dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

415 000 zł61 m² 6 803,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

61m1, 3 niezależne pokoje gotowe do wprowadzenia! rubinkowo Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze niskiego bloku , w otoczeniu zieleni na toruńskim Rubinkowie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

542 500 zł60 m² 9 041,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

509 322 zł55 m² 9 205,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

749 000 zł123 m² 6 089 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecana oferta! Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej w okolicach Szubina ( 5 minut) , w miejscowości Stanisławka. Na działce o powierzchni 1000 m 2 znajduje się parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł814 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana zlokalizowana w Bydgoszczy - Prądy. Działka o wielkości 814 m2, wymiary ok 35 m x 23 m. Sąsiedztwo nowych jednorodzinnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 400 zł35 m² 69,03 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne, nowe dwupokojowe mieszkanie w nowopowstałym bloku przy Kanale Bydgoskim. Na czwartym piętrze z balkonem. Mieszkanie świeżo wykończone gotowe do wprowadzenia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tuchola

Tuchola,kujawsko-pomorskie

599 000 zł21 700 m² 27,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dla ludzi ceniących przyrodę. Atrakcyjna oferta sprzedaży działki gruntowej położonej w pobliżu urokliwej małej wsi borowiackiej Legbąd w województwie kujawsko-pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brześć Kujawski

Brześć Kujawski,kujawsko-pomorskie

360 000 zł110 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dostępna jest wyjątkowa nieruchomość - dom w stanie surowym zamkniętym, usytuowany w spokojnej części Brześcia Kujawskiego, na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

663 000 zł110 m² 6 027,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Makler poleca: parterowy dom na lubianej bydgoskiej dzielnicy Miedzyń, posadowiony na działce 355m2. Do wykończenia! Powierzchnia całkowita domu wynosi prawie 110m2, działka wybrukowana kostką+ trawnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

406 200 zł45 m² 9 026,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

969 000 zł112 m² 8 613,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż apartament 110 m , znajdujący się w czterorodzinnym, nowoczesnym b udynku w spokojnej okolicy Niemcza. Teren na którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m kw.,na siódmym piętrze bloku dziesięciopiętrowego na oś.Wyżyny. W skład mieszkania wchodzi: - salon z wyjściem na loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł42 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 - 42 M2 drugie piętro blok + loggia wyżyny bydgoszcz Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 42 m2 usytuowane na drugim pietrze bloku przy ul.Wojska Polskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

660 000 zł107 m² 6 161,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:793 m²

Anna Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu uroczy, wolnostojący, parterowy dom o powierzchni 107,12 m . Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 793 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł86 m² 4 523,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania. Lokal położony jest w centrum Bydgoszczy w odnowionej kamienicy na spokojnej ulicy. Kamienica została wyremontowana, zrobiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 300 zł38 m² 9 557,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Górna

Chełmża,kujawsko-pomorskie

100 000 zł963 m² 103,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadam na sprzedaż działkę budowlaną przy ul. Górnej w Chełmży. Działka numer 74/15 o wielkości 963m2 (znajduje się bezpośrednio przy głównej drodze). Warunki zabudowy. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł71 m² 5 035,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

NA sprzedaż / duże mieszkanie z miejscem postojowym w Centrum miasta - ul. Gdańska w Bydgoszczy, okolice bcf. **mieszkanie dostępne tylko w Forma Nieruchomości** - super lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł34 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia ładne mieszkanie na Fordonie- bajka w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na czwartym piętrze z dużym balkonem. Mieszkanie posiada komórkę lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

789 000 zł120 m² 6 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:636 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą podpiwniczonego, dwupokojowego domu o pow. całkowitej 120 m2, tzn. Powierzchnia użytkowa 60 m2 i powierzchnia piwnicy 60 m2 z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

486 910 zł55 m² 8 852,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

327 000 zł1 273 m² 256,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane w Lisim Ogonie. Polecam tylko W naszym biurze! Na sprzedaż 4 działki budowlane o pow.1428m2,1430m2,1165m2 oraz 2126m2 do których doprowadzona jest droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

421 500 zł65 m² 6 524,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z tarasem 15m2 II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 6 oddanie trzeci kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

331 200 zł34 m² 9 741,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kombatantów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu jednopokojowego mieszkania na Kapuściskach. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku przy ulicy Kombatantów na osiedlu Kapuściska. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zbójno

Zbójno,kujawsko-pomorskie

580 000 zł300 m² 1 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę, którą znajdziecie tylko u nas! Dom położony na dużej działce - 38 arów (3800 m2), w spokojnej i cichej okolicy - Zbójnie. Na tą wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

210 000 zł46 m² 4 740,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mapa Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 46m2 w bloku czteropiętrowym w Centrum miasta. Położenie lokalu na pierwszym piętrze jest jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 100 zł43 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od kwietnia! lokalizacja: toruń, jar, ul. Strobanda 7, osiedle Botanika (deweloper Lem Bud). Osiedle jest nowe i starannie zaaranżowane, urzeka, przede wszystkim, dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł48 m² 7 157,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie M3 atrakcyjna dzielnica informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek pierwotny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: po remoncie. Dostępne od zaraz. Forma prawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

410 000 zł120 m² 3 430,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż duża nieruchomość z bardzo dużym potencjałem. Na powierzchni 119,5 m 2 mieszczą się 4 osobne pokoje, duża kuchnia, 2 łazienki, pomieszczenie gospodarcze i korytarz. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł33 m² 7 848,48 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m kw.,na na dziewiątym piętrze budynku wielokondygnacyjnego na osiedlu Wzgórze Wolności przy ulicy Słowiańskiej. Mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 900 000 zł1 361 m² 3 600,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Obiekt usługowo-handlowy na sprzedaż o pow.1371 m2,pow.działki 1502m2 NOWA CENA Obiekt posiada 5 kondygnacji ,na każdej pomieszczenia od 20m2 do 230m2. Przed budynkiem parking na 60 aut. Obiekt po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

399 000 zł71 m² 5 619,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż śliczne mieszkanie we Włoclawku na osiedlu Kazimierza Wielkiego - obok Tamy. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

222 000 zł1 126 m² 197,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w Nekli gm. Dobrcz w obrębie powstającego osiedla domów jednorodzinnych, dojazd drogą asfaltową i gruntową, zaciszna lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

1 185 000 zł119 m² 9 957,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:834 m²

Dom na sprzed aż! Przytulny dom położonym w malowniczym miejscu ze ścianą lasu, z możliwością szybkiego i sprawnego dojazdu do drogi Bydgoszcz-Inowrocław. Makler Nieruchomości poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie, usytuowane na 7 piętrze w wieżowcu z windą. Lokal o powierzchni 38,00 m2. Składający się z następujących pomieszczeń: 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 000 zł31 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie- kawalerka na sprzedaż: kapuściska W skład mieszkania wchodzi pokój, słoneczna kuchnia, łazienka połączona z toaletą oraz piwnica. Mieszkanie po remoncie. Czysta i zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł50 m² 6 338,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Fordonie o powierzchni 49,70 m składające się z pokoju dziennego,sypialni, korytarza,łazienki, wc i oddzielnej kuchni.Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 000 zł40 m² 9 156,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Agencja Nieruchomości Prestige Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku ze starszej cegły po termomodernizacji z porządnie utrzymaną klatką schodową w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

445 000 zł61 m² 7 295,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiam wspaniałą nieruchomość zlokalizowaną na Fordonie, przepiękne mieszkanie po drobnym remoncie, wszystkie elementy znajdujące się w nieruchomości były wymieniane na.