dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 610 ogłoszeń

399 000 zł60,41 m² 6 604,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Grudziądz, os. Kopernika, ul. Kalinkowa 13. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,41 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal posiada funkcjonalny, dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży niezwykle atrakcyjnie położonej nieruchomości gruntowej o powierzchni 727m 2 , zlokalizowanej w miejscowości Łysomice/k Torunia. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament 3-pokojowy centrum Bydgoszczy, ul. Graniczna. W pełni wyposażony apartament o powierzchni 57,5 m , położony na 1. piętrze w nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł255,90 m² 6 443,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 559 m²

Czy szukasz domu blisko Bydgoszczy, ale z prawdziwą ciszą i prywatnością? Marzysz o dużej działce z drzewami, gdzie nikt nie zagląda Ci w okna? A może chcesz mieć szybki.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł108,80 m² 8 731,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:342 m²

Dom -chełmińskie Przedmieście- 950000 Marzysz o domu w zielonej i spokojnej oraz dobrze skomunikowanej części Torunia. Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania. Topowa lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, położona w Kolonii Obrowskiej, gmina Obrowo. Działka o powierzchni 1050 m2, w kształcie prostokąta. Porośnięta samosiejkami.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! 3000 mkw przestrzeni w otoczeniu natury - Przysiersk, bory Tucholskie Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3000 mkw, położona w miejscowości Przysiersk, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze Opiekun oferty: anna Zakrzewska tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1400 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Ładne, gm. Włocławek. Działka nr ewid. 86/8, o wymiarach ok 26x53m,o statusie budowlanej, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł53 m² 8 113,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:802 m²

Kameralny domek w otoczeniu lasu - cisza, natura i komfort Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny domek o powierzchni całkowitej 53 m , położony na przestronnej działce 802 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Klimatyczne mieszkanie z duszą | 67,2 mkw | parking | Nakło nad Notecią Wyobraź sobie przestrzeń, która łączy klimat kamienicy z funkcjonalnością nowoczesnego mieszkania. Wysokie skosy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Super lokalizacja! Oferujemy do sprzedaży klimatyzowany lokal o powierzchni ok.40 m 2 z przeznaczeniem handlowo- usługowym, biurowym znajdujący się pośród innych lokali usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

543 000 zł1 346 m² 403,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1346 m2 w Osielsku. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom położony w jednej z najbardziej rozpoznawalnej lokalizacji obrzeży miasta Włocławek - szpetal górny gmina Fabianki. Ta lokalizacja to doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament w Stara Fabryka 54 m Os. Południe Widok na miasto Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się tylko z walizką? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na.

Szczegóły ogłoszenia

772 700 zł74,43 m² 10 381,57 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B - Lokal mieszkalny nr 16.126, loggia: 2,72 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 322 m² 135,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną przy lesie w miejscowości Gorczeniczka. Położona wśród pól i małych kompleksów leśnych zaledwie 250 metrów od drogi asfaltowej. Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł40,39 m² 10 992,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Jeśli szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizkę i zamieszkać, a lokalizacja ma realnie ułatwiać codzienne życie - ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł360 m² 1 913,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Kamienica w centrum Gąsawy z działką 1670 m2! Biuro Nieruchomości Makler przedstawia kamienicę na sprzedaż z 1876 r. zlokalizow aną w samym sercu Gąsawy przy ul. Trzemeszeńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 197 800 zł111 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament w prestiżowej inwestycji w najwyższym standardzie w samym sercu Bydgoszczy. Apartamenty Stary Port to luksusowe wnętrza, prestiżowa lokalizacja, cudowne widoki, wymarzone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł346,20 m² 3 347,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:812 m²

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Chełmno, ul. Storczykowa, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł140 m² 11 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 492 m²

Ogłoszenie Sprzedaży Działki - Lisi Ogon Na sprzedaż dom - Lisi Ogon | 140 m | działka 3492 m | blisko S10 Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 140 m położony.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł108,93 m² 4 948,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:667 m²

Na sprzedaż klimatyczny i komfortowy, czteropokojowy dom o powierzchni 109,83 m , położony w spokojnej i zielonej części Czernikowa. Nieruchomość znajduje się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mapa Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 10,284 ha, która w większości składa się z użytków rolnych. Możliwość podziału: istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Pulse nowoczesne mieszkania blisko centrum Bydgoszczy bez prowizji i bez podatku pcc pulse to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana na Wzgórzu Wolności jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł98,24 m² 4 570,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:644 m²

Bliźniak 98,24 m z dużą działką - komfort domu w cenie mieszkania! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży połowy domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 98,24.

Szczegóły ogłoszenia

42 999 zł287 m² 149,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: 4 działki w Wierzchucinku - blisko jeziora! Na sprzedaż oferujemy cztery urokliwe działki o powierzchniach od 245 m do 287 m , położone na terenie ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

386 000 zł74 m² 5 216,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Mieszkanie 3-pokojowe (pow. użytkowa ok. 74m2) usytuowane na parterze kamienicy na bydgoskim Śródmieściu. Nieruchomość do remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób niestandardowy.

Szczegóły ogłoszenia

375 704 zł41,54 m² 9 044,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowe mieszkanie Z balkonem - stan deweloperski- oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowo wybudowanym 32 lokalowym budynku wielorodzinnym, w którym dostępne są mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł81 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:468 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki zabudowanej domem jednorodzinnym parterowym w Toruniu na Działkach Św. Józefa. , przy ul. Wesołej. Lokalizacja: działki Józefa to.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 094 m² 547,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:15 200 m²

Opis nieruchomości: na sprzedaż nieruchomość rolna o powierzchni 1,520 ha, obejmująca ziemię orną klasy II, położona w województwie kujawsko-pomorskim, powiat świecki, gmina Pruszcz,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Zławieś Mała, idealne położenie, lokalizacja, przy drodze gminnej Oferta tylko w Naszym Biurze Pięknie usytuowana działka o pow. 1002 m2, w super lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

53,19 zł/m²141 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny lokal biurowy do wynajęcia - 140 m/2, parter, parking. Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 140 m/2, usytuowany na parterze nowoczesnego biurowca. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 000 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka W spokojnej okolicy, z dala od drogi głównej. Okolice brzozy - nowe smolno, 20.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł156,20 m² 5 435,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy / biurowy / mieszkanie 156,2 m | Bydgoszcz Śródmieście | ul. Śniadeckich | kamienica Na sprzedaż przestronny lokal usługowo mieszkalny o powierzchni 156,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł260 m² 30,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na wynajem magazynowy o powierzchni 260m2. W sklad oferty wchodzą dwa magazyny z automatycznymi bramami wjazdowymi, wysokość budynku 5,63m - 6,26m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rod Myślęcinek, 400 m2 domek murowany całoroczny , nowy, kanalizacja! Niezwykła oferta nowego domku , murowany, ocieplony, zaprojektowany według projektu ,który ma zadanie wykorzystanie każdego metra,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy na sprzedaż lokal handlowo-usługowy położony w centrum miasta! Lokal ma powierzchnię 57 m2 i znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł49 m² 7 653,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Na Skarpie , usytuowane na czwartym piętrze niskiego bloku. W bloku panuje cisza i spokój- brak sąsiadów nad głową, a na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł4 134 m² 140,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 4134 m2 W żołędowie Polecam do sprzedaży dużą działkę, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 000 zł208 m² 7 110,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

Dwupoziomowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 208 m , położony na działce 1109 m w miejscowości Białe Błota, z szybkim dojazdem do centrum Bydgoszczy (ok. 8 minut).

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij