000 zł166 m² 3 608,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 713 m²

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości! mała nieszawka ul. Toruńska 112. Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Małej Nieszawce przy ul. Toruńskiej, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł121 m² 6 438,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej według projektu Willa modern z wiatą lub garażem Lokalizacja Inwestycja zlokalizowana w centralnej części Osielska, w okolicy szkoły i kościoła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł164,96 m² 3 031,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 311 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w trakcie budowy, położony w Łubiance. Nieruchomość sprzedawana w stanie surowym (z zaplanowanym pokryciem dachu i ociepleniem w cenie). Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł155 m² 5 477,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Katy" Prezentujemy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny 5 pokojowy z poddaszem użytkowym w stanie deweloperskim położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł170 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:968 m²

Czteropokojowy, parterowy dom 170 m2 w zabudowie wolnostojącej z 2022 roku na działce o powierzchni 968m2 w Pruszczu Pomorskim. Oferta na wylączność - tylko u nas. (Spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł170,86 m² 8 779,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w bardzo dobrym stanie technicznym, wybudowany około 20 lat temu, wykonany z wysokiej jakości materiałów i starannie utrzymany. To nieruchomość dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł35 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Opis Wolnostojący, parterowy domek 35 m2 częściowo podpiwniczony na działce o powierzchni 400 m2. Działka z domkiem położona jest na terenie rod olszewka w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł103 m² 9 504,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Bydgoszczy Oferujemy na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 103m2.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł282 m² 3 436,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:812 m²

Gotowy do zamieszkania dom w Michelinie - jedna z najlepszych lokalizacji we Włocławku. 0% prowizji - kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko: twoje Metry Biuro Nieruchomości oferuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł255,70 m² 5 862,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Gotowy z wyposażeniem, kameralny dom z pełną infrastrukturą w Murowańcu. Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł248 m² 6 447,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Hala 140 m2 z pięknym domem Na sprzedaż nowoczesny, ekonomiczny dom 2020r, wolnostojący o powierzchni 108 m , zbudowany z trwałego materiału, jakim jest keramzytobeton. Dom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł224 m² 2 901,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:223 m²

Dom na sprzedaż w Ciechocinku Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż, usytuowany na osiedlu domów jednorodzinnych w Ciechocinku. Ten zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł535,47 m² 2 332,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Budynek bliźniak w Maruszy koło Grudziądza ok. 267,73m2 powierzchni użytkowej każdy segment. Bliźniak w spokojnej okolicy - idealny na inwestycję lub do zamieszkania Na sprzedaż dom typu.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł148,50 m² 6 127,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 831 m²

Rodzinny dom wolnostojący | 148,5 m | działka 6 831 m | 2007 rok | Krobia. Na sprzedaży funkcjonalny dom położony w miejscowości Krobia przy ul. Wiejska, z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł130 m² 2 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:983 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży umeblowanego domu jednorodzinnego o powierzchni 130 mkw. w Strzelnie usytuowanego na działce wielkości 983 mkw. Budynek parterowy z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Na sprzedaż: nowoczesny, ekologiczny dom parterowy z dużą działką, zlokalizowany w pobliżu lasu Tylko w Nieruchomości Apartament! Rok budowy: 2021 rok Powierzchnia zabudowy: 200 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł74,40 m² 6 586,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości! Szukasz spokoju, przestrzeni i bliskości natury, a jednocześnie zależy Ci na bliskości miasta? Mamy dla Ciebie dom z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł220 m² 9 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 174 m²

Nowoczesny komfortowy parterowy dom na dużej działce - 10 minut do Torunia! oferta W biurze "rodzinne nieruchomości" Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:280 m²

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę budynku w spokojnej, części Koniuch znajduje się parterowy segment (rok budowy 1992) podzielony na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł164 m² 4 567,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Dom z potencjałem w atrakcyjnej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący, jednopiętrowy, w całości podpiwniczony o powierzch ni całkowitej ok.164 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł179 m² 7 262,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży urokliwy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni blisko 173m2, zlokalizowany na osiedlu Rudak. Ta elegancka nieruchomość oferuje komfortowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł108,60 m² 7 357,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Szukasz nowego developerskiego domu w zabudowie bliźniaczej w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł135 m² 7 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 444 m²

Dobre Nieruchomości prezentują: funkcjonalny dom na dużej działce Zielonka, gm. Białe Błota, blisko Bydgoszczy Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, parterowego domu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł200 m² 4 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:394 m²

Dom jednorodzinny | bydgoszcz piaski 200 m | działka 394 m | garaż | ogrzewanie gazowe Czy szukasz domu wolnostojącego w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domy parterowe W stanie deweloperskim podwyższonym Biuro Nieruchomości mko Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż nowoczesne domy parterowe w stanie deweloperskim podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł85,10 m² 5 863,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Prohouse Nieruchomości Anna Suchowiecka zaprasza na prezentację nowych piętrowych domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 85 m każdy. Ta nowa inwestycja - Zacisze Łążyn zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł86 m² 6 162,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom - Czarnowo - 6 km od Bydgoszczy / Fordonu - bez podatku pcc Z przyjemnością prezentuję ofertę domu wolnostojącego na nowym osiedlu w podbydgoskim Czarnowie. Lokalizacja ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł149 m² 9 731,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Las, basen, jezioro, spokój dom w Borach Tucholskich Wyobraź sobie poranek z kawą na 64-metrowym tarasie, gdy z lasu wyłaniają się sarny. Wieczór przy kominku. Weekend przy własnym.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł260,70 m² 2 991,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:925 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 260m , położony na działce o powierzchni 925m .Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł102,36 m² 4 386,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

NA sprzedaż: funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej Wąbrzeźno, ul. Topolowa Szukasz solidnego domu dla swojej rodziny w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej okolicy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł171,21 m² 5 548,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Bolek czeka na nowego właściciela! bez podatku pcc I prowizji! Poznaj Bolka - dom z duszą i charakterem, który zagościł w Toporzysku, byś miał blisko zarówno do Torunia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł178,40 m² 7 847,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy osiedle 800-lecia, świecie Przedstawiamy wyjątkową ofertę nowo wybudowanego, nigdy niezamieszkanego domu parterowego o powierzchni użytkowej 178,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł340 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Z przyjemnością prezentujemy urokliwy dom o powierzchni 300m2, zlokalizowany 10 minut samochodem od Kruszwicy. Ta zadbana nieruchomość oferuje wygodny układ pomieszczeń. Praktycznie można tu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 000 zł136,20 m² 6 350,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Czteropokojowy dom (środkowy) w zabudowie szeregowej o powierzchni 108 m2 położony w Osielsku. Nieruchomość w stanie deweloperskim, położona na mini osiedlu, składającym się.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł200 m² 10 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Przedstawiamy ofertę przestronnego i bardzo komfortowego, piętrowego domu z 2019 roku. Dom został wybudowany na podstawie indywidualnego projektu. Wszelkiego typu materiały zostały.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł370 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 145 m²

Do sprzedaży duży dom w Ciechocinku lub do zamiany na podobną nieruchomość w Grodzisku Mazowieckim. Do zamiany w rozliczeniu może być dom lub segment. W bardzo dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł102 m² 6 156,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:513 m²

Oferta na wyłączność. Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż dom w stanie deweloperskim (+) Nowe Dąbie, całkowicie wykończony z zewnątrz, wolnostojący,ogrodzony z nowoczesnym piecem.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł240 m² 2 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący