dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

120 000 zł773 m² 155,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną okazję inwestycyjną! Na sprzedaż posiadamy działkę o powierzchni 773 m2, położoną przy drodze asfaltowej w spokojnej, okolicy. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

334 600 zł34 m² 9 841,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

280 000 zł39 m² 7 235,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości prezentuje słoneczne, dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie w dobrze skomunikowanej części osiedla Piastowskiego. Lokal o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żabieniec

Nieszawa,kujawsko-pomorskie

259 000 zł77 m² 3 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mapa Nieruchomości prezentuję Państwu atrakcyjną nieruchomość na sprzedaż, o powierzchni użytkowej 77 m , położoną w trzypiętrowym bloku z cegły, wybudowanym w 1998 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł37 m² 49,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, winnica, ul. Szosa Lubicka. Dwupokojowe, nowocześnie wykończone mieszkanie na Winnicy. Dla kogo Idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania na nowym osiedlu, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

50 000 zł3 000 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki nad kameralnym Jeziorem Lubowieckim. film : lokalizacja - ulica Kubusia Puchatka, lubówiec , gm. Skępe, pow. lipnowski, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mleczarska

Rypin,kujawsko-pomorskie

1 550 zł49 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji dla biura. Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie do wynajęcia w Rypinie, przy ulicy Mleczarskiej 15C. To urocze mieszkanie składa się z : dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Koronowo,kujawsko-pomorskie

251 100 zł4 186 m² 59,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiam Państwu działkę w urokliwym miejscu w miejscowości Koronowo pod Bydgoszczą. Działka posiada 4186m2 powierzchni, częściowo zalesiona o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chełmica Mała

Chełmica Mała,kujawsko-pomorskie

98 280 zł1 512 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1512 m , położona w malowniczej miejscowości Chełmica Mała. Działka znajduje się na nowopowstającym osiedlu, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

338 700 zł34 m² 9 961,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

468 211 zł48 m² 9 754,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko 5 min do centrum. ****rezerwacja**** Nowa oferta wynajmu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,40 m2 usytuowanego na 4 piętrze w blok z windą. Wybudowany w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Winnica

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 650 zł57 m² 46,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cenisz komfort i wygodę wnętrza, zapoznaj się z ofertą. Wynajmę od zaraz 3 -pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Winnica Powiśle. Na powierzchnię 57 m2 składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

729 000 zł70 m² 10 414,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Poszukują Państwo nowoczesnego, dużego mieszkania w dogodnej lokalizacji? Ta oferta spełni oczekiwania wielu klientów, nie zwlekaj! Trzypokojowe mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Podole

Podole,kujawsko-pomorskie

106 700 zł1 067 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka na Podolu, gmina Raciążek o powierzchni 1067m2. Numer działki 264/6. Służebność drogi dojazdowej Ładna, spokojna okolica. Do centrum Ciechocinka 2km. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

501 900 zł45 m² 11 153,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

284 000 zł30 m² 9 627,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 1 piętrze w bloku przy ul. Paderewskiego w Lubiczu Górnym. Mieszkanie wyposażone, umeblowane, kompletnie wyremontowane na początku 2022r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

287 730 zł27 m² 10 656,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

890 000 zł125 m² 7 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przedmiotem oferty jest dom na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Miedzyń! Nieruchomość o powierzchni 125 m2. i działka 220 m2. Specyfikacja budynku: - stan deweloperski -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Żytnia

Włocławek,kujawsko-pomorskie

4 900 000 zł5 115 m² 957,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 115 m²

Przedmiotem sprzedaży jest obiekt handlowo-usługowy, usytuowany na Osiedlu Kazimierza Wielkiego we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 0,5115.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

293 000 zł44 m² 6 621,47 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość! Mieszkanie do remontu położone w super lokalizacji na osiedlu Wyżyny w Bydgoszczy! M-3 o powierzchni 42m 2, w tradycyjnym układzie szczecińskim , zlokalizowane na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. PCK

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł67 m² 3 268,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny , aktualnie używany jako lokal usługowy o pow. 67,51m2 położony na parterze budynku przy ul. Pck Lokal składa się z dwóch pomieszczeń ( pokoi),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

519 000 zł62 m² 8 370,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferta mieszkania na sprzedaż * 3 pokoje * 62m2 * Na Skarpie Cechy mieszkania: - mieszkanie z widokiem na Wisłę, - dwustronne, rozkładowe - jasne, słoneczne, - posiada loggię wielkości 4,7 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kormoranów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem przy ulicy Kormoranów 128 na Osowej Górze w Bydgoszczy *przyjazne dla zwierząt *powierzchnia 46 m2 *pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł36 m² 9 390,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu słoneczne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze budynku wybudowanego w 1998 r. z cegły będącego w zasobach spółdzielni mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Przydwórz

Przydwórz,kujawsko-pomorskie

99 000 zł5 600 m² 17,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! zapraszam do kontaktu! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki w Przydwórzu/ gm. Ryńsk! Działka o powierzchni 0,56ha położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orłowska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

247 000 zł42 m² 5 950,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w pełni wyposażone do zamieszkania informacje ogólne: prezentuję Państwu mieszkanie urządzone przez architekta wnętrz, w nowoczesnym wykończeniu, przepięknej kolorystyce. Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę dwu pokojowe mieszkanie na osiedlu Jar: powierzchnia: 50m2 Zalety mieszkania: -klimatyzacja -miejsce postojowe -internet -umeblowane -piwnica zalety lokalizacji: -tereny zielone -dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

591 700 zł66 m² 8 965,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nadrzeczna

Koronowo,kujawsko-pomorskie

251 160 zł4 186 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

299 000 zł58 m² 5 153,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Zainwestuj w mieszkanie na wynajem na pokoje! Na sprzedaż mieszkanie z murowanym garażem na Osiedlu Nowym. Mieszkanie: 58,02 m2 pierwsze piętro, trzy pokoje, łazienka z wc z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

330 000 zł1 276 m² 258,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lisi Ogon działki budowlane. Polecam tylko W naszym biurze! Na sprzedaż 4 działki budowlane o pow.1428m2,1430m2,1165m2 oraz 2126m2 do których doprowadzona jest droga dojazdowa. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

878 000 zł145 m² 6 055,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Makler poleca nieruchomość W bardzo dobrej lokalizacji! Do sprzedania do typu bliźniak w miejscowości Niemcz bardzo dobra lokalizacja , komunikacja miejska, przedszkola, szkoła, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hurynowicz

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 390 zł49 m² 28,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Hurynowicz 7 na Chełmińskich Przedmieściach *osiedle zamkniete i bardzo dobrze skomunikowane *2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lelewela

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł59 m² 30,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie (ul. Lelewela), znajdujące się na I piętrze, składające się z 3 rozkładowych pokoi (19m/14m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, osobnego wc, przedpokoju oraz.