dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Potulice

Potulice,kujawsko-pomorskie

225 000 zł30 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z garażem - Potulice (20 km od Bydgoszczy) Na sprzedaż mieszkanie własnościowe położone na parterze kamienicy we wspólnocie mieszkaniowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

667 683 zł47 m² 14 203 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Promocja! W ramach Promocji Uczestnikowi przysługuje jedno świadczenie do wyboru: miejsce parkingowe, albo usługa wykończenia lokalu mieszkalnego pod klucz! Prestiżowy apartament w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

99 000 zł60 m² 1 650 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Lokalizacja: tarnówko- 8 km od Kruszwicy W naszej ofercie pojawiło się mieszkanie na spokojnej wsi, w pobliżu liczne trasy na piesze wędrówki wzdłuż lasu i jeziora! Jeśli poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobre

Dobre,kujawsko-pomorskie

465 000 zł1 600 m² 290,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Sprzedaż bez pośredników! Dom dwurodzinny w centrum Dobrego duża działka, dwa niezależne mieszkania Na sprzedaż solidnie wybudowany dom z 1989 roku, położony w centrum Dobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł39 m² 15 226,20 zł/m²

 

Piętro:23/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament nr 527 zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Dąbrówki w Katowicach. Nowoczesny kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skępe

Skępe,kujawsko-pomorskie

549 000 zł83 m² 6 614,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom modułowy, zamieszkały od 2022 roku, położony w spokojnej okolicy w miejscowości Skępe, powiat Lipno, województwo kujawsko-pomorskie.Dom jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

197 900 zł98 m² 2 011,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na miasto, bardzo dobrze skomunikowane w okazyjnej cenie, dostępne od zaraz! W skład oferty wchodzi mieszkanie - 70,24 m oraz strych o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł40 m² 4 669,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: oferta dostępna w biurze prestige Nieruchomości! Zapraszam Państwa do zainteresowania się ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania na 2 piętrze odnowionej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

800 zł10 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:800 zł

Pokój blisko umk! Polecam pokój w mieszkaniu dwupokojowym na ul. Reja usytuowany w bloku na pełnym zieleni osiedlu na parterze. Pokój umeblowany, kanapa , szafa, biurko, regał, półki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

870 000 zł79 m² 11 047,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferta sprzedaży mieszkania - górzyskowo Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 79 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Górzyskowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

3 pokoje | 50 m | Parter | Osiedle Leśne | Blok z cegły | Miejsce postojowe Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętopełka

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł32 m² 49,54 zł/m²

 

Piętro:8/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu dwupokojowego mieszkania w Toruniu, os. Mokrym, ul. Świętopełka Powierzchnia mieszkania: 32,30 m W skład mieszkania wchodzą: - salon z otwartą kuchnią - przestronna strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Podgaj

Podgaj,kujawsko-pomorskie

67 000 zł4 345 m² 15,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Duża działka na wsi niedaleko Aleksandrowa Kujawskiego Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 4345 m 2 położona w miejscowości Podgaj, niedaleko Przybranowa ( 2km.) i Aleksandrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł45 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie z potencjałem | 2 pokoje | Kapuściska ul.Wojska Polskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku na bydgoskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

395 000 zł47 m² 8 404,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Trzypokojowe mieszkanie W topowej lokalizacji - osiedle młodych - ulica bema Miło mi zaprezentować Państwu mieszkanie trzypokojowe znajdujące się na najlepszym osiedlu w Toruniu - Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gogolin

Gogolin,kujawsko-pomorskie

85 000 zł1 118 m² 76,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Działka z warunkami zabudowy o powierzchni 1118m2 w miejscowości Gogolin, gmina Koronowo. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łysomice

Łysomice,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł140 m² 7 845,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Właściciel bierze pod uwagę częściowe rozliczenie sprzedaży tej nieruchomości z zamianą na mieszkanie. Dzięki temu znacząco możesz skrócić czas transakcji nie czekając na sprzedaż swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ulicy Łokietka 45 w Inowrocławiu, na osiedlu Piastowskim II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł40 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Bez pośredników: mieszkanie 2-pokojowe 40 m po generalnym remoncie ( wszystko nowe włącznie z instalacjami) 2 piętro, mieszkanie dwustronne, balkon, parking na pilot, niski czynsz ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wałdowo Szlacheckie

Wałdowo Szlacheckie,kujawsko-pomorskie

118 000 zł1 230 m² 95,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana - Wałdowo Szlacheckie, gm. Grudziądz Cena: 118 000 zł Powierzchnia: 1 230 m Nr ewidencyjny: 95/34 Idealne miejsce na Twój dom - cisza, przestrzeń i szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paderewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł91 m² 6 591,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Sprzedaję bezpośrednio - prywatnie pełna własność - czysta księga wieczysta. Prestiżowa I niezwykle wygodna lokalizacja. Idealne miejsce do zamieszkania lub na wynajem. Inwestycja, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

949 999 zł280 m² 3 392,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:764 m²

Twój przyszły dom na Strzemięcinie - miejsce z duszą i ogromnym potencjałem. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzeciewiec

Trzeciewiec,kujawsko-pomorskie

245 000 zł104 m² 2 350,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:494 m²

Dom wolnostojący parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 104,24m2, wybudowany na działce o pow. 494m2 w Trzeciewcu gm. Dobrcz. Oferta dostępna tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł34 m² 12 265,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Palmowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

520 000 zł88 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Na sprzedaż na wyłączność w naszym biurze ciekawa oferta domu w Dolnej Smukale. Dom został posadowiony na uroczej działce blisko lasu i Brdy o powierzchni 850 metrów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł35 m² 12 299,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kikół

Kikół,kujawsko-pomorskie

229 000 zł2 061 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Spełnij marzenia o domku nad jeziorem! Z przyjemnością prezentuję działkę znajdującą się w Kikole gminnej miesjcowości ze statusem miasta. Kikół położony jest nad jeziorem, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filomatów Pomorskich

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł48 m² 7 405,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Polecam trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ulicy Filomatów Pomorskich. -korzystny układ pomieszczeń -świetne piętro w niskim bloku -bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

149 900 zł61 m² 2 469,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na miasto, bardzo dobrze skomunikowane w okazyjnej cenie, dostępne od zaraz! Podstawowe informacje 500 metrów - Dworzec Kolejowy Inowrocław1000 metrów - Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

609 461 zł43 m² 14 203,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rynek

Gębice,kujawsko-pomorskie

299 000 zł80 m² 3 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż działka o imponującej powierzchni 3800 m kryje w sobie niezwykły potencjał. Na jej terenie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głuszyn

Głuszyn,kujawsko-pomorskie

420 000 zł140 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Dom w sercu Kujaw Głuszyn 10a, gmina Bytoń Dom o powierzchni 130 m w miejscowości Głuszyn 10a to przestrzeń, w której poczujesz spokój, wygodę i prawdziwy domowy klimat. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł48 m² 10 208,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Makler nieruchomości poleca nową inwestycję nad Brdą w centrum miasta. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,90 m na parterze z balkonem. Lokalizacja inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

348 900 zł45 m² 7 758,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 44,97 m z balkonem i piwnicą(2,55m2) Powierzchnia użytkowa 42.42 m - Wyżyny, ul. Wojska Polskiego, bydgoszcz Lokal usytuowany jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

401 065 zł28 m² 14 505,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

619 000 zł1 021 m² 606,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana wraz z domem do wyburzenia Położona w bardzo atrakcyjnym miejscu na Miedzyniu. Powierzchnia 1021 m2 w kształcie prostokąta. Wszystkie media na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Książki,kujawsko-pomorskie

239 999 zł6 700 m² 35,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 6700 m - książki | gmina książki | kujawsko-pomorskie Oferta Biura Nieruchomości Natalia Lamkowska Szukasz przestrzeni, w której zrealizujesz swoje marzenie o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

635 000 zł1 279 m² 496,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1279m 2 zlokalizowana jest na osiedlu Stawki w Toruniu. Działka o ustawnym kształcie kwadratu, wymiarach ok 35,5m x 36m z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 450 zł47 m² 52,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe w zmodernizowanej przedwojennej kamienicy w stylu moderny francuskiej o wysokości 3,5m Apartament posiada taras o długości 13 m. Dobre doświetlenia zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

875 000 zł158 m² 5 537,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości - z racji tego, iż udostępniam konkretną lokalizację, pokazuję nieruchomość z zewnątrz, proszę o uszanowanie woli właścicieli i o.