dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 514 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asnyka

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł49 m² 34,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się komfortowy apartament na Zieleńcu, jako miejsce do zamieszkania, bądź inwestycyjnie. Świetnie trafiłeś, bo to mieszkanie jest wyjątkowe nie tylko ze względu na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Świecie,kujawsko-pomorskie

336 000 zł59 m² 5 685,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość położoną w Świecie ul. Wojska Polskiego. Lokal mieszkalny znajduje się na II piętrze. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł48 m² 7 978,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Niezwykła okazja! To mieszkanie przechodzi obecnie kompleksowy remont, którego zakończenie planowane jest na około 20 lutego. Zdjęcia prezentują podobne realizacje, jednakże bieżące mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

437 300 zł36 m² 12 263 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orłowska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

189 000 zł35 m² 5 467,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Urocza kawalerka na start lub jako inwestycja Na sprzedaż gotowa do wprowadzenia nowa kawalerka w metrażu 34,57m2 w atrakcyjnej ofercie Bezpieczny kredyt 2 procent! Miszkanie nr 11 na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

403 908 zł42 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

448 000 zł37 m² 12 213,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dwa pokoje na słonecznych tarasach Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Zapraszam inne biura do współpracy :-) Mieszkanie o powierzchni 36,68 m2 znajduje się na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mazowiecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł34 m² 6 404,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Dzień Dobry Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę na sprzedaż w świetnej lokalizacji niedaleko ważnych miejsc w naszym mieście: ø Dworzec pkp 3 min Ø Szkoła Podstawowa 2 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

595 822 zł75 m² 7 921,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

208 000 zł25 m² 8 188,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż kawalerkę o pow. 25,40 m2 w Śródmieściu Bydgoszczy. Mieszkanie usytuowane jest w odrestaurowanej kamienicy na drugim piętrze. Idealne dla studenta, pod inwestycje, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

662 233 zł66 m² 9 983,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

264 500 zł37 m² 7 091,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dzień Dobry Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwu pokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji niedaleko ważnych miejsc w naszym mieście: ø Dworzec pkp 3 min Ø Szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 250 000 zł566 m² 3 976,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:647 m²

Zapraszam do prezentacji nieruchomości znajdującej się w centrum miasta. Na ponad 600 m2 powierzchni działki znajdują się dwa budynki : - pierwszy od strony ulicy składa się z parteru oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mazowiecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 500 zł27 m² 6 635,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

590 000 zł61 m² 9 672,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, położone na spokojnym osiedlu Zielone Tarasy przy ul. Waryńskiego, w bliskim sąsiedztwie starówki, szkół i przedszkoli. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jodłowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

265 870 zł2 417 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grudziądz Owczarki ul. Jodłowa - mamy zaszczyt zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 2417m2. W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

680 155 zł60 m² 11 292,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Filmowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

492 328 zł60 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 60,04 m2, mieszczącego się na nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu położonym na Osiedlu Kapuściska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

600 000 zł76 m² 7 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:680 m²

Dom w spokojnej okolicy Jeśli szukasz domu w spokojnej okolicy i na cichym osiedlu to idealnie trafiłeś/aś! Na sprzedaż wystawiona została dolna część domu o powierzchni 76.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Północna

Kruszyn,kujawsko-pomorskie

199 990 zł1 402 m² 142,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w podbydgoskiej miejscowości Kruszyn, gmina Sicienko. Odległość do centrum Bydgoszczy to około 10 km (20 minut). Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 044 zł53 m² 9 338,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

365 000 zł54 m² 6 715,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem, łazienką oraz wc ze schowkiem, położonego w świetnej lokalizacji - Solec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Józefa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł44 m² 34,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 oddzielne pokoje do wynajęcia na kameralnym osiedlu, umk. Idealne dla studentów. 43m2 1500 zl Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica położenie z dala od głównej jezdni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

120 000 zł870 m² 137,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Witam, ofertę Państwu na sprzedaży działkę w Brzozówce, blisko Torunia! Powierzchnia: 870m2m. Media: prąd, woda, kanalizacja w drodze. Wymiary działki podane są na jednym ze zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Okrężna

Toruń,kujawsko-pomorskie

379 000 zł49 m² 7 798,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Pod inwestycje! 3 niezależne pokoje blisko umk! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Szosa Okrężna, mieszczące sie na 4 piętrze niskiego bloku. Wszystkie pomieszczenia są niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spokojna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie na Wyżynach 48 m2. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym bloku i składa się z 2 pokoi, jasnego salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

222 000 zł26 m² 8 434,65 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki na osiedlu "mokre" Mieszkanie jednopokojowe - bez balkonu o powierzchni 26,32 m2 znajduje się na 5 piętrze w wieżowcu wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łanowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

359 000 zł55 m² 6 520 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania z Piwnicą Komfort i Funkcjonalność w Jednym! Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 55 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł26 m² 8 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Polecam na sprzedaż kawalerkę po generalnym remoncie w zrewitalizowanej kamienicy na Śródmieściu. Mieszkanie jasne, pięknie zaaranżowane z dbałością o każdy szczegół, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł55 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, stare Miasto, plac Teatralny. Do wynajęcia mieszkanie usytuowane w samym centrum toruńskiej Starówki, z widokiem na Teatr im. Wilama Horzycy. Dwupokojowe, klasycznie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 799 000 zł320 m² 5 621,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom składający się z części mieszkalnej i pensjonatowej położony w świetnej lokalizacji z widokiem na Tężnie. Doskonałe miejsce na kontynuowanie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł77 m² 7 779,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe 4 pokojowe mieszkanie w Fordonie z widokiem na park. Mieszkanie o powierzchni 77m2 składa się z: salonu z aneksem ~25m2 3 sypialni o powierzchniach ~15m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł42 m² 7 380,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty : prestige Nieruchomości polecam! Zapraszam do zakupu urokliwego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 42 m2 z przestronną loggią, usytuowanego na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

663 999 zł62 m² 10 709,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Piernikowe Osiedle Trzy Przytulne pokoje 1 piętro Kupujący nie ponosi prowizji! Zapraszam na prezentacje! :) informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł26 m² 9 192,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta kawalerki na Bartodziejach już dostępna! Mieszkanie położone w bloku czteropiętrowym w najbardziej korzystnej lokalizacji osiedla. Nieruchomość położona na 2 piętrze. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mała Andrzeja

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

179 555 zł23 m² 7 934,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Czy można kupić pierwsze mieszkanie za cenę niższą niż 180 tysięcy? Jak widać tak! Jeśli trafisz na taką ofertę jak nasza: kawalerka w centrum Inowrocławia - uroczego miasta uzdrowiskowego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł36 m² 7 862,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Basia tel. Prestige Nieruchomości Szukasz swojego wymarzonego mieszkania? Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę! Do sprzedania posiadam przytulne mieszkanie M-3 o powierzchni 36,25m2, usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł49 m² 6 504,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Biuro Makler poleca mieszkanie w bardzo korzystnej lokalizacji w dzielnicy Bartodzieje. Nieruchomość położona na ostatnim piętrze czteropiętrowego budynku z płyty. Blok ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 265 zł38 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

392 599 zł42 m² 9 403,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro makler poleca! nowe osiedle W sąsiedztwie lasu oraz uniwersytetu! nie płacisz podatku pcc! Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na nowym, kameralnym osiedlu w Fordonie. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

999 900 zł145 m² 6 876,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu parterowego, położonego na obrzeżach miasta Bydgoszcz - miejscowość Ciele. Działka: powierzchnia działki wynosi 1.054 m2 i rozkłada się.