dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 512 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 512 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białogardzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł58 m² 6 792,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż M4 o powierzchni 58 m 2 mieszczące się na IV piętrze w bloku na os. Wyżyny - ul. Białogardzka. Jest to pełna własność z księgą wieczystą. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zabytkowa

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

719 000 zł132 m² 5 450,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Nowość deweloperska oddanie W pierwszym kwartale 2025! zakup bez prowizji I 2% pcc Prezentowany segment jest ostatnim dostępnym z największego, cieszącego się ogromnym zainteresowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

579 000 zł230 m² 2 517,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:413 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! nowa wieś wielka, ul. Słoneczna Prezentuję Państwu dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Chopina

Włocławek,kujawsko-pomorskie

998 zł18 m² 54,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 18,27 mkw, położone na 4. piętrze bloku 4-piętrowego przy Al. Chopina we Włocławku, nowo wykończone, czyste, niezwykle pomysłowo, funkcjonalnie urządzone -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

543 173 zł39 m² 13 899 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamentowiec, który jest realizowany przy ul. Dworcowej w Bydgoszczy, zgodnie z projektem zostanie wkomponowany w pierzejową zabudowę tej części miasta. Zlokalizowany zaledwie 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł38 m² 7 631,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym - 38 m , I piętro Oferujemy na sprzedaż przytulne, odświeżone mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania w bloku z lat 90, położonego w świetnie skomunikowanym i spokojnym punkcie Osiedla Glinki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

123 000 zł28 m² 4 424 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie 60 m2 ( 27,8 m2 powierzchni użytkowej ) w kamienicy w centrum składające się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju, oraz sypialni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

445 000 zł42 m² 10 495,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania w wieżowcu na 10 piętrze, położonego w świetnej lokalizacji - Wyżyny. Budynek: lokal mieszkalny umiejscowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sadowa

Szpetal Górny,kujawsko-pomorskie

120 000 zł6 200 m² 19,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 6200 mkw, położona w Szpetalu Górnym, przy ul. Sadowej, w sąsiedztwie nowo powstających domów jednorodzinnych, w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w wieżowcu - 49 m Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe położone na 6. piętrze w wieżowcu, które zachwyca funkcjonalnością. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

44,12 zł/m²102 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny lokal do wynajmu o powierzchni 102 m , usytuowany na parterze budynku w Toruniu, w atrakcyjnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

5 148 000 zł57 200 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam do sprzedaży duży teren inwestycyjny o powierzchni 57200m2. Działka ta posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego obszaru części wsi Lubicz Dolny - Małgorzatowo. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszynek

Kruszynek,kujawsko-pomorskie

340 000 zł100 m² 3 396,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 628 m²

Dom parterowy, wolno stojący, o powierzchni użytkowej około 100 mkw, z piwnicą o powierzchni 12,95 mkw, położony w Kruszynku, gmina Włocławek, około 12 km od Centrum Włocławka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

569 000 zł91 m² 6 250,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą nowoczesnej inwestycji W jagodowie zaledwie kilkanaście minut od bydgoszczy! Jeśli masz dosyć mieszkania w bloku i marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 120 000 zł82 m² 13 608,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Makler nieruchomości poleca nową inwestycję nad Brdą w centrum miasta. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 82,30 m na 3 piętrze z 2 dużymi tarasami. Kupujący nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

609 960 zł72 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie w nowym budownictwie Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 71,76 m z antresolą, usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

764 260 zł74 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Rzeżewo Małe

Rzeżewo Małe,kujawsko-pomorskie

220 000 zł2 663 m² 82,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa o pow. 2663 m2, położona na wzgórzu. Nieruchomość ma podłączone media (woda, prąd) oraz studnię i stary sad. Na działce znajdje się budynek o pow. 80 m2 który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł26 m² 13 193,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kazimierza Wielkiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

647 000 zł259 m² 2 498,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:418 m²

Dwa Niezależne Mieszkania w Domu Wolnostojącym Prezentujemy przestronny, funkcjonalny dom zlokalizowany w atrakcyjnej części Inowrocławia, przy ul. Kazimierza Wielkiego 32. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

629 800 zł56 m² 11 182,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4-pokojowe mieszkanie (pow. 56,32 m2) usytuowane na pierwszym piętrze bloku z windą z 2023 r., osiedle Glinki. Przestronne i jasne mieszkanie składające się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

980 000 zł218 m² 4 495,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przestronny Dom Wolnostojący w świetna lokalizacji! Chełmińskie Przedmieście, 218m2, 4 Pokoi. Szukasz domu w centrum Torunia? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

529 000 zł69 m² 7 682,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na 2 piętrze w bloku znajdującego się na Koniuchach ul. Kaliskiego. Na powierzchnie 68,86 m2 składa się - salon - z możliwością przedzielenia na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

449 000 zł63 m² 7 126,98 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy pokoje Z mega dobrym widokiem - rubinkowo Miło mi zaprezentować Państwu ofertę mieszkania trzypokojowego znajdującego się na piątym piętrze wieżowca na Rubinkowie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 950 zł34 m² 57,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od 1 kwietnia 2-pokojowe mieszkanie z przepięknym klimatem, położone na starówce, przy ul. Franciszkańskiej. Mieszkanie o powierzchni 34 m2 w pełni umeblowane, zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 750 zł39 m² 44,53 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie z przepięknym klimatem, położone na starówce, przy ul. Franciszkańskiej. Mieszkanie o powierzchni 39,3 m2 zostało przygotowane z wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stefana Batorego

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - batorego - 3 pokoje Wynajmę przepiękny komfortowy apartament zaaranżowany przez projektanta, z funkcjonalnym wnętrzem. Jeśli cenisz sobie nowoczesne wnętrze i wygodę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dziemionna

Dziemionna,kujawsko-pomorskie

660 000 zł180 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:809 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą zadbanego, solidnie wybudowanego domu w Dziemionnie. Działka: powierzchnia działki wynosi 809 m2 , rozkłada się w kształcie kwadratu. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne M-3 na Skrzetusku, bardzo blisko Centrum i szpitala im. Jurasza. Mieszkanie o powierzchni 50 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku z cegły, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łanowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

219 000 zł55 m² 4 012,46 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,48 mkw, położone na 6. piętrze bloku 11-piętrowego, na Os. Kazimierza Wielkiego we Włocławku, z balkonem loggią o powierzchni 4,29 mkw, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Malownicza

Złotoria,kujawsko-pomorskie

250 000 zł1 497 m² 167 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja: złotoria - spokojna, zielona okolica, idealne miejsce dla osób ceniących sobie bliskość natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

715 000 zł201 m² 3 557,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Makler poleca na sprzedaż dom w Łabiszynie, w zabudowie szeregowej o powierzchni 201m2. Opis pomieszczeń: 1.PARTER salon z ankesem kuchennym łazienka taras 2.PIĘTRO 3 pokoje łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biskupia

Chełmno,kujawsko-pomorskie

295 000 zł67 m² 4 419,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa znacznie niższa cena! nowa znacznie niższa cena! nowa znacznie niższa cena! tylko U nas! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość, położony w Chełmnie ul. Biskupia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł31 m² 7 580,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyżyny! Kawalerka 31m2! Sprzedaż! W ofercie biura na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie na osiedlu Wyżyny. Lokal do remontu, powierzchnia 31m2. Stanowi ją duży pokój z wnęka, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

375 000 zł39 m² 9 496,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przestronną kawalerkę usytuowaną na parterze budynku wybudowanego z cegły w 1997 r. zlokalizowaną na zamkniętym osiedlu przy ul. Fałata, zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł55 m² 8 345,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie 55m2 (2 pokoje + kuchania + łazienka) + piwnica. Lokal przeszedł 2 lata temu duży remont. Została wymieniona i od początku ułożona cała instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

40 zł/m²26 m² 1 044 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy (pow. 26,1 m2) z balkonem, usytuowany na 2 piętrze kamienicy z windą w centrum Bydgoszczy. Lokal usytuowany w centrum Bydgoszczy w reprezentatywnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gruszczyńskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania na osiedlu rąbin W inowrocławiu Prezentujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane na 1. piętrze w Inowrocławiu, przy ul. Gruszczyńskiego 8, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wodociągowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 099 000 zł65 m² 16 946,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry, posiadam na sprzedaż przepiękny ponadczasowy 3-pokojowy Apartament w stylu nowojorskim, wykończony i gotowy do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie jest bardzo dobrze oświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Zielonczyn

Zielonczyn,kujawsko-pomorskie

126 000 zł795 m² 158,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona