dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 614 ogłoszeń

139 000 zł1 000 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka W spokojnej okolicy, z dala od drogi głównej. Okolice brzozy - nowe smolno, 20.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł156,20 m² 5 435,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy / biurowy / mieszkanie 156,2 m | Bydgoszcz Śródmieście | ul. Śniadeckich | kamienica Na sprzedaż przestronny lokal usługowo mieszkalny o powierzchni 156,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł260 m² 30,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na wynajem magazynowy o powierzchni 260m2. W sklad oferty wchodzą dwa magazyny z automatycznymi bramami wjazdowymi, wysokość budynku 5,63m - 6,26m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rod Myślęcinek, 400 m2 domek murowany całoroczny , nowy, kanalizacja! Niezwykła oferta nowego domku , murowany, ocieplony, zaprojektowany według projektu ,który ma zadanie wykorzystanie każdego metra,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy na sprzedaż lokal handlowo-usługowy położony w centrum miasta! Lokal ma powierzchnię 57 m2 i znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł49 m² 7 653,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Na Skarpie , usytuowane na czwartym piętrze niskiego bloku. W bloku panuje cisza i spokój- brak sąsiadów nad głową, a na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł4 134 m² 140,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 4134 m2 W żołędowie Polecam do sprzedaży dużą działkę, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 000 zł208 m² 7 110,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

Dwupoziomowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 208 m , położony na działce 1109 m w miejscowości Białe Błota, z szybkim dojazdem do centrum Bydgoszczy (ok. 8 minut).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż działki budowlane z linią lasu - Wudzyn, gmina Dobrcz Jagła Nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę działek budowlanych położonych.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł50,55 m² 9 080,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

! 2 pokojowe mieszkanie 50,55M - fordon! atuty: - przestronne 50,55m! - ustawny rozkład! - potencjał aranżacyjny! - duży balkon - loggia! - idealne pod inwestycję! charakterystyka: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 zł400 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowa hala, powierzchnie 200-400-! Hala zlokalizowana w przemysłowej części miasta. W pobliżu wiele firm o różnym profilu działalności, z bardzo dobrym dojazdem do dróg krajowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę w miejscu, które łączy naturę z wygodną codziennego dojazdu, jeśli właśnie tego szukasz - to ta oferta jest dla Ciebie. Perfekcyjna lokalizacja blisko wszystkiego, ale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z warunkami zabudowy Wałdowo Szlacheckie , Gmina Grudziądz , Powiat grudziądzki Powierzchnia: 3008 m Numer ewidencyjny: 100/8 Klasa gruntu: r VI Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł132 m² 53,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Na wynajem prezentujemy pięknie położony dom wolnostojący parterowy w miejscowości Drzewce o powierzchni całkowitej 132 m 2. Nieruchomość składa się z kuchni otwartej na salon.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł215 m² 3 627,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 028 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z częścią warsztatową w Lubiczu Górnym! Działka na której posadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

828 000 zł62 m² 13 354,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament 61,72 m | vinea 2025 | Osiedle Winnica | 2 balkony | Smart Home Na sprzedaż nowoczesny apartament położony w prestiżowej inwestycji vinea z 2025 roku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł40,20 m² 8 706,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie 40 m w bloku z cegły na 2. piętrze na osiedlu Skrzetusko. Układ mieszkania: 2 pokoje Osobna kuchnia Korytarz Łazienka Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z warunkami zabudowy nad Jeziorem Gopło możliwość zakupu różnych działek od 100zł za m2 do 280zł za m2 w zależności odległości od jeziora Atuty działek -piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł69,50 m² 9 482,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości natalia lamkowska w swojej ofercie posiada w yjątkowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie - Nowy Rządz, ul. Sybiraków. Wyobraź sobie miejsce, do którego wprowadzasz się bez.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł1 883 m² 344,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym Do sprzedaży działka budowlano-inwestycyjna w Osielsku, przy Szosie Gdańskiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł3 222 m² 116,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 222 m²

Prezentujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 3222 m , zabudowaną domem 110 m (do kapitalnego remontu) oraz starą stodołą. Całość daje ogromne możliwości adaptacyjne, rozbudowy.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł29,50 m² 5 050,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Studio Focus Nieruchomości przedstawia na sprzedaż kawalerkę znajdującą się w bloku w Markowicach. * pow. 29m * 1 piętro * 1 pokój * gotowe do wprowadzenia * pełne umeblowane * piwnica *.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł179,79 m² 3 776,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:806 m²

Atrakcyjne, jedyne we Włocławku, zamknięte, bezpieczne osiedle mieszkaniowe, zlokalizowane przy ulicy Dobrzyńskiej we Włocławku, na działce o powierzchni 1,0917 ha oddzielonej od Wisły szerokim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokali użytkowych od powierzchni 30m2 do 235m2. Bierzemy pod uwagę negocjacje! ale z rozsądkiem ;p Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł137,66 m² 5 731,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

!oferta tylko W pepper house! 4 pokojowe mieszkanie W centrum bydgoszczy na 1 piętrze do własnej aranżacji! atuty: - lokalizacja 3 min od Wyspy Młyńskiej, 10 min od Starego Rynku! - cicha.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1300 m 2 położona w Nieszawie przy ulicy Ciechocińskiej. Bezpośredni wjazd z publicznej drogi asfaltowej. Działka o wymiarach 37m x 35m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka budowlana w miejscowości Krążkowo w powiecie Inowrocławskim, w gminie Złotniki Kujawskie. * 25min od Bydgoszczy * 5minut od Nowej Wsi Wielkiej * 25 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 200 m² 68,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej ze Świecia do Tucholi nr 240. Media w drodze Przeznaczenie działki na cele zabudowy mieszkaniowej z usługami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! solec kujawski Zapraszam do obejrzenia działki o powierzchni 2701 m2.

Szczegóły ogłoszenia

40,50 zł/m²61,73 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokalizacja Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy na wyremontowanym dworcu pkp w Inowrocławiu. Opis Nieruchomość usytuowana jest w głównym ciągu komunikacyjnym dworca i składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**** oferta W biurze DML-mw-2827 **** Oferujemy do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na osiedlu zamkniętym: włocławek os. Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie o pow. 36m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł11 600 m² 3,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Trzy działki na sprzedaż! Idealne dla miłośników dzikiej natury i myśliwych! - nr działki 166 - 0,5100 ha - las - nr działki 125 - 0,5700 ha - łąki - nr działki 128 - 0,0800 ha - łąki.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 200 m² 158,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży Duża działka w dobrej o powierzchni 1200m2 w Prądkach w gminie Białe Błota wśród nowo powstających domków jednorodzinnych w bardzo dobrej lokalizacji. Media.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł34,17 m² 14 486,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu avia na Szwederowie w Bydgoszczy - gotowe do zamieszkania Podstawowe informacje: powierzchnia: 34,17 m (2 pokoje) Piętro: 2/2 Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł1 450 m² 329,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Znakomita działka w bardzo dobrej lokalizacji przy lesie miejscowości Niwy o powierzchni ok 1450 m2. Cicha spokojna okolica wśród nowo powstających domów jednorodzinnych. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł207 m² 18 841 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 713 m²

Żnin jest pięknym powiatowym miastem między innymi za sprawą perły architektury klasycystycznej jaką jest Sufragania położona w samym sercu miasta. Wybudowana została w 1795 roku staraniem.

Szczegóły ogłoszenia

63 800 zł2 900 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

! hala magazynowa! 4 rampy! dla konkretnego klienta cena do negocjacji! Polecam na wynajem halę magazynową o pow. 2900m2 z zapleczem biurowym,4 bramy z rampami. Obiekt ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 465 m² 67,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z szybkim dojazdem do miasta sąsiadująca z naturą. Szukasz terenu, który nie wymaga kosztownych prac ziemnych i niwelacji? Ta działka jest gotowa na Twoje plany. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 001 m² 59,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dwóch działek w Pturku o wymiarach; 3001m2, 4999m2,w pobliżu jeziora Wolickiego. Dojazd do działek drogą asfaltową. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł155 m² 6 767,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

! tylko U nas! Na sprzedaż atrakcyjny, wielopoziomowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 155 m , położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

10 064 200 zł50 321 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Świecie przy ulicy Wojska Polskiego. Działki o łącznej powierzchni 5,0321 ha. Nieruchomość objęta jest.