dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urocze mieszkanie w kamienicy na wynajem wraz z windą! W mieszkaniu jest możliwość zamieszkania z psem i dziećmi. Powierzchnia lokalu to 56m2 w której znajduję się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

749 000 zł121 m² 6 190,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:636 m²

Makler poleca na sprzedaż dom na bydgoskim Górzyskowie Na sprzedaż dom o powierzchni 120 m , z czego 60 m to mieszkanie usytuowane na wysokim parterze, a kolejne 60 m to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 900 zł48 m² 6 581,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się na 6 piętrze budynku na osiedlu Bocianowo. Pomieszczenia: 48 m2 - salon - 16 m2 - pokój 12 m2 - sypialnia - 7 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 400 zł75 m² 8 628,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krążkowo

Krążkowo,kujawsko-pomorskie

79 900 zł1 149 m² 69,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości poleca: jedną lub dwie działki budowlane w miejscowości: krążkowo, powiat Inowrocław, gmina Złotniki Kujawskie. Sielska i ładna okolica. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

249 000 zł90 m² 2 766,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:252 m²

Marzysz o własnym dochodowym biznesie ? Dlatego ta oferta jest idealna dla Ciebie! Sprzedam lokal handlowo-usługowy o powierzchni około 90mkw który znajduje się w samym sercu dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł27 m² 8 851,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie - blisko centrum miasta Makler Nieruchomości oferuję kawalerkę o funkcjonalnym układzie, świeżo po generalnym remoncie, gotową do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

850 000 zł152 m² 5 606,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:772 m²

Jeżeli szukasz przestronnego domu blisko Torunia, który oferuję możliwość własnego zaaranżowania wystroju wnętrza i ogrodu, ta propozycja jest dla Ciebie. Zakup bez prowizji dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

640 930 zł60 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

307 000 zł37 m² 8 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna tylko W biurze makler! Polecam serdecznie ofertę wyjątkowego mieszkania na sprzedaż. Świetna lokalizacja blisko targowiska z pełnym zapleczem handlowo-usługowym. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Warmińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- mieszkanie "wolne od zaraz", - i piętro , Centrum blisko Opera Nova oraz (blisko Ronda Grunwaldzkiego) -1400 zł + 560 zł + prąd wedle zużycia w cenie czynszu mamy wodę i ścieki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

379 000 zł50 m² 7 578,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Koronowie o powierzchni 50m składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z wc.Lokal usytuowany na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł57 m² 10 508,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na Czyżkówku ,o powierzchni 52m2, w atrakcyjnej lokalizacji,w cichej i spokojnej okolicy,niedaleko rzeki. Układ mieszkania: i poziom: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

2 950 000 zł1 179 m² 2 502,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:80 000 m²

Bardzo ładny Ośrodek Wczasowy położony 100m od wody w pięknej miejscowości nad Zalewem Koronowskim. Wyłączność.Podana cena jest ceną netto!. Wyposażenie Ośrodka w cenie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarna Droga

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

720 000 zł58 m² 12 413,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Makler z przyjemnością poleca luksusowy apartament w otoczeniu zieleni: 3 Pokoje Cena: 720 000 zł Lokalizacja: ul. Czarna Droga, flisy, bydgoszcz Powierzchnia: 58 m Piętro: 1/5 Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

456 300 zł39 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chabsko

Chabsko,kujawsko-pomorskie

1 990 000 zł6 499 m² 306,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 499 m²

Jeśli pragniesz zamieszkać w wyjątkowej nieruchomości w centralnej Polsce, w cichej i malowniczej okolicy, chcesz mieć bezpośredni kontakt z naturą, w otoczeniu dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

579 000 zł53 m² 10 953,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego odnowionego mieszkania ok. 2 lata temu z oddzielną kuchnią, balkonem w bardzo korzystnej infrastrukturalnie lokalizacji Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

611 300 zł66 m² 9 199,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł21 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko tutaj! Na wynajem Mieszkanie z Antresolą na ulicy Gdańskiej w Bydgoszczy. Lokal mieści się w kamienicy na 1 piętrze. Mieszkanie ma 25 m2 i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Łanowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

75 000 zł16 m² 4 681,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Mapa Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży murowanego garażu o powierzchni 16,02 m , położonego w dogodnej lokalizacji na Osiedlu Kazimierza Wielkiego we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł31 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

W libera Nieruchomości na sprzedaż kawalerka - idealna inwestycja dla siebie lub pod wynajem w Bydgoszczy, na osiedlu Górzyskowo. Zlokalizowana w cichej i zielonej dzielnicy. W k.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Annowo

Annowo,kujawsko-pomorskie

274 000 zł100 m² 2 740 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Makler poleca Do sprzedania dom o powierzchni 100 m2 w miejscowości Annowo gmina Łabiszyn .Nieruchomość znajduje się w kompleksie działek rekreacyjnych .Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

809 000 zł90 m² 8 957,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament położony na piętrze domu czterorodzinnego, na bydgoskim Fordonie (os. Zamczysko). Wymarzone miejsce dla osób poszukujących nieruchomości w otoczeniu zieleni, nowej zabudowy, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

699 000 zł310 m² 2 255,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:934 m²

160,68 m2 - Dom w stanie surowym zamkniętym, z użytkowym poddaszem, wg projektu kalisto II Zalety lokalizacji: - cicha i spokojna okolica, - szybki dojazd do drogi głównej na Toruń - 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaruskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł53 m² 7 348,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i komfortowego mieszkania, położonego przy ul. Zaruskiego w Fordonie. Mieszkanie Powierzchnia użytkowa 53.07 m2, na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 790 000 zł303 m² 9 537,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Luksusowy piętrowy dom wykończony w nowoczesnym stylu , położony w Opławcu - Bydgoszcz. Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Absolutnie nietuzinkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedleckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

490 000 zł56 m² 8 740,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta wyłącznie w naszym biurze Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i komfortowego mieszkania, położonego przy ul. Grzymały-Siedleckiego na Wyżynach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zamość

Zamość,kujawsko-pomorskie

799 000 zł154 m² 5 188,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:636 m²

Na sprzedaż prezentujemy dom jednorodzinny z projektu dom W jabłonkach w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej - 138 m2, położony w spokojnym i cichym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

453 301 zł50 m² 9 089,65 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

358 990 zł67 m² 5 331,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego, przestronnego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Fordonu w malowniczej części nad Wisłą. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł59 m² 32,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Chełmińskie Przedmieście - 3 pokoje, 58,6 m2, dostępne od zaraz Mieszkanie na I piętrze w bloku: - salon - dwie sypialnie - przedpokój - osobna kuchnia z oknem - łazienka z wanną -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

34,54 zł/m²55 m² 1 896 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą lokali handlowo-usługowych na wynajem/ sprzedaż, mieszczących się na osiedlu "cudne Chmielniki: w miejscowości Prądocin. Nowoczesne osiedle składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

920 000 zł213 m² 4 314,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Budynek mieszkalny, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony na działce o pow. 1018m2. Na parterze salon z kominkiem otwarty na kuchnię, spiżarka (przy kuchni), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

739 000 zł82 m² 8 984,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament położony na parterze domu czterorodzinnego, na bydgoskim Fordonie (os. Zamczysko). Wymarzone miejsce dla osób poszukujących nieruchomości w otoczeniu zieleni, nowej zabudowy, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Gagarina, na przeciwko Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu *powierzchnia 48 m2 *piętro 7 *ogrzewanie centralne *wifi w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stronno

Stronno,kujawsko-pomorskie

89 900 zł1 381 m² 65,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 1380 m2 położoną w miejscowości Stronno przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Załachowo

Załachowo,kujawsko-pomorskie

65 000 zł825 m² 78,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro makler poleca Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 825 m , zlokalizowana w atrakcyjnym Załachowie (gmina Łabiszyn). Nieruchomość posiada aktualne warunki zabudowy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

249 000 zł90 m² 2 706,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

414 900 zł47 m² 8 848,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne