cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu
12 514 ogłoszeń
Od najnowszych
12 514 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lawinowa
359 000 zł49 m² 7 326,53 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
299 000 zł34 m² 8 925,37 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Brześć Kujawski
270 000 zł2 784 m² 96,98 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz
1 860 000 zł97 m² 19 266,60 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
327 900 zł32 m² 10 295,10 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa
134 000 zł53 m² 2 522,12 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem Bydgoszcz
749 900 zł67 m² 11 134,40 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jurasza
450 000 zł48 m² 9 278,35 zł/m²
Archiwalne
Działka rolno-budowlana przy lesie Drzewianowo
116 000 zł1 295 m² 89,58 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek
239 000 zł45 m² 5 311,11 zł/m²
Archiwalne
Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Poznańska
40,54 zł/m²74 m² 3 000 zł
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zduńska
180 000 zł54 m² 3 327,17 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona Zielonka
1 728 168 zł5 539 m² 312 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
259 000 zł36 m² 7 194,44 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Sucha
79 000 zł1 244 m² 63,50 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona, ul. Toruńska
403 000 zł2 240 m² 179,91 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza
3 500 zł68 m² 51,85 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
399 500 zł42 m² 9 489,31 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
458 900 zł48 m² 9 600,42 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
409 000 zł77 m² 5 304,11 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Perłowa
630 000 zł1 159 m² 543,57 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z aneksem, ul. Kościuszki
259 000 zł37 m² 7 231,18 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
529 000 zł61 m² 8 672,13 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych
379 500 zł43 m² 8 825,58 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia