dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 514 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Słowackiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

555 000 zł160 m² 3 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:282 m²

Dom w Szeregu na Rąbinie Bardzo Dobra Lokalizacja informacje ogólne: dom w szeregu na sprzedaż. Rynek wtórny, dwupoziomowy. Typ 4 pokoje. Standard wykończenia: dobry. Dostępne do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wybcz

Wybcz,kujawsko-pomorskie

895 000 zł145 m² 6 189,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 5 pokojowego Domu wolnostojącego o powierzchni zabudowy 144,61 m2 zlokalizowanego w miejscowości Wybcz gmina Łubianka. Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sandomierska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 550 zł49 m² 31,63 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu w formie najmu okazjonalnego dwupokojowego mieszkania, położonego w świetnie skomunikowanej części osiedla Kapuściska, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

789 000 zł1 991 m² 396,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Bydgoszczy w dzielnicy Prądy. Działka o powierzchni 1995 m2 posiada media: wodę , prąd, gaz, kanalizacje.Działka położona na terenie objętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Lubanie

Lubanie,kujawsko-pomorskie

750 000 zł62 800 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gospodarstwo rolne o powierzchni 6,26 hektara z zabudowaniami. Nieruchomość położona jest w miejscowości Lubanie, kujawsko-Pomorskiego. Charakterystyka Nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wudzyn

Wudzyn,kujawsko-pomorskie

120 000 zł365 m² 328,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z domkiem w rod Wudzyn Zachód - ok. 7km od Koronowa. Domek: murowany, ocieplony (może służyć jako całoroczny), podpiwniczony, około 60m 2 , z zadaszonym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wielowieś

Wielowieś,kujawsko-pomorskie

207 999 zł53 m² 3 924,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 038 m²

Sprzedam działkę z zabudowaniami zaledwie 3 km od Pakości! Atuty nieruchomości: - działka 2038 m2 - dom 53 m2 - dom po częściowym remoncie do dalszego wykończenia - nowo wybudowane miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Toruń,kujawsko-pomorskie

740 817 zł75 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w najnowszej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej w północno-zachodniej części Bielaw przy ul. Gdańskiej w Toruniu! Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubego

Toruń,kujawsko-pomorskie

899 000 zł75 m² 11 938,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej części Torunia, przy ul. Hubego. Mieszkanie o powierzchni 75,3 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od już mieszkanie na Osiedlu Winnica, ul. Szosa Lubicka 16. Mieszkanie 2 pokoje, 33 metry kwadratowe. Piętro 4/4, winda, osiedle zamknięte. Dostęp do dwóch zamkniętych parkingów oraz parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł56 m² 6 863,97 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wygodne mieszkanie M-4 na Wyżynach z windą od poziomu 0 - idealne miejsce dla Ciebie i Twoich najbliższych! Oferta wyłącznie w biurze Nieruchomości Dobre Miejsce. Gorąco zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

238 000 zł32 m² 7 484,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko W makler nieruchomości! Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w kamienicy z oryginalną czerwoną cegłą na ścianie - idealne pod inwestycję lub do zamieszkania! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kujawska

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

319 950 zł40 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

"Solec Nieruchomości sp z o.o." oferuje usługę pośrednictwa przy zakupie prezentowanej nieruchomości. Nasze wynagrodzenie pokrywa Sprzedający. Mieszkanie typu kawalerka z potencjałem na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

220 000 zł29 m² 7 586,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości bemo prezentuje Państwu wyjątkową kawalerkę na sprzedaż o pow. 29m2. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w dobrze usytuowanej lokalizacji na osiedlu Zazamcze. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 779 zł36 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bydgoski Nowy Fordon to miejsce gdzie powstała inwestycja w otoczeniu zieleni, w miejscu gdzie cisza i spokój to norma. W dwupiętrowym, kameralnym budynku dostępne są mieszkania dwu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

999 000 zł144 m² 6 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:501 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu ? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

648 000 zł54 m² 12 031,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zakupu rewelacyjnego mieszkania trzypokojowego w Dzielnicy Muzycznej. Apartament o wyjątkowo funkcjonalnym układzie znajduje się na osiedlu sens, przy ulicy Paderewskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cekcyn

Cekcyn,kujawsko-pomorskie

799 000 zł237 m² 3 367,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:965 m²

Zapraszamy na dni otwarte które odbędą Przestronny dom wolnostojący pięknie położony w malowniczej miejscowości Cekcynek. Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

140 000 zł800 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prestige Nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana w Przyłękach o pow. Ok. 800 m2 (proces podziału geodezyjnego jest jeszcze w toku, jeżeli metraż ulegnie zmianie cena za m2/ 175.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bortnowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

899 000 zł210 m² 4 280,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:209 m²

Przedstawiamy świetny dom w Zabudowie szeregowej w Fordonie w bliskim sąsiedztwie linii tramwajowej. Dom o powierzchni całkowitej 210m2 składa się z Salonu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Żurczyn

Żurczyn,kujawsko-pomorskie

129 000 zł350 m² 368,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki rod w miejscowości Żurczyn gmina Szubin. Rod Nad Notecią. Działka ma powierzchnię ok 350 m2. Teren działki bardzo zadbany, na działce liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 399 500 zł93 m² 15 095,50 zł/m²

 

Piętro:17/19

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji w prestiżowej inwestycji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

511 700 zł44 m² 11 543 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

685 000 zł60 m² 11 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkową ofertę sprzedaży stylowego, komfortowego 3 pokojowego mieszkania o pow. 60 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

463 400 zł52 m² 8 860,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Gębice

Gębice,kujawsko-pomorskie

75 000 zł6 000 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka rolna 6000 m - Gębice Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 6000 m w spokojnej okolicy w miejscowości Gębice. Nieruchomość oznaczona jako Rola, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poniatowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu mieszkalnego, do własnej aranżacji, nieopodal toruńskiej Starówki ulica Poniatowskiego. Lokal składa się z 10 pomieszczeń (obecny stan to 3 kuchnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kujawska

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

480 320 zł61 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

"Solec Nieruchomości sp z o.o." oferuje usługę pośrednictwa przy zakupie prezentowanej nieruchomości. Nasze wynagrodzenie pokrywa Sprzedający. Mieszkanie trzy-pokojowe, z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piotrowo

Piotrowo,kujawsko-pomorskie

265 000 zł100 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dom wolnostojący do remontu o powierzchni 108 m2. Działka na której się znajduje ma powierzchnię 32 ary. dodatkowo stodoła oraz chlew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gołębia

Piotrków Kujawski,kujawsko-pomorskie

79 000 zł30 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam mały domek położony w Piotrkowie Kujawskim, powiat Radziejów. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości a kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

662 000 zł53 m² 12 490,60 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu jeden z najpiękniejszych apartamentów w Bydgoszczy. To luksusowe dzieło sztuki znajduje się na 11 piętrze 16 piętrowego budynku apartamentowego, który został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zbójno

Zbójno,kujawsko-pomorskie

830 000 zł190 m² 4 374,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjny dom położony w gminnej wsi Zbójno. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym wybudowanym w latach 80-tych. Budynek po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Stawiska

Stawiska,kujawsko-pomorskie

210 000 zł5 800 m² 36,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka w miejscowości Wymysłowo (stawiska ) Gmina Piotrków Kujawski powiat Radziejowski Najważniejsze informacje : druga linia brzegowa 108 m od jeziora Czarny Bród ( ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł35 m² 8 040,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 / osiedle Błonie / niski blok / balkon / super lokalizacja / cena do negocjacji/ tylko W naszym biurze nieruchomości dobre miejsce! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łysomice

Łysomice,kujawsko-pomorskie

343 350 zł3 150 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o pow. 3150 m2 położonej w Łysomicach - przy ulicy Ogrodowej. Nieruchomość usytuowana przy drodze asfaltowej w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

666 709 zł75 m² 8 854,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł28 m² 8 639,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty tel. Obniżono cenę mieszkania Polecam przytulne mieszkanie na parterze, dostępne od zaraz, w odnowionej kamienicy w śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

333 000 zł39 m² 8 640,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Makler poleca serdecznie! Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania w stanie deweloperskim usytuowanego na 1 piętrze kamienicy w samym sercu miasta! Renomowana kamienica po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo przestronne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na bydgoskim Górzyskowie. Lokal o powierzchni 54 m2 usytuowany jest na pierwszym piętrze w bloku z cegły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł25 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Tylko w libera Nieruchomości na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie - studio o powierzchni około 25m2 po kapitalnym remoncie zlokalizowane na.