dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

9 000 zł360 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Do wynajęcia nowocześnie zaprojektowany dom parterowy, wolnostojący, z ogromnymi przeszkleniami, usadowiony na dużej działce, w Łubiance k. Torunia. Dane techniczne: nowy, energooszczędny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

699 000 zł75 m² 9 351,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

Przestronne 5 pokojowe mieszkanie na osiedlu Universitas na Bielanach Wysoki parter w czteropiętrowym bloku - na każdym poziomie jedno mieszkanie. Mieszkanie jest bardzo słoneczne. Okna na 3 strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

328 633 zł36 m² 9 098,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

619 990 zł55 m² 11 262,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie II poziomowe - Czyżkówko Lokal składa się z : I poziom: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon - sypialni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

368 000 zł49 m² 7 556,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Fordon (osiedle Bajka). Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

510 810 zł58 m² 8 776,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł48 m² 6 989,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! szwederowo, ul. Czackiego Oferuję ładne, przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

227 350 zł28 m² 7 979,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka z ogródkiem - idealna na przyjazdy do Ciechocinka Nowa inwestycja - budynek z windą, położony blisko centrum. Budynek pośród zabudowy wielorodzinnej lecz w oddaleniu od innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Olimpin

Olimpin,kujawsko-pomorskie

623 000 zł5 730 m² 108,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w Olimpinie o powierzchni 5728m. Działka którą oferujemy jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczone 7mn-terenyzabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

690 000 zł64 m² 10 781,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta mieszkania na sprzedaż * 3 pokoje * 64 m2 * blok z 2017r Cechy oferty: - ogrodzone, monitorowane osiedle - miejsca parkingowe dedykowane mieszkańcom bloku - 2 komórki lokatorskie - słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł51 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż Apartament 51 m2 Arkada Park, żupy. Nieruchomość mieści się na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym z windą. Z okna można rozkoszować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mała Nieszawka

Mała Nieszawka,kujawsko-pomorskie

1 050 000 zł115 m² 9 162,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Bliźniak gotowy do zamieszkania, blisko do Centrum Torunia. ***tylko U nas*** Funkcjonalny i energooszczędny dom o powierzchni całkowitej 126,92 m2 natomiast 114,60 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

330 000 zł44 m² 7 534,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3- pokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze w wieżowcu na osiedlu Młodych. Na całkowity metraż mieszkania składa się salon, z którego przechodzi się do drugiego pokoju, odrębny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Koronowo,kujawsko-pomorskie

251 160 zł4 186 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiam Państwu działkę w urokliwym miejscu w miejscowości Koronowo pod Bydgoszczą. Działka posiada 4186m2 powierzchni, częściowo zalesiona o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

533 200 zł60 m² 8 886,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cicha

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w atrakcyjnej okolicy. Blisko przystanków autobusowych oraz tramwajowych umożliwiających sprawną komunikację z innymi częściami miasta. Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł33 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Makler poleca na sprzedaż wygodnie urządzoną kawalerkę w bloku na Szwederowie. Bardzo ładny widok, 5 piętro. Gotowiec inwestycyjny! Tylko 450zł - czynsz administracyjny, rzetelna Spółdzielnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Kolejowa

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

23 000 zł2 100 m² 10,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajęcia hala na produkcję / produkcję ciężką, magazyn lub usługi. Bardzo dobry dojazd, przy drodze szybkiego ruchu S5 Bydgoszcz Poznań, 12 km od centrum Bydgoszczy. Hala o wymiarach 24x63m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 000 zł52 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się w bloku na osiedlu Górzyskowo. Pomieszczenia: 51,60 m 2 - salon 19 m 2 , - sypialnia 14 m 2 , - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 811 zł29 m² 10 099,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

794 000 zł1 990 m² 398,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Bydgoszczy w dzielnicy Prądy. Działka o powierzchni 1995 m2 posiada media: wodę , prąd, gaz, kanalizacje.Działka położona na terenie objętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 900 000 zł197 m² 14 697,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Tylko W inlok Ekskluzywne Apartamenty w Kamienicy na Starym Mieście. Zapraszamy do odkrycia pięciu ekskluzywnych apartamentów, umieszczonych w pięknej kamienicy, której korzenie sięgają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

540 000 zł10 034 m² 53,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży pięknej dużej działki w Zaroślu Cienkim o powierzchni 10034m2. Działka ma przeznaczenie budowlane, jest ogrodzona. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

638 900 zł53 m² 12 162,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 53,5 m2 zlokalizowane na bydgoskim Górzyskowie. Bardzo stylowo urządzone, w nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

414 800 zł58 m² 7 151,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z tarasem 26m2 II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 6 oddanie trzeci kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł48 m² 5 568,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnie skomunikowanej części miasta - Bocianowo. Mieszkanie wolne, dostępne od Zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. PCK

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł67 m² 3 268,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy o pow. 67,51m2 położony na parterze budynku przy ul. Pck Lokal składa się z dwóch pomieszczeń biurowych, dużego korytarza ( być może poczekalni ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

102,21 zł/m²66 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta lokalu na wynajem z możliwością wydzielenia idywidualnych pomieszczeń. ***tylko u nas*** Cechy oferty: - centrum Torunia, przy ul. Szosa Chełmińska, - powierzchnia pod biuro/usługi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

286 000 zł31 m² 9 125,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się w wyremontowanej kamienicy, w Centrum Bydgoszczy. Pomieszczenia: 31,34 m 2 - salon 19 m 2 , - sypialnia 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł44 m² 56,31 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem przytulny apartament w atrium przy ulicy Fordońskiej 4 Lokal położony w Bydgoszczy na terenie ogrodzonym. Ten 2-pokojowy apartament o powierzchni 44,4 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

35 000 zł13 m² 2 758,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą miejsca w hali garażowej, położonego na osiedlu Leśnym (ul. Leśna 19 Platanowy Park ). Cena garażu - 35.000 zł. Osiedle Prace budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł54 m² 7 217,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie na Błoniu. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

316 880 zł36 m² 8 753,59 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

990 000 zł264 m² 3 756 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Prezentujemy Państwu niezwykle ciekawą ofertę - piętrowy dom o powierzchni całkowitej 263,6 m2, położony na dużej działce (1400 m2) z ładnie utrzymanym ogrodem. Zbudowany według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

570 000 zł54 m² 10 555,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność, przedstawić państwu ofertę sprzedaży lokalu usługowego w samym centrum Bydgoskiego Przedmieścia. Lokal znajduje się przy głównej ulicy (mickiewicza), na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 450 000 zł330 m² 4 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu z warsztatem mechaniki pojazdowej w Grębocinie, koło Torunia. Posiadłość składa się z dwóch działek o całkowitej powierzchni 2700m2. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł30 m² 9 633,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: mieszkanie 29,54 m w Bydgoszczy - Fordon - Zamczysko Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,54 m , zlokalizowane na drugim piętrz w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Toruń,kujawsko-pomorskie

444 000 zł74 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m2, znajdujące się w samym sercu Torunia, zaledwie kilka kroków od starówki. Idealne dla osób ceniących przestrzeń i tradycyjny, góralski styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

740 000 zł265 m² 2 792,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:375 m²

Na sprzedaż obiekt pensjonatowy z częścią mieszkalną prywatną położony na osiedlu z zabudową pensjonatową. Atrakcyjna lokalizacja, obiekt położony blisko Tężni i deptaka. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

427 300 zł46 m² 9 289,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrężna

Brodnica,kujawsko-pomorskie

449 000 zł59 m² 7 575,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie znajdujące się na parterze w bloku przy ul. Okrężnej o powierzchni 59,27 m2 z dużym balkonem otoczonym zielenią. W skład nieruchomości wchodzą: - otwarta.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij