dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 514 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

149 000 zł1 368 m² 108,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka budowlana w kształcie trapezu 1368 m2, przy linii lasu. W drodze media: prąd, woda, gaz. Dostęp bezpośrednio z utwardzonej drogi publicznej. Ważne warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

985 000 zł62 m² 15 887,10 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż Komfortowy, trzypokojowy apartament w inwestycji kwk River Towers o powierzchni 62 m . W pełni wyposażona kuchnia, jadalnia oraz salon. W apartamencie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

619 999 zł55 m² 11 273 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Marzysz o luksusowym mieszkaniu? - Odkryj swoje nowe miejsce na nowym, pięknym Osiedlu Panorama Wiślana! Przedstawiamy wyjątkowy, 3-pokojowy apartament na nowoczesnym osiedlu Panorama Wiślana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 400 zł47 m² 9 309,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

93 000 zł865 m² 107,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Osiedle domków jednorodzinnych. Działki budowlane w Ciechocinku, z wydaną decyzją o warunkach zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działek od 865m2 - do 1118 m2. Okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rozgarty

Rozgarty,kujawsko-pomorskie

121 095 zł897 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Copernicus Nieruchomości! Wynagrodzenie dla pośrednika w całości pokrywa Sprzedający! Coraz mniej działek na sprzedaż na tym rozwojowym osiedlu. Na sprzedaż idealna działka pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane mieszkanie na wynajem 45m2 Nieruchomość składa się z: * dwóch pokoi * łazienki z wc * przedpokoju * salonu z aneksem kuchennym miejsce garażowe W cenie! Zalety lokalizacji: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

637 458 zł48 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Idealny sposób na zainwestowanie kapitału! Mieszkanie inwestycyjne w świetnej lokalizacji, zaledwie 5 minut od toruńskiej starówki. Cena w ogłoszeniu stanowi cenę brutto z 23% vatem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rozgarty

Rozgarty,kujawsko-pomorskie

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1000 m2 położona na granicy Rozgart, starego Torunia i Górska, gmina Zławieś Wielka, powiat toruński, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żurczyn

Żurczyn,kujawsko-pomorskie

109 000 zł1 373 m² 79,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka budowlana: żurczyn obok Zamościa (gmina Szubin), 20 minut od Bydgoszczy, 10 minut od Białych Błot. Metraż: 1373m2 W drodze asfaltowej prąd i woda w odległości 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 000 zł39 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,50 mkw, położone na parterze bloku 4-piętrowego, przy ul. Toruńskiej, na Os. Zazamcze we Włocławku, dwustronne, z balkonem, wykończone - okna pcw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szlak Królewski

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

89 000 zł800 m² 111,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż Działka w miejscowości Małe Rudy, gmina Szubin. Bardzo dobra lokalizacja. W najbliższym sąsiedztwie nowopowstające domki jednorodzinne. Okolica bardzo cicha i spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Koronowska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

75 000 zł360 m² 208,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż Działka położona na terenie "rodzinnego Ogrodu Działkowego" -"garbarnia' w Bydgoszczy. Powierzchnia gruntu 360m2. Na terenie domek murowany z pokoikiem do spania oraz kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowe

Nowe,kujawsko-pomorskie

250 000 zł48 m² 5 186,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować mieszkanie trzypokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 48,20 m2, które jest zlokalizowane na trzecim piętrze, czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 200 zł43 m² 27,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w samym sercu Włocławka. Idealne dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł62 m² 24,19 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 62m 2 , składa się z: - salonu, - sypialni, - drugiej sypialni lub gabinetu, - kuchni, - łazienki, - wc - przedpokoju. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Trzemiętowo

Trzemiętowo,kujawsko-pomorskie

269 000 zł3 353 m² 80,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka budowlana w miejscowości Trzemiętowo, gmina Sicienko. Warunki zabudowy na 3 domy. Media: prąd i woda (w drodze). Piękna i cicha okolica. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Magdalenka

Magdalenka,kujawsko-pomorskie

219 000 zł3 118 m² 70,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka budowlana, idealna pod budowę hali lub innych usług w miejscowości Magdalenka, gmina Dobrcz. Dostęp bezpośrednio z asfaltu. Media w drodze tuż przy działce: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

498 600 zł54 m² 9 233,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

919 900 zł147 m² 6 262,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Polecamy: dwupoziomowe, przestronne mieszkanie, sześciopokojowe, z garderobą, kuchnią i jadalnią, dwiema łazienkami. Niespełna 150 m2 na 2 poziomach! Dodatkowo do kupienia dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

409 000 zł46 m² 8 795,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą To mieszkanie jest idealną Inwestycją w Twoją Przyszłość! Z przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną okazję nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dorodna

Stronno,kujawsko-pomorskie

149 000 zł1 500 m² 99,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż Działka budowlana w miejscowości Stronno gmina Dobrcz. Do Bydgoszczy 25 minut. Media: prąd. Działka posiada pozwolenie na budowę, projekt domu: dom w kosaćcach 3 (odbicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

307 000 zł37 m² 8 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna tylko W biurze makler! Polecam serdecznie ofertę wyjątkowego mieszkania na sprzedaż. Świetna lokalizacja blisko targowiska z pełnym zapleczem handlowo-usługowym. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

90 000 zł30 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:330 m²

Prezentuję Państwu działkę rod na Ogródkach Słonecznik Działka zlokalizowana na bydgoskim osiedlu Miedzyń, na działce liczne nasadzenia, kwiaty, iglaki i cudownie słodkie maliny, wiem bo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Samociążek

Samociążek,kujawsko-pomorskie

179 000 zł3 061 m² 58,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: niezwykle atrakcyjna działka ze ścianą lasu w miejscowości Samociążek gmina Koronowo. Posesja posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. W pobliżu znajduje się również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

397 000 zł34 m² 11 721,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na świetnej lokalizacji i dostępu do pełnej infrastruktury? Potrzebujesz mieszkania komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Nowy Jasiniec

Nowy Jasiniec,kujawsko-pomorskie

179 000 zł332 m² 539,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka rekreacyjna o powierzchni 332m2 w miejscowości Nowy Jasiniec na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Kręgiel. Super lokalizacja, do wody 50 metrów. Własność gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Gniewkowo

Gniewkowo,kujawsko-pomorskie

1 800 000 zł4 995 m² 360,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka komercyjna w rewelacyjnej lokalizacji Prezentuję Państwu na sprzedaż działkę komercyjną o powierzchni 4995,00m2. Zlokalizowana w Gniewkowie przy trasie Inowrocław - Toruń. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Przemysłowa

Brzoza,kujawsko-pomorskie

329 250 zł1 317 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka budowlana w miejscowości Brzoza, 20 minut od centrum Bydgoszczy. Media w drodze: prąd, woda i kanalizacja. Cicha i spokojna okolica. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

629 000 zł54 m² 11 541,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie położone na drugim piętrze nowoczesnego, trzypiętrowego bloku z windą, oddanego do użytku w 2023 roku. Inwestycję zrealizował renomowany deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zaświat

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, nowiutki, nieużywany, pięknie zaaranżowany, w pełni umeblowany, dwupokojowy apartament o powierzchni 52 m2. Mieszkanie składa się z dwóch przestronnych pokoi (20,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

492 000 zł43 m² 11 519,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 750 zł38 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie na wynajem, osiedle Bartodzieje. W ofercie biura Olimp mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 38m2, na pierwszym piętrze w bloku trzypiętrowym. Lokal mieszkalny poddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

119 000 zł852 m² 139,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prestige Nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana w Zielonce o pow. 852 m2. Nieruchomość usytuowana w spokojnej okolicy w sąsiedztwie zabudowań jednorodzinnych. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nieszawa

Nieszawa,kujawsko-pomorskie

235 000 zł63 m² 3 730,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w centrum Nieszawy przy ul. Kościuszki w atrakcyjnej cenie Oferujemy do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie w centrum Nieszawy. Mieszkanie o pow. 63 m2 położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Toruńska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 600 000 zł640 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:370 m²

NA sprzedaż Kamienica w centrum Inowrocławia o powierzchni użytkowej ok 640m2 (powierzchnia liczona jest bez schodów, korytarzy, piwnic, strychów). Budynek jest w dobrym stanie. Dach był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

450 000 zł2 518 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. 2518m2 położona w Lubiczu Dolnym powiat toruński, przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod usługi komercyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

360 000 zł45 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości: mieszkanie szosa chełmińska, 2 pokoje, 45 M2, 10 min.OD CENTRUM Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 45m , zlokalizowane na 1 piętrze z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

194 000 zł1 630 m² 119,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest działka o pow. 1624m w Zielonce, gm. Białe Błota, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Strzelno,kujawsko-pomorskie

155 000 zł45 m² 3 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze bloku. Strzelno, województwo kujawsko-pomorskie. Mieszkanie ma powierzchnię 45m2, składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Podgórna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł294 m² 1 017,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka 5 minut od Centrum Bydgoszczy. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna z dopuszczalną funkcją usługową.