dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

424 900 zł44 m² 9 569,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Jeśli marzysz O własnym mieszkaniu położonym na terenie zamkniętym W nowoczesnym budownictwie na kameralnym osiedlu koniecznie zapoznaj się Z tą ofertą! Nieruchomość jest usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł255 m² 5 877,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż piękny dom W murowańcu. Dom wolnostojący posadowiony na działce 1080m2, gotowy do zamieszkania. Dom zbudowany tradycyjnie, murowany, ocieplony 12 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

585 000 zł79 m² 7 405,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z pięknym widokiem. ***rezerwacja*** Oferta sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 79m2, usytuowanego na 3 piętrze w kamienicy wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

265 000 zł180 m² 1 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży: parterowy dom w stanie surowym położony w Brodnicy na osiedlu Michałowo na ul. Polna Opis: dom zbudowany w 2018 r. z gazobetonu, dom pokryty papą. Wewnątrz budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Frydrychowicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

465 000 zł44 m² 10 568,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne 3 - pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Frydrychowicza Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego bloku z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł45 m² 35,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2 pokoje mieszkanie położone w bloku z cegły - ul. Kościuszki 12 c - Mokre. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon z wyjściem wyjściem na balkon - mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Targowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz nowoczesnego i wygodnego mieszkania blisko centrum , zapoznaj się z ofertą. Lokal położony w budynku z 2021r. o powierzchni 36 m2, na którą składają salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2, położone przy ul. Słowackiego 111 - blisko umk. . Atuty: - mieszkanie w pełni umeblowane - w wyposażeniu m. in. pralka, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł27 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z balkonem na osiedlu Uniwersyteckim! Wynajmę od zaraz kawalerkę położone przy ul. Fałata - osiedle Uniwersyteckie. Atuty: - mieszkanie umeblowane - meble widoczne na zdjęciach - mega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Prosta

Toruń,kujawsko-pomorskie

169 000 zł17 m² 9 701,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Aktualna oferta- dostępna tylko w naszym biurze oferta sprzedaży gotowego prosperującego apartamentu na bookingu Mieszkanie kompletnie urządzone i wyremontowane znajduje się na starówce przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł38 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Błonie, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 38 m 2 - salon, - sypialnia, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

247 000 zł49 m² 5 040,82 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, na osiedlu Południe. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 990 zł161 m² 37,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Makler poleca wygodny dom na wynajem, salon plus 4 sypialnie! Dane podstawowe: powierzchnia użytkowa: 160 m Powierzchnia działki: 300 m Rodzaj zabudowy: szeregowiec (skrajny) Liczba pięter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1875

Ma kler poleca! Mieszkanie na sprzedaż - 60,5 m , 3 pokoje, śródmieście Bydgoszcz Szczegóły oferty: cena : 480 000 zł Powierzchnia : 60,5 m Liczba pokoi : 3 Lokalizacja : ul. Jagiellońska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Koronowska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

165 000 zł35 m² 4 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż urocze mieszkanie 35 m2 w kamienicy. Lokalizacja : idealne miejsce do zamieszkania , inwestycji lub wynajmu. Układ : Duzy salon z aneksem kuchennym Łazienka Piwnica Stan : do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości mko oferuje na wynajem mieszkanie w centrum miasta! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na drugim piętrze w 3-piętrowym budynku. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pienińska

Brodnica,kujawsko-pomorskie

599 000 zł67 m² 8 987,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie na ul. Pienińskiej gotowe do zamieszkania! Marzysz o komfortowym i przestronnym mieszkaniu w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! 66,65 m starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

47,06 zł/m²17 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal 17 m na Osiedlu Południe Zapraszamy do wynajęcia atrakcyjnego lokalu o powierzchni 17 m , położonego na 1. piętrze na Osiedlu Południe. To idealne miejsce na biuro lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pszczółczyn

Pszczółczyn,kujawsko-pomorskie

87 000 zł1 335 m² 65,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro makler poleca Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1 335 m , zlokalizowaną w malowniczym Pszczółczynie (gmina Łabiszyn). Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Janikowo,kujawsko-pomorskie

359 000 zł120 m² 2 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w Janikowie. Nieruchomość zlokalizowana jest w dzielnicy domków jednorodzinnych przy nowo wyremontowanej ulicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

374 900 zł42 m² 8 837,81 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania po przeprowadzonym generalnym remoncie i zmianie układu mieszkania, położonym w wyjątkowym bloku na bydgoskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

44 zł/m²128 m² 5 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Parterowy lokal użytkowy znajdujący się w nowoczesnym budynku biurowym z 2015 r., zlokalizowanym na bydgoskich Glinkach - w doskonale skomunikowanej części miasta. Obiekt cechuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

440 000 zł35 m² 12 567,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w nowym budownictwie,blok oddany w 2022roku przez Arkada Mieszkanie urządzone wg indywidualnego projektu z wysokiej jakości materiałów. Kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plac Chełmiński

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

205 999 zł25 m² 8 168,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta tylko W mazaro nieruchomości! - M2, 25,22 M2, i piętro, - kamienica po remoncie w 2022 roku, - mieszkanie nowe, od nowości niezamieszkałe (remont w 2024r.) - Czynsz 400 zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

1 000 000 zł1 177 m² 849,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 176 m²

Makler nieruchomości serdecznie poleca dom wolnostojący, wybudowany w 2007 roku, o powierzchni użytkowej 122,52 m2, na działce o powierzchni 1176 m2. W bryle budynku garaż. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kruszwica

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

2 500 000 zł1 875 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 531 m²

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą osiedla Bursztynowy Zakątek w Kruszwicy, położonego w pobliżu jeziora Gopło!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł560 m² 283,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Opiekun oferty : prestige Nieruchomości Tylko w biurze prestige Nieruchomości! Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczej działki typu rod w Janowie. Działka o dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kossaka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 175 000 zł102 m² 11 497,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zakupu ekskluzywnego apartamentu na Szwederowie. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze budynku z 2022 roku. Składa się z trzech sypialni, dwóch łazienek, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

244 000 zł1 220 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Prezentuje Państwu rewelacyjnie zlokalizowaną działkę budowlaną w Łochowicach Działka zlokalizowana tuż pod Lasem,. na końcu ulicy, co gwarantuje ciszę, spokój i intymność, tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

435 000 zł26 m² 16 939,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sybiraków

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

690 000 zł73 m² 9 514,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentu o powierzchni 72,5 m2 w Fordonie. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Eskalupa w Bydgoszczy. Jest to niezwykle pożądana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

565 892 zł62 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jęczmienna

Złotniki Kujawskie,kujawsko-pomorskie

279 000 zł50 m² 5 546,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,30 m , usytuowane na pierwszym piętrze w budynku czterorodzinnym w Złotnikach Kujawskich. Mieszkanie jest zadbane, przestronne, idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

479 000 zł46 m² 10 413 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Wyjątkowa oferta nowoczesne mieszkanie, które łączy funkcjonalność, estetykę i doskonałą lokalizację! Uwaga, prezentowane zdjęcia są wizualizacjami, zapraszamy do kontaktu, a opowiemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

629 000 zł47 m² 13 383 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Makler z przyjemnością poleca: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Cena: 629 000 zł Lokalizacja: ul. Królowej Jadwigi, śródmieście, bydgoszcz Powierzchnia: 47 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 900 zł74 m² 5 798,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4 pokojowe z loggią - Fordon Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na loggię od strony zachodniej - 24 m2 - 3 pokoi 9/11/11 m2 - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Władysława Łokietka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

205 000 zł26 m² 8 014,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa kawalerka z pełnym wyposażeniem. Komfortowe piętro. Gotowa do zamieszkania. Klucze w biurze. Prestige Nieruchomości prezentuje atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 25,58 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

532 690 zł50 m² 10 609,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokojowe mieszkanie o pow. 50,21 m2 w nowej inwestycji deweloperskiej w promocyjnej cenie! Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

864 125 zł69 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji w prestiżowej inwestycji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

346 014 zł37 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Kuczek

Kuczek,kujawsko-pomorskie

49 000 zł6 914 m² 7,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 6914 m 2 położona w miejscowości Kuczek, gm. Aleksandrów Kujawski. Całość składa się z dwóch działek ewidencyjnych ale sprzedaż jest.