dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gorzeń

Gorzeń,kujawsko-pomorskie

100 000 zł862 m² 116,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 862 m (27 32 m) na osiedlu domów jednorodzinnych w Gorzeniu - plan zagospodarowania: mpzp 18mn (zabudowa jednorodzinna) - prąd i woda w granicy - cena 100.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Golloba

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł61 m² 5 721,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Dzień dobry ;) Szukasz 3 pokojowego mieszkania w niskim bloku? Fordon to dla Ciebie najlepsze miejsce do życia na Ziemi? Czy może to będzie Twoje pierwsze mieszkanie? Prezentuję do sprzedaży 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaski

Rypin,kujawsko-pomorskie

157 890 zł39 m² 4 038,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

W sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Rypinie. Mieszkanie znajduje się w bloku zlokalizowanym w cichej i zielonej okolicy na zamkniętym podwórzu. Do mieszkania przynależy piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł33 m² 8 789,54 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Nowoczesne mieszkanie wykończone pod klucz - gotowe do zamieszkania od zaraz! Idealne zarówno jako inwestycja, jak i komfortowa przestrzeń na nowy rozdział życia. Szukasz mieszkania, do którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

633 000 zł56 m² 11 331,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania na osiedlu Szwederowo w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze apartamentowca z 2024r. Lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

43,08 zł/m²65 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy (pow. 65m2) na parterze kamienicy w centrum Bydgoszczy, 50 m od ul. Gdańskiej. Lokal przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, gabinety oraz poczekalnia posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł59 m² 5 576,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Parterowy Domek w Cenie Mieszkania - Doskonała Lokalizacja Makler Nieruchomości poleca wyjątkową okazję! Parterowy domek o powierzchni około 60 m , położony w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Polanka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 800 000 zł334 m² 8 383,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:676 m²

Przedmiotem sprzedaży jest obiekt handlowo-usługowy "pasaż Polanka" z 2 działkami - zlokalizowany w centralnej części osiedla mieszkaniowego Bartodzieje w Bydgoszczy. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

474 900 zł78 m² 6 127,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 77 m , stanowiąca dwa niezależne mieszkania po generalnym remoncie, położone na parterze odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

583 840 zł66 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty Bez prowizji, bez pcc Jeśli marzysz o mieszkaniu z pięknym widokiem, skąd łatwo dojedziesz samochodem lub komunikacją w większość miejsc w Bydgoszczy, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzałowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od 1 września. Z przyjemnością przedstawiam Państwu moją najnowszą ofertę wynajmu dwupokojowego, w pełni wyposażonego mieszkania na Stawkach - najbardziej pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

155 000 zł44 m² 3 490,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis Nieruchomości Biuro Nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż dwustronne, poddaszowe mieszkanie o powierzchni 44,40m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze bez windy. Lokalizcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

425 000 zł46 m² 9 199,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie 46,20 m - Koniuchy, toruń Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 46,20 m , zlokalizowane na 1. piętrze w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł40 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Makler poleca na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 40m , usytuowane na pierwszym piętrze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy w doskonałej lokalizacji - samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Niemcewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

950 zł14 m²

 

Piętro:1/8

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:950 zł

Wynajmę pokój w najlepszej lokalizacji! Dzielnica Muzyczna. Śródmieście. ul. Niemcewicza 1-3. Bydgoszcz. Kontakt:   Bez pośredników. Przy Parku Botanicznym ukw Blisko także do Akademii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bydgoska

Łubianka,kujawsko-pomorskie

860 000 zł232 m² 3 706,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Jeżeli poszukujesz taniego w utrzymaniu domu dla dużej rodziny koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Przedstawiam Państwu nietuzinkową nieruchomość położoną w Łubiance, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Trzęsacz

Trzęsacz,kujawsko-pomorskie

856 755 zł24 100 m² 35,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Mielno sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

449 000 zł127 m² 3 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością położoną w malowniczej miejscowości Głogowo, w województwie kujawsko-pomorskim - 20 minut drogi od Torunia! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Półwiejska

Gąsawa,kujawsko-pomorskie

119 000 zł42 m² 2 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie 32 m2 po remoncie w centrum Gąsawy. Na sprzedaż oferuję piękne mieszkanie o powierzchni 32 m2, znajdujące się w samym centrum Gąsawy. Lokal przeszedł gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Myślęcinek

Myślęcinek,kujawsko-pomorskie

919 000 zł125 m² 7 365,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Nowy dom w standardzie deweloperskim w Myślęcinku, na pograniczu Bydgoszczy i gminy Osielsko. To doskonała propozycja dla osób ceniących sobie spokój i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

698 500 zł106 m² 6 583,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż piętro domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 106,5m2, po podłodze 120m2, która mieści się na prestiżowym osiedlu Piaski w Bydgoszczy. Ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

708 228 zł69 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,76m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 378 000 zł86 m² 16 023,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie do sprzedaży, mieszkanie typu premium o pow.86m2 składające się z 4 pokoi,położone na 8 piętrze w apartamentowcu. W apartamencie są: 3 sypialnie oraz salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzeleckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta sprzedaży - Nowoczesne mieszkanie w standardzie premium o powierzchni 51 m Tylko w biurze Makler - oferta na wyłączność Z przyjemnością prezentujemy niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 000 zł34 m² 12 263,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,97m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w samym centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

590 000 zł66 m² 8 938,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w nowym budownictwie na osiedlu Bielawy, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 66,01 m 2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

99 000 zł61 m² 1 622,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane W świeciu. W skład mieszkania wchodzi: -pokój -pokój -kuchnia -łazienka -wc Pełna własność, odrębna własność lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

378 990 zł42 m² 9 023,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z tarasem i balkonem - Osowa Góra Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony wschodniej - sypialni od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

225 000 zł34 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Centrum Włocławka, na terenie zamkniętym. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 032 563 zł87 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,77m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskich Bielawach. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł55 m² 10 950,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta dostępna tylko u nas. Jeśli szukają Państwo jasnego, przytulnego mieszkania z dużym balkonem - polecam uwadze tę nieruchomość na bydgoskim Szwederowie. To miejsce z duszą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie blisko centrum - Ul. Legionów. Świetna lokalizacja: - pogranicze osiedla Mokre oraz Chełmińskie przedmieście - Najbliższy przystanek autobusowy znajduję się w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 300 zł36 m² 63,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia komfortowego apartamentu na Osiedlu Paryskim w pobliżu Collegium Medicum. Apartment został niedawno odświeżony. Mieszkanie jest bardzo bogato wyposażone. Nowoczesny aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł53 m² 8 726,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie trzypokojowe (52,6m2) na parterze położone w bloku mieszkalnym z 2013 roku na bydgoskim Fordonie - os. Tatrzańskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł68 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: agencja Nieruchomosci Prestige Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68 m w Bydgoszczy Eleganckie mieszkanie bezczynszowy, położony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ziębia

Włocławek,kujawsko-pomorskie

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie zlokalizowane w Włocławku, przy ulicy Ziębiej. Mieszkanie mieści się w nowoczesnym apartamentowcu, który charakteryzuje się bardzo dobrym stanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Toruń,kujawsko-pomorskie

549 000 zł50 m² 11 066,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej, ale świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż dwupokojowe, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 49,61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Źródlana

Gruczno,kujawsko-pomorskie

689 000 zł160 m² 4 306,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szukasz domu w spokojnej miejscowości? To miejsce może być idealne dla Ciebie! Przepięknie położone Gruczno. Nieruchomość przy zadbanej, ślepej ulicy, pod piękną zieloną skarpą. Zapraszam,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

381 045 zł27 m² 14 040 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na centrum miasta i dostępu do pełnej infrastruktury ? Potrzebujesz bezpieczeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł32 m² 7 968,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Agencja Nieruchomości Prestige Na sprzedaż ładna kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji na Kapuściskach. Lokal na 4 piętrze 4 piętrowego budynku po termomodernizacji. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia M-3 w Centrum. Mieszkanie o powierzchni 44 m2, usytuowane na 2 piętrze eleganckiej odrestaurowanej kamienicy, składa się z 2 niezależnych pokoi, przedpokoju.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij