dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 514 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

356 711 zł27 m² 13 435,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

528 711 zł68 m² 7 814,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta na wynajem. Świeżo wyremontowana, ładnie urządzona i słoneczna kawalerka na 2. piętrze odnowionej kamienicy w świetnej lokalizacji w Śródmieściu, blisko Dworca Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmudzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł48 m² 7 591,51 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48,08 m 2 , mieszczące się na 9. piętrze w wieżowcu na Bartodziejach przy ul. Żmudzkiej. Nieruchomość mieści się w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł36 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia mieszkania usytuowanego na IV piętrze bloku z windą na bydgoskich Bartodziejach. To mierzące około 36 m2 mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

547 911 zł66 m² 8 358,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

690 000 zł66 m² 10 473,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Piękne mieszkanie! Mamy zaszczyt zaprezentować nowoczesne mieszkanie usytuowane w kompleksie nowoczesnego kameralnego osiedla Perłowa Dolina. Teren zamknięty z przemyślaną i zaplanowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł58 m² 9 402,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł55 m² 6 841,16 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż jasne 3 pokojowe mieszkanie w układzie szczecińskim na osiedlu Bartodzieje. Wolne od zaraz. Mieszkanie o powierzchni 55,4 m2 składa się z: -salonu z loggią -2 pokoi -kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

376 608 zł38 m² 9 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

455 000 zł67 m² 6 811,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie w zabytkowej kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu. Zapraszam do zapoznana się z wyjątkowa nieruchomością blisko uniwersytetu. Lokal mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

525 000 zł74 m² 7 078,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Ładne, zadbane mieszkanie dwupoziomowe z cegły. Wybudowane przez budlex. W bardzo poszukiwanej okolicy. Blisko park miejski, uniwersytet umk, lo nr.5, żłobek, szkoła podstawowa, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł32 m² 8 539,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania w wysokim standardzie znajdującej się przy ulicy Bocianowo w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł38 m² 8 370,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

525 000 zł63 m² 8 370,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biała Posesja Nieruchomości przedstawia Państwu ładne mieszkanie na Bartodziejach Małych, na osiedlu 6 Planet przy ulicy Toruńskiej. Lokal znajduje się na 4 piętrze, to budynek 5 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł49 m² 5 918,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na trzecim piętrze kamienicy na osiedlu Leśnym Pomieszczenia: 49 m2 - salon - 23 - sypialnia - 13 m2 - kuchnia - 7,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

402 000 zł47 m² 8 498,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na IV piętrze kamienicy w Centrum Bydgoszczy. To mierzące 44 m2 mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podchorążych

Toruń,kujawsko-pomorskie

569 000 zł74 m² 7 689,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu nowe mieszkanie w cegle, składające się z 3 rozkładowych pokoi (20m/10m/10m) oddzielnej kuchni (8m), łazienki, przedpokoju oraz tarasu (30m). Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

349 000 zł61 m² 5 721,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Przedstawiam Państwu mieszkanie składające się z 2 pokoi (20m/17m), oddzielnej kuchni (12m), łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym: na ścianach gładzie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł45 m² 8 882 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż bez prowizji i bez pcc Obsługujemy wiele inwestycji, poznasz je wszystkie w jednym miejscu! Proponowane mieszkanie trzypokojowe świetnie nada się jako pierwsze mieszkanie dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczecińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

677 288 zł74 m² 9 197,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży jasnego przestronnego mieszkania o powierzchni 73,64m2 zlokalizowanego na drugim piętrze dwukondygnacyjnego nowego bloku na Toruńskich Bielawach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

376 282 zł40 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł60 m² 6 099,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze na osiedlu Szybowników W skład mieszkania wchodzi: salon - 20 m2 pokój - 12 m2 pokój - 9 m2 kuchnia - 7 m2 łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 650 zł50 m² 33,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości! Do wynajęcia bardzo zadbane mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z windą na toruńskim Jarze. Co jest rzadkością do mieszkania przynależą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

352 688 zł38 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Janowiec Wielkopolski

Janowiec Wielkopolski,kujawsko-pomorskie

399 000 zł220 m² 1 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia dużego domu z jeszcze większymi możliwościami aranżacyjnymi usytuowanego w spokojnej okolicy Janowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 911 zł60 m² 7 291,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chojnicka

Tuchola,kujawsko-pomorskie

600 zł50 m² 12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnych apartamentów położonych w Tucholi w zabytkowym, odrestaurowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

880 000 zł94 m² 9 347,78 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Toruń, osiedle Sztuk Pięknych, ul. Broniewskiego. Jeśli szukasz przestronnego mieszkania, w którym poczujesz się jak w domu, zapewniającym Ci wygodę i komfort użytkowania - trafiłeś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 102 510 zł104 m² 10 601,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Małe 2 pokojowe mieszkanie w centrum Ciechocinka dostępne od 1 września 2023r. Oferujemy do wynajmu mieszkanie o powierzchni użytkowej 33m 2 , usytuowane na trzecim piętrze w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wojska Polskiego

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł170 m² 1 758,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:979 m²

Golub-Dobrzyń, ul. Wojska Polskiego 5. Na sprzedaż dom wolnostojący, usytuowany na malowniczej działce z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. : o domu Stuletni dom o powierzchni ok. 170 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

899 000 zł84 m² 10 730,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe cztery pokoje czekają na ciebie! ****rezerwacja**** Chcesz zamieszkać blisko centrum w nowoczesnym apartamentowcu. Zapoznaj się z naszą nową ofertą, 4-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

393 012 zł66 m² 5 971,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 5 oddanie drugi/trzeci kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

772 522 zł66 m² 11 646,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Potulice

Potulice,kujawsko-pomorskie

999 000 zł1 598 m² 625,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 457 m²

Przedmiotem sprzedaży jest budynek usługowo-produkcyjny w Potulicach w gminie Nakło nad Notecią. Lokalizacja - Potulice to niewielka miejscowość położona na głównej trasie między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

334 000 zł50 m² 6 680 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Makler serdecznie poleca! Piękne Mieszkanie dwupokojowe w bloku z loggią 7metrów. Zadbane do wprowadzenia, bez ponoszenia nakładów. Pomieszczenia: pokoje 22m i 9m, oddzielna kuchnia 7m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 100 zł60 m² 7 163,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler poleca na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia, położone na wyżynach(glinki) Mieszkanie o powierzchni niespełna 60m2 położone jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 916 zł36 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

64,92 zł/m²106 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego położonego w kamienicy na Starówce. Lokal o całkowitej powierzchni 106 mkw składa się z 4 pomieszczeń, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

405 894 zł44 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025