dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

337 ogłoszeń

8 000 000 zł650 m² 12 307,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż dwukondygnacyjną powierzchnię komercyjną o łącznej powierzchni ok. 65 0 m , zlokalizowaną w Bydgoszczy. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp komunikacyjny do.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł1 680 m² 1 547,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 207 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,62 ha zabudowana budynkiem biurowo-magazynowym oraz budynkiem magazynowym. Nieruchomość atrakcyjnie położona na obrzeżach Brześcia Kujawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł480 m² 1 958,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 370 m²

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno - prawnym. Budynek produkcyjno-rzemieślniczy o powierzchni ok. 400 m2 na działce 6370 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł8 616 m² 261,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż teren wraz z zabudowaniami w przemysłowej części miasta. Działka o powierzchni 8616 wraz z zabudowaniami: - hala o konstrukcji stalowej o powierzchni ok 700 m/2,.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł15 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż garaż murowany we Włocławku, osiedle Południe, województwo kujawsko-pomorskie, ul.Szczygla, osiedle Południe. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł904 m² 2 212,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 394 m²

Na sprzedaż hostel położony w przemysłowej części Torunia, przy ul. Ceglanej 5. To propozycja inwestycyjna dla osób poszukujących nieruchomości o dużej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł1 168 m² 4 195,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:897 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kancelaria Nieruchomości class zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 000 zł14 396 m² 1 875,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:13 423 m²

Obiekt komercyjny | toruń | 14 396 m | działka 1,34 ha | parking 7 500 m | rampy | monitoring | pv 49,8 kw Biuro nieruchomości Blue-Home prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży wielofunkcyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Działka inwestycyjna 3595 m + magazyn ok. 300 m - Strzelno Klasztorne Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 3595m , położoną w miejscowości Strzelno.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł301,12 m² 5 977,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Centrum Łochowa - dochodowy obiekt handlowo-mieszkalny | gotowy biznes Jagła Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonującego, dochodowego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł728,13 m² 1 880,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Lokalizacja: śródmieście w pobliżu Placu Piastowskiego. Jedna z głównych ulic handlowych Bydgoszczy. Charakterystyka: kompleks handlowo - usługowy składający się z 14 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł70 000 m² 117,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:70 000 m²

Oferujemy na sprzedaż fenomenalne Gospodarstwo Agroturystyczne w Borach Tucholskich stworzone z dawnej, zapomnianej przez świat leśniczówki *** ta wyjątkowa oferta jest dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

2 435 000 zł733 m² 3 321,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:573 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży prawa użytkowania wieczystego zabudowanej działki o powierzchni 958 m2 wraz z halą i pomieszczeniami socjalnymi stanowiącymi.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł506,50 m² 1 401,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:4 762 m²

Do sprzedaży budynek gastronomiczny z dobudowaną salą imprez okolicznościowych przy drodze krajowej nr 1 (łódź-Gdańsk). Budynek gastronomiczny (325,5m2 pow. użytk.) jest parterowy, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 000 zł4 760 m² 2 836,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Opis nieruchomości Z przyjemnością prezentuję nowoczesny obiekt zlokalizowany w południowo-wschodniej części Torunia, z szybkim dostępem do autostrady A1. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł191,12 m² 6 278,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna położona na toruńskiej starówce, w jednej z najbardziej klimatycznych i pożądanych lokalizacji. Nieruchomość składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

1 839 000 zł460 m² 91,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość o charakterze inwestycyjnym z częścią przeznaczoną pod działalność gospodarczą i funkcją mieszkalną. Nieruchomość daje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł397 m² 931,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:397 m²

Budynek do remontu w centrum Koronowa z działką 397 m - Cena do negocjacji! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 397 m , zabudowana budynkiem wymagającym generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł353 m² 1 498,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Nieruchomości Leszek Banaś oferuje na sprzedaż unikalny budynek w zabudowie kołowej w miejscowości Dolna Grupa 70 o powierzchni użytkowej 353m2, który kiedyś pełnił funkcje.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł2 230 m² 1 161,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:8 762 m²

Obiekt inwestycyjny z ogromnym potencjałem - 8762 m gruntu z zabudowaniami o łącznej powierzchni 2230 m - Zakrzewo, gm. Radzyń Chełmiński Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł1 569,83 m² 1 592 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:48 900 m²

Zespół Pałacowo Parkowy Falborz Pałac Książąt Kujawskich z przeznaczeniem na pałac seniora Z rehabilitacją Eklektyczny, wielobryłowy, w części środkowej piętrowy pałac wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł770 m² 4 220,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:260 m²

Na sprzedaż kamienica inwestycyjna w centrum Bydgoszczy ul. Sienkiewicza 6 Szanowni Państwo, prezentuję ofertę sprzedaży kamienicy położonej w sercu Bydgoszczy, przy ulicy Sienkiewicza 6. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł475,16 m² 4 840,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:398 m²

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. **oferta dla inwestorów** Kamienica przy ul. Stromej 3 w Toruniu to doskonała okazja dla inwestora szukającego stabilnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł800 m² 3 737,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe