dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zachęcam do kontaktu wszystkich zainteresowanych tą wyjątkową nieruchomością. Jest to świetna okazja zarówno dla osób szukających mieszkania do zamieszkania, jak i dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

409 000 zł64 m² 6 432,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mam przyjemność przedstawić Państwu, na sprzedaż, komfortowe, przestronne trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 63,68 m2, zlokalizowane na czwartym piętrze kameralnego bloku na fordońskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

839 000 zł220 m² 3 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:216 m²

Makler nieruchomości zaprasza do zakupu pięknego, komfortowego i przestronnego domu w zabudowie szeregowej na bydgoskich Piaskach. Ten środkowy szereg usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norweska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

292 000 zł45 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! tylko U nas! W ofercie sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,26mkw usytuowane na 4 w bloku ul. Norweska 6 Szwederowo. Lokal składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Staszica

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 345 936 zł1 682 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia rewelacyjnie usytuowanej działki w Centrum Inowrocławia przy ulicy Staszica. Działka budowlana z prawomocnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

620 000 zł117 m² 5 299,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:131 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego (pow. netto 117,85 m2), położonego na działce o powierzchni 131,40 m2. Deweloper daje możliwość własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Toruń,kujawsko-pomorskie

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu zlokalizowanego 5 min drogi od Starego Miasta. Dom piętrowy z piwnicą, wybudowany ok. 1960 roku, znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wymysłowice

Wymysłowice,kujawsko-pomorskie

182 000 zł2 604 m² 69,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka z pozwoleniem na budowę i projektem! Doskonała okolica oraz dojazd! Prestige Nieruchomości prezentuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2604 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hoffmana

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

545 000 zł63 m² 8 650,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu 3-pokojowego mieszkania własnościowego, które znajduje się w Bydgoszczy Fordonie na os. Przylesie przy ulicy Kazimierza Hoffmana. Powierzchnia użytkowa to 63m2, loggia 5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta mieszkania na wynajem * 2 pokoje * 33 m2 * Bielany Cechy oferty: - niski czynsz administracyjny-350 zł - mieszkanie po remoncie generalnym - 2 minuty spacerem na umk - w pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości prezentuje dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji - Osiedle Rąbin. Nieruchomość o powierzchni 60 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 14 Pułku Piechoty

Włocławek,kujawsko-pomorskie

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego na drugim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. Budynek położony na osiedlu Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

690 000 zł64 m² 10 781,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta mieszkania na sprzedaż * 3 pokoje * 64 m2 * blok z 2017r * czynsz: 600 zł Cechy oferty: - ogrodzone, monitorowane osiedle - miejsca parkingowe dedykowane mieszkańcom bloku - 2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbrowa Chełmińska

Dąbrowa Chełmińska,kujawsko-pomorskie

135 000 zł1 120 m² 120,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Opiekun oferty: prestige Nieruchomości Oferta tylko w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą - dwie działki budowlane ( 779 m2 i 341 m2 ) o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowiańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

242 000 zł31 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! tylko U nas! W ofercie sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,80mkw usytuowane na 7-piętrze 11-piętrowego wieżowca na osiedlu Wzgórze Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Lelewela

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

500 zł8 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1-krotność czynszu

Pokój na ul. Lelewela (os. Leśne)! Wolny od zaraz! Wynajmę jasny i umeblowany pokój o pow. ok 8 m2 w mieszkaniu 3-pokojowym. Całe mieszkanie ma powierzchnię ok 50 m2. W pozostałych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

359 000 zł90 m² 3 978,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Nowa oferta tylko u nas. Na sprzedaż dom/siedlisko, o powierzchni 90,24 m2, w którym kiedyś prowadzono gospodarstwo, usytuowany na działce o powierzchni 2900 m2. Dom jest położony we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

244 000 zł23 m² 10 427,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta mieszkania na sprzedaż * 23.8 m2 * Mokre Mieszkanie ze względu na lokalizację w centrum, liczne wydziały szkół wyższych w okolicy, oraz niski czynsz, idealna jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

285 000 zł40 m² 7 089,55 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży mieszkania * 2 pokoje * 40 m2 * Rubinkowo I Cechy oferty: - wystawa okien w kierunku południowym - dodatkowe pomieszczenie które można zaaranżować na: jadalnię, gabinet -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

430 567 zł46 m² 9 349,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 z ogródkiem 43,8 m2. - 0% prowizji, 0% podatku pcc - Ogród - 2 pokoje - Nowe budownictwo - Ogrzewanie podłogowe - Panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

577 441 zł60 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,53 m2 z dużym tarasem 29,1 m2 w nowej inwestycji Grunwaldzka 25 - Blisko Centrum - Duży balkon 29 m2 - Czwarte piętro - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kormoranów

Zamość,kujawsko-pomorskie

745 000 zł128 m² 5 820 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

NA sprzedaż: dom jednorodzinny, stan deweloperski: piętrowy z garażem, oraz pomieszczeniem gospodarczym. Powierzchnia użytkowa domu: 101,82 m2 + garaż 27 m2 (można przerobić na dodatkowy pokój).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

278 000 zł35 m² 7 942,86 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**** sprzedane**** funkcjonalny układ pomieszczeń, przepiękne widoki I najlepsza dzielnica doskonała lokalizacja Mieszkanie położone się przy ul. Gagarina, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

400 000 zł64 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie naszego biura przestronne mieszkanie 3 pokojowe. Komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 64 m2. Usytuowane jest na pierwszym piętrze 4-piętrowego bloku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w bloku znajdującym się na Bydgoskim Przedmieściu, przy ulicy Broniewskiego. 4 piętro w bloku z windą. Mieszkanie mierzy powierzchnię 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grasera

Toruń,kujawsko-pomorskie

424 216 zł40 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 40.44m2 położonego na II piętrze IV piętrowego bloku. Kupujący zwolniony Z 2 % podatku pcc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beskidzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 990 zł50 m² 39,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biała Posesja Nieruchomości poleca mieszkanie na wynajem przy ul. Beskidzkiej 4, na bydgoskim Wzgórzu Wolności. Lokal dwupokojowy o łącznej pow. 50 m2 usytuowany na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stopka

Stopka,kujawsko-pomorskie

1 200 000 zł377 m² 3 182,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 111 m²

Opis Nieruchomości: prezentujemy wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 377 m , położony na przestronnej działce o powierzchni 5111 m w miejscowości Stopka, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

279 000 zł61 m² 4 573,77 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Nadwiślańska

Górsk,kujawsko-pomorskie

128 700 zł1 430 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro nieruchomości 3parts (partner home) ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki budowlanej o powierzchni 1430 m , znajdującej się w Górsku. Jedynie 10 min od Torunia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Wioska

Nowa Wioska,kujawsko-pomorskie

49 000 zł848 m² 57,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyprzedaż działek ostatnie dzialki Z nowego podzialu! Zostały jeszcze działki o powierzchni : - 997m2 - 828m2 -1217m2 -1013m2 -1042m2 -1393m2 Działki w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W posiadaniu biura jest mieszkanie 2-pokojowe. W skład lokalu wchodzi: dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc, piwnica. Mieszkanie mieści się na terenie osiedla Szwederowo. Lokal mieszkalny po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

369 000 zł47 m² 7 851,06 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu 3- pokojowe mieszkanie położone na piętrze w wieżowcu na osiedlu Młodych. Na całkowity metraż mieszkania składa się salon, z którego przechodzi się do drugiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

469 000 zł35 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pięknie wykończone, całkowicie wyposażone mieszkanie na sosnowym lesie Z piwnicą I garażem. Kupujący nie płaci pcc! sosnowy las - to wyjątkowe, nowoczesne osiedle na miarę XXI wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

675 000 zł68 m² 9 946,95 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o podwyższonym standardzie, położonego w świetnej lokalizacji - Osowa Góra (osiedle Motylowe). Do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

189 000 zł36 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania położonego przy ulicy Wiejskiej we Włocławku. Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze w dobrze utrzymanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Długie

Długie,kujawsko-pomorskie

123 750 zł27 300 m² 4,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: działka niezabudowana Miejscowość: długie II, 87-337 Wąpielsk Przedmiotem licytacji jest:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

610 000 zł65 m² 9 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego, przestronnego mieszkania z antresolą i dużym balkonem w spokojnej i bardzo cichej okolicy na Czyżkówku. Budynek Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 050 000 zł115 m² 9 162,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Gotowy bliźniak do zamieszkania, blisko do Centrum Torunia. ***tylko U nas*** Funkcjonalny i energooszczędny dom o powierzchni całkowitej 126,92 m2 natomiast 114,60 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

769 000 zł70 m² 10 985,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą. Nie zwlekaj i zainwestuj w przyszłość swoją lub Twojej rodziny! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tężniowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

353 440 zł30 m² 11 781,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją inwestycyjną zakupu mieszkań wraz z obsługą operatora. Inwestycja położona w willowej części Ciechocinka tuż przy strefie A przy ul.