dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 612 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 612 ogłoszeń

130 000 zł1 039 m² 125,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż piękne działki z wydanymi Warunkami Zabudowy na domy całoroczne jednorodzinne. Położone w dobrze znanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1326m2 z aktualnymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Drzewianowo, gm. Mrocza, pow. nakielski, woj Kujawsko-Pomorskie. Oferta Wyłącznie w Naszym Biurze Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł585 m² 2 051,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-mieszkaniowa w doskonałym położeniu osiedla Wyżyny , w okolicy licznych placówek medycznych (szpitale, przychodnie, gabinety rehabilitacyjne). W okolicy liczne szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Gotowe biuro 71 m w centrum Bydgoszczy | 5. piętro | widok na miasto Lokal biurowy, do którego można wprowadzić się od razu, bez remontów i dodatkowych kosztów. Nowoczesny, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek położonych w Potulicach, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Doskonała nieruchomość zarówno po to, by w szybkim czasie realizować budowę jak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Studio Focus Nieruchomości prezentuje mieszkanie idealne dla osób chcących urządzić "4 kąty" według własnego projektu. Atutem są lokalizacja, rozkład i przestronność pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł48,50 m² 6 082,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,50 m 2 , położone na trzecim piętrze bloku przy ulicy Polnej. Atrakcyjna lokalizacja centrum Ciechocinka. Blisko poczta, sklepy, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł61,10 m² 9 312,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Studio Focus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż bardzo klimatyczne i przytulne mieszkanie 3-pokojowe z garażem znajdujące się na terenie zamkniętym, blisko Centrum Inowrocławia. * pow.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł148 m² 5 168,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:643 m²

Jeśli szukasz nowego domu pod Bydgoszczą i chcesz zdecydować w jaki sposób go urządzić - ta oferta jest dla Ciebie! Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o pow. 148m2 została.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł61 m² 8 983,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m, które łączy w sobie nowoczesną funkcjonalność z przytulnym, domowym klimatem. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł90,50 m² 10 265,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - przestronny dom z charakterem. Dom w zabudowie szeregowej - skrajny segment. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

71 000 zł1 092 m² 65,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Barcin-Wieś w odległości 450 m od stacji Orlen i 1 km od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 75M2 blisko dworca pkp, idealny na szkołę tańca! Do wynajęcia oferujemy lokal o pow. 75m2 usytuowany w budynku na poziomie -1. Lokal z przeznaczeniem usługowy, handlowo- usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 474 zł40,95 m² 11 025 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament inwestycyjny Na sprzedaż przytulne mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane w jednej z najbardziej spokojnych dzielnic Torunia. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł4 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić działkę z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego- usługowa Działka 4600 m2. Ma wymiary 200 m długości i 20 m szerokości. Zabudowa 90% oraz.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Gutowo między Toruniem a Bydgoszczą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 235 m2 położony na 3-cim piętrze budynku z windą, nieopodal Starego Rynku. W skład lokalu wchodzi : - część biurowa , open.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

319 898 zł25,09 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opis Inwestycji Mam przyjemność zaprosić Państwa do odkrycia wyjątkowej inwestycji w sercu Ciechocinka. Apartamenty Cerelis to inwestycja klasy premium, która oferuje luksusowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis Nieruchomości Oferowana działka o powierzchni 2120 m to atrakcyjna propozycja dla osób planujących budowę domu jednorodzinnego lub inwestycję. Duża powierzchnia daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł47 m² 10 574,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w prestiżowym i spokojnym kompleksie Active Park w Fordonie. Oferta idealna dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47,50 m² 6 294,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

mieszkanie | Szubin | 47,5 m2 | 2 pokoje | 3 pokoje | 3 piętro | blok | osiedle Spółdzielcze Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 47,5 m2 z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Ciechocinku ul. Nieszawska Oferujemy na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 2046m 2 objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²168 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą najmu powierzchni biurowych w centrum Bydgoszczy - nieopodal City Hotelu i Szpitala mswia. Cała powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł40,77 m² 8 707,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,77 mkw + komórka lokatorska 4,74 mkw - pełna własność, z gruntem i księga wieczystą - położone w prestiżowym kompleksie budynków.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł115,12 m² 6 079,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w Housing Market Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł47 m² 10 404,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Marzysz o przestronnym, gotowym do zamieszkania mieszkaniu w świetnej lokalizacji? Szukasz idealnego lokalu pod inwestycję lub nie masz ochoty tracić czasu na remont? Ta oferta może być dla.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł105 m² 6 657,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 379 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej (105m2) z poddaszem nieużytkowym, na działce 1379m2 w miejscowości Białe Błota. Nieruchomość w rozkładzie funkcjonalnym, składająca się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

34,20 zł/m²272,80 m² 9 330 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Powierzchnia biurowa (pow. 272,8 m2) usytuowana na parterze biurowca w dzielnicy Okole. +10 miejsc parkingowych na wyłączność! Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż pracujący dwupak inwestycyjny o powierzchni całkowitej (37,65 m2) znajdujące się w zrewitalizowanej kamienicy z 1920 roku na drugim piętrze przy Dąbrowskiego na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

126 625 zł1 013 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta Class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka o pow. 1013 m2. Działka z wydanymi warunkami zabudowy w Cielu.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł66,19 m² 5 136,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Arkadia Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 66,19 m , położone na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy z ogrodzonym terenem i miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty   Oferuję do sprzedaży działki w wyjątkowym miejscu - Osiedle Piaseczno, miejscowość Małe Łąkie, gmina Świekatowo. Działki w połowie trasy Serock - Świekatowo.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł2 944 m² 108,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:36

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy, usytuowany w pięknej, spokojnej miejscowości Jastrzębie. Powierzchnia działki 2944 m , powierzchnia budynku ok. 400 m. Tylko teraz I U nas Tomasz   .

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł73,20 m² 7 363,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,2 m , usytuowane na parterze. Mieszkanie jest przestronne, środkowe i ciepłe - idealna baza do stworzenia własnej przestrzeni od podstaw. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł366,04 m² 4 371,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 692 m²

Idea nieruchomości zaprasza do najnowszej wyłączności. Idealne dla dużej rodziny! Idealne dla inwestora! Dom na sprzedaż na dużej ogrodzonej działce Solec Kujawski. Opis oferty: na sprzedaż dochodowa.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 zł767,64 m² 29,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na wynajem budynek biurowo - magazynowych składających się : -główny budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni użytkowej 767,64 m2, w tym 162 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł53,40 m² 14 962,55 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wysoki Standard | Gotowe do Wprowadzenia | Nigdy Niezamieszkałe | Ogródek z Pergolą i Widokiem na Rzekę | Urzecze, bydgoszcz Zamieszkaj w jednym z najpiękniejszych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł31,26 m² 4 475,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania na poddaszu w kamienicy idealne do remontu! Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania: 31, 26 m2 m poddaszestan mieszkania: do kapitalnego remontu możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 000 zł123,17 m² 7 104 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:382 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej (123,17m2), położony na działce 382m2 w podbydgoskiej miejscowości Ciele, zaledwie kilkanaście minut drogi od Bydgoszczy. Piętrowy dom - w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka tuż obok lasu, zagospodarowana, rośliny zielone i kwiaty, utwardzona droga wjazdowa na działce (kostka, kratówka). Jest też fundament na mały ok. 20 m2 domek letniskowy, przyszły nabywca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 900 zł57,76 m² 10 974,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nr 6 Wykończone pod klucz: pokoje - panele winylowe, gładzie, oświetlenie łazienka - wanna, umywalka z szafką podwieszaną, lustro, oświetlenie wc - miska podwieszana, umywalka.