cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu
12 512 ogłoszeń
Od najnowszych
12 512 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Targowa
680 000 zł67 m² 10 194,90 zł/m²
Archiwalne
Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grudziądzka
700 000 zł103 m² 6 767,86 zł/m²
Archiwalne
Działka rekreacyjna przy lesie Kruszyn Krajeński
99 000 zł369 m² 268,29 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kameralna
350 000 zł47 m² 7 415,25 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Stawowa
1 900 zł47 m² 40,25 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa
395 000 zł50 m² 7 947,69 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Murowaniec
322 500 zł1 400 m² 230,36 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
430 000 zł51 m² 8 409,94 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Bydgoszcz
10 500 000 zł26 765 m² 392,30 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona Białe Błota
215 000 zł400 m² 537,50 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
537 600 zł56 m² 9 564,13 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kujawska
330 000 zł42 m² 7 875,89 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
419 000 zł72 m² 5 819,44 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona Tarkowo Dolne
313 900 zł3 700 m² 84,84 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący, ul. Fordońska
775 000 zł150 m² 5 166,67 zł/m²
Archiwalne
Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Toruń
229 000 zł23 m² 9 956,52 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Chomiąża Szlachecka
300 000 zł1 700 m² 176,47 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chodkiewicza
999 648 zł85 m² 11 700 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia