dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł42 m² 9 023,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku na bydgoskiej Osowej Górze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

975 000 zł175 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:330 m²

Biuro nieruchomość bemo Prezentuje Państwu na sprzedaż piękny dom ,położony w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Włocławka -michelin, na osiedlu Słoneczna Polana. Jest to wyjątkowe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Świętego Ducha

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

170 000 zł43 m² 4 688,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie usytuowana blisko Rynku przy ul. Św. Ducha w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

660 000 zł1 987 m² 332,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka zabudowana dwoma garażami murowanymi.Działka o powierzchni 1983m w drodze gaz , woda, kanalizacja. Lokalizacja idealna, komunikacja miejska pod domem, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

829 900 zł161 m² 5 141,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Mam przyjemność zaprezentować parter domu jednorodzinnego o powierzchni 110 m2 posadowiony na działce o powierzchni 380m2 w dzielnicy Czyżkówko w Bydgoszczy. Powierzchnia mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł38 m² 9 208,44 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Marzysz o mieszkaniu, które łączy komfort miejskiego życia z bliskością natury? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Nowoczesne i przestronne mieszkanie na 10. piętrze zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

410 000 zł53 m² 7 735,85 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na Wzgórzu Wolności | Dostępne od zaraz! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m , idealne zarówno do zamieszkania od razu, jak i do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

407 900 zł72 m² 5 704,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie inwestycyjne w centrum Bydgoszczy Opis nieruchomości Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone na 4. piętrze zadbanego budynku w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skorupki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

650 000 zł54 m² 12 070,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piękne, trzypokojowe mieszkanie w porządanej lokalizacji - osiedle Górzyskowo w Bydgoszczy. Oferta dostępna wyłącznie w Jawa Nieruchomości. Mieszkanie nie tylko zachwyca wyglądem, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł31 m² 7 903,23 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości z potencjałem aranżacyjnym lub inwestycyjnym. Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31 m na osiedlu Wyżyny. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 200 zł50 m² 24,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 3 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 49,50m2 usytuowaną na parterze w 4-piętrowym bloku. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł36 m² 6 648,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni ponad 36m2 położona na parterze w kameralnym bloku na Łęgnowie. Idealna dla singla lub pod inwestycję. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł51 m² 8 803,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! Mieszkanie dwupokojowe (51m2) na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym na bydgoskich Glinkach. Atrakcyjne i przestronne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kościuszki

Toruń,kujawsko-pomorskie

549 000 zł55 m² 9 922,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Zaskakujące i przestronne mieszkanie dwupoziomowe z przestrzenią za którą nie płacisz! Jeśli fascynują Cię kamieniczne klimaty w loftowym stylu to jest to idealna oferta dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

790 000 zł98 m² 8 061,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom bliźniak 98 m 2 , 4 pokoje na działce 380m 2 w Łochowo, gm Białe Błota. Przytulny domek w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem, tarasem w nowym budownictwie do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł55 m² 6 480,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Makler poleca: na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni niespełna 52 m , położone na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego budynku z cegły. Najważniejsze atuty: funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozacka

Toruń,kujawsko-pomorskie

456 000 zł47 m² 9 628,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Oferta sprzedaży mieszkania * 47,36 m2 * 2 pokoje * Koniuchy Cechy oferty: -mieszkanie dwustronne, rozkładowe z wystawą okien w kierunku południe-północ -1 piętro w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

110,11 zł/m²12 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy w prestiżowym biurowcu, idealny dla firm szukających komfortowego i reprezentacyjnego miejsca do pracy. Lokal do samodzielnego umeblowania. Załączone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

558 000 zł64 m² 8 717,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy willowej w Bydgoszczy.Mieszkanie o powierzchni 64m składa się z salonu, kuchni, łazienki z wc, dwóch sypialni przejściowych.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

827 570 zł70 m² 11 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

444 164 zł38 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

870 000 zł133 m² 6 531,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:675 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w Łochowie o powierzchni 133,60 m2 (garaż w bryle budynku o pow.19,70 m2).Powierzchnia działki 675m2. Układ domu: i piętro - 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

7 700 zł298 m² 25,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Makler nieruchomości poleca Państwu przestronny dom na wynajem , wybudowany w 1990 roku w cenionej dzielnicy Miedzyń (górny taras) dostępny od lipca 2025r. Funkcjonalny dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gościeradz

Gościeradz,kujawsko-pomorskie

165 000 zł3 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Inwestycja W działki! kup dużą I podziel na mniejsze! Tylko teraz - kupując działkę ok. 3000 m2 płacisz 40% kwoty rynkowej. Cena za działkę ok. 3000 m2 = 169 000 zł, tyle co za działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Ostromecko,kujawsko-pomorskie

915 000 zł144 m² 6 354,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Odkryj swoje własne miejsce na ziemi tylko 20 minut od Bydgoszczy! Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, wybudowany w 2012 roku o powierzchni 144 m2 na niewielkim osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

386 000 zł68 m² 5 676,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję słoneczne mieszkanie bezczynszowe położone na pierwszym piętrze w ocieplonym budynku trzyrodzinnym. Najważniejsze atuty: powierzchnia: 68m2, duża piwnica 16m2 Pomieszczenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasztanowa

Wąbrzeźno,kujawsko-pomorskie

219 000 zł48 m² 4 546,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego, w pełni rozkładowego mieszkania w Wąbrzeźnie Lokalizacja - Wąbrzeźno, ulica Kasztanowa ; - spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rzeźnicka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

195 000 zł56 m² 3 451,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal handlowo-usługowy położony na parterze przy ul. Rzeźnickiej w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości. Lokal jest bezczynszowy, stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców Warszawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

658 999 zł61 m² 10 803,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Witam, mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyłącznie w naszym biurze mieszkanie, do którego możesz wejść, wypakować walizkę i od razu poczuć się jak u siebie? Mam dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

530 000 zł57 m² 9 298,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe 2- pokojowe mieszkanie - Prądocin, os. Cudne Chmielniki Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58 m ( 56 m użytkowej) , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

189 000 zł400 m² 472,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka rod w Solcu Kujawskim o powierzchni 400 m , usytuowana w spokjojnej, zielonej okolicy, zapewniającej spokój i bliskość natury. Teren jest w pełni ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł43 m² 9 744,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania w wysokim standardzie znajdującej się przy ulicy Dunikowskiego w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 780 000 zł1 901 m² 3 040,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:760 m²

Tylko W makler nieruchomości! wyłączność! Kamienica na sprzedaż hostel - Śródmieście Bydgoszcz Makler nieruchomości oferuje wyjątkową kamienicę w sercu Bydgoszczy. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

200 000 zł83 m² 2 409,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni41m2 wraz z działką o metrażu 40m2 przed budynkiem na Wrzosach 2 przy ul.Traktorowej. Lokal wymaga przeprowadzenia remontu gdyż od powstania był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Młyniec Drugi

Młyniec Drugi,kujawsko-pomorskie

65 000 zł500 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko u Nas w biurze! Na sprzedaż działki o przeznaczeniu rekreacyjnym nieopodal jeziora Józefowo w miejscowości Młyniec Drugi , przy którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

561 000 zł120 m² 4 675 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Makler Nieruchomości prezentuje duże, 4-pokojowe mieszkanie w klimatycznej, kamienicy w centrum Bydgoszczy. II piętro, 113 m2 do aranżacji! Historia kamienicy datuje się od 1852 r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł30 m² 10 655,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż - kawalerka po kapitalnym remoncie, okole Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 1. piętrze kamienicy z 1938 roku w Bydgoszczy, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zarośle Cienkie

Zarośle Cienkie,kujawsko-pomorskie

361 012 zł5 309 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zarośle Cienkie działka inwestycyjna 68 zł/ m brutto (fv 23%!) z wz na 4 budynki dwulokalowe (8 lokali) Na sprzedaż działka z dużym potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 5309.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości bemo oferuje 2-pokojowe mieszkanie na wynajem z dużym balkonem, zlokalizowane w ścisłym centrum miasta w pobliżu Placu Wolności. Powierzchnia nieruchomości to 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawinowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

524 900 zł61 m² 8 541,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Biuro Makler poleca serdecznie! Bardzo przestronne mieszkanie przeznaczone na sprzedaż zlokalizowane w Fordonie przy ul.Lawinowej. Bardzo korzystna lokalizacja idealna dla osób ceniących na co dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

388 000 zł54 m² 7 171,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 ,na osiedlu Bartodzieje. Układ mieszkania: 3 pokoje kuchnia łazienka z wc Atuty nieruchomości: parking pod blokiem zamykany szlabanem.