dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Śliczna

Toruń,kujawsko-pomorskie

790 000 zł756 m² 1 044,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

piękna narożna działka z ostatecznym pozwoleniem na budowę i wyjątkowym indywidualnym projektem, bezpośrednie sąsiedztwo lasu państwowego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 999 zł56 m² 6 421,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż M5 na Bydgoskich Wyżynach przy ul. Zofii Nałkowskiej lokal Lokal to M5 z 4-rema pokojami z osobną kuchnią i łazienką o powierzchni 55,06 m2 na IV piętrze. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Matejki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

41,25 zł/m²24 m² 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem: biuro na ulicy Matejki 1a na drugim piętrze Powierzchnia: 24m2 Standard: biuro umeblowane, okna pcv, centralne ogrzewanie, internet, alarm, dostęp do budynku na karty magnetyczne, klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gdańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł22 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Ogłoszenie dla osób pracujących Proponuję świetnie zlokalizowane mieszkanie przy ul. Gdańskiej 144 (3 piętro) Blisko Zawiszy, śródmieścia, uniwerku, powierzchnia 21.6 m2 W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

530 000 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Piękny apartament z ogródkiem. Mieszkanie umeblowane, gotowe do wprowadzenia - wysoki standard wykończenia. W cenie większość mebli widocznych na zdjęciach. Budynek z windą wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

155 000 zł31 m² 5 048,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie w biurze Nieruchomości Dobre Miejsce. Ceny nieruchomości w Bydgoszczy czasami sięgają sufitu - i bardzo rzadko zdarzają się już tzw. prawdziwe perełki, jaką jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzozówka

Brzozówka,kujawsko-pomorskie

650 000 zł106 m² 6 126,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:678 m²

32093. Polecam. Dom jednorodzinny wolnostojacy, parterowy w Brzozówce o powierzchni użytkowej 89m2 składajacy się z 3 pokoi ( salon z kominkiem z wyjściem na taras) kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

744 000 zł752 m² 989,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 674 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej: 86-302 Nowa Wieś oraz nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej: 86-302.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

391 000 zł56 m² 6 982,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe w układzie szczecińskim na os. Bohaterów. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, słoneczne położone od strony północnej i południowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Drzewna

Nieszawa,kujawsko-pomorskie

250 000 zł86 m² 2 906,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Nowoczesny kominek na pelet, niskie koszty eksploatacji (czynsz do wspólnoty 500zł), blok docieplony, mieszkanie należy do b. ciepłych, słoneczne (okna na wschód i zachód), w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

177 000 zł23 m² 7 831,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki po generalnym remoncie w 2017 roku, położonej w odnowionej oficynie przy ul. Kościuszki. Budynek: nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sudecka

Brodnica,kujawsko-pomorskie

1 500 zł45 m² 33,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam na wynajem mieszkanie o powierzchni 45,37m2 w nowym budownictwie na pierwszym piętrze, z przestronnym salonem z wyjściem na duży balkon, aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

95 000 zł312 m² 304,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości poleca : Bardzo atrakcyjną działkę rekreacyjną( rod) usytuowaną w Bydgoszczy, na obrzeżach miasta. Teren o powierzchni 312m2 , ogrodzony i zagospodarowany. Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jacewo

Jacewo,kujawsko-pomorskie

1 190 000 zł270 m² 4 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 321 m²

Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy, wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony dom o powierzchni użytkowej ponad 180m z 2012 roku w Jacewie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

159 000 zł530 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży urokliwą działkę rekreacyjną położoną przy Starym Mieście w malowniczym rod cukrownik. Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje idealną przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Znakomita działka i bardzo dobra lokalizacja! Do sprzedaży bardzo ładna działka budowlana w Bydgoszczy - Osowa Góra o powierzchni 1000 m2. W prostokącie o wymiarach 25x40m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Storczykowa

Chełmno,kujawsko-pomorskie

429 000 zł177 m² 2 422,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Oferta tylko U nas! Kupujacy nie płaci prowizji! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, dom wolnostojący. Nieruchomość położona w miejscowości Chełmno ul. Storczykowa, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Dobrzyń nad Wisłą

Dobrzyń nad Wisłą,kujawsko-pomorskie

160 000 zł45 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w Grochowalsku, województwo kujawsko-pomorskie, powiat lipnowski, gmina Dobrzyń nad Wisłą. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

519 000 zł62 m² 8 375,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na Skarpie, 62 m2, 3 pokoje, IV piętro, niski blok, najlepsza część osiedla na skarpie, dużo zieleni I terenów rekreacyjnych! Mieszkanie składa się z: - salonu - 22.2m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wielka Nieszawka

Wielka Nieszawka,kujawsko-pomorskie

1 598 000 zł292 m² 5 472,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 639 m²

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu energooszczędny dom usytuowany na działce o powierzchni 1639 m2, zlokalizowany w otoczeniu lasu gdzie dojazd do Torunia zajmuje zaledwie 10 min! To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 770 zł20 m² 88,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Jestem właścicielem prywatnego akademika dla studentów na Osiedlu Sztuk Pięknych w Toruniu i posiadam jeszcze pokoje na wynajem na ten rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

489 000 zł40 m² 12 164,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, bardzo ładnie wykończone pod klucz z bardzo dużym balkonem. Mieszkanie w dwupiętrowym bloku z windą oddane do użytku w 2024 roku. Znajduje się w świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brodzińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

900 zł31 m² 29,03 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dobra oferta! Przedmiotem oferty wynajmu jest mieszkanie kawalerka typu M-2 o powierzchni 31 m2 położona w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo, ul. Brodzińskiego. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleina

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 000 zł74 m² 40,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do wynajmu przestronnego i jasnego mieszkania trzypokojowego o powierzchni 74,03 m2, znajdującego się w Bydgoszczy na Osiedlu Fordon Przylesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy, przytulny apartament na pierwszym piętrze przy ulicy Fordońskiej, inwestycja aura towers, z widokiem na rzekę. Apartament o powierzchni około 70 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

93 000 zł960 m² 96,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 960 m2. z mediami (prąd,woda) z bardzo dobrym dojazdem do Bydgoszczy i Torunia. Obecnie z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny wolno stojący.W sąsiedztwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Flisacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

376 608 zł38 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Nowe Flisy na Osiedlu Czyżkówko otworzy zupełnie nowy rozdział na rynku mieszkaniowym w Bydgoszczy. Cicha, zielona lokalizacja, w sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego, z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3 pokojowe na I piętrze w centrum Ciechocinka przy ul. Polnej 10 dostępne od zaraz Mieszkanie o powierzchni 58 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Flisacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

507 932 zł55 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe Flisy na Czyżkówku otworzą zupełnie nowy rozdział na rynku mieszkaniowym w Bydgoszczy. Cicha, zielona lokalizacja, w sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego, z dostępem do transportu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m 2 , mieszczące się na 3. piętrze bloku, os. Leśne w Bydgoszczy. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

440 000 zł85 m² 5 159,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1991

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 5 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Fordon. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bortnowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

468 000 zł70 m² 6 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości prezentuje mieszkanie na sprzedaż w Bydgoszczy, fordon, osiedle Wyzwolenia. Oferujemy na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

748 000 zł110 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Ksd Development ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej znajdujący się na malowniczym osiedlu Solno w Inowrocławiu. Osiedle Wrzosowe to nowoczesne i zaciszne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Flisacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

376 797 zł41 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł50 m² 5 977,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ponad 50 m , zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy cichej i urokliwej ulicy. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 000 zł71 m² 6 746,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania po zmianie układu mieszkania z 4 pokojowego na 3 pokojowe z dużym aneksem kuchennym połączonym z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Flisacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

410 330 zł44 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Nowe Flisy na Czyżkówku otworzy zupełnie nowy rozdział na rynku mieszkaniowym w Bydgoszczy. Cicha, zielona lokalizacja, w sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego, z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Dobre,kujawsko-pomorskie

90 000 zł19 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę. Więcej informacji pod nr tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

922 191 zł95 m² 9 695,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiam Państwu najnowszą inwestycję budynku apartamentowego na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy! Nowe Flisy na Czyżkówku otworzą zupełnie nowy rozdział na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowy Kobrzyniec

Nowy Kobrzyniec,kujawsko-pomorskie

50 000 zł1 005 m² 49,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością prezentuję ofertę działek budowlanych zlokalizowanych we wsi Nowy Kobrzyniec, obręb 0015, w przynależności administracyjnej powiatu Rypińskiego. Posiadamy w ofercie 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

38,17 zł/m²79 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego zlokalizowanego na Jakubskim Przedmieściu. Całkowita powierzchnia: 78,6 mkw. Lokal składa się dużego pomieszczenia (62,9 mkw),.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij