dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 614 ogłoszeń

Rynek pierwotny

568 630 zł56,30 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł119,74 m² 6 923,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość nabycia prawego segmentu w zabudowie bliźniaczej z 2024 roku usytuowanego na działce o powierzchni 418 m2.

Szczegóły ogłoszenia

165 825 zł1 005 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej w miejscowości Osie, ul. Lawendowa, w powiecie świeckim, województwie kujawsko-pomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, gdzie każdy metr ma swoje uzasadnienie, to rzut M.C4.01.07 w Panoramie Wiślanej jest najlepszym dowodem na to, że da się zaprojektować przestrzeń bez kompromisów. Tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 661 zł35,29 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

1 921 272 zł6 648 m² 289 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 6648 m w podbydgoskim Niemczu, położona w malowniczym i spokojnym otoczeniu, idealnym dla osób ceniących ciszę i bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Wielkiej Nieszawce z mpzp w cichej spokojnej okolicy Pragnę zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, uzbrojoną położoną w pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 800 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam las grunt leśny w Ciechocinku Powierzchnia 0,1800 ha Grunt posiada kw Nr działki : 2181 Ls VI Las znajduje się blisko sklepu spożywczego Dino, nieopodal jest przystanek miejski , apteka ,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł5 468 m² 82,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 5477 m , położona w miejscowości Gliszcz (gmina Sicienko). Teren płaski , z dojazdem drogą asfaltową. Działka nieogrodzona. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł41 m² 8 024,39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Biuro Nieruchomości Glam House z przyjemnością prezentuje wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w sercu miasta - w rejonie Placu Poznańskiego na Starym Mieście. To.

Szczegóły ogłoszenia

303 800 zł1 923 m² 157,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1923M2, położona w podbydgoskim Pyszczynie. Media w drodze : prąd, woda opis działki: przeznaczenie : zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł76,87 m² 9 756,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży niezwykle komfortowego mieszkania na osiedlu Wrzosy Przestronne 4 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni 76,87m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, gotowa inwestycja Mieszkanie nr 21, balkon: 10,74 m, ogródek: 64,92 m Miejsce postojowe naziemne: 10 000,00 pln Cena brutto komórki lokatorskiej: 8 000,00 pln ( pow. 2,99-3,33m ).

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32,50 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem usytuowanego w domu na Osowej Górze. Mieszkanie o powierzchni 32m2 gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz Sikora super oferta W naszym biurze Oferuję Państwu atrakcyjną pod wieloma względami działkę pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości szczutki - sąsiedztwo wsi morzewiec.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

To ogłoszenie to znakomita okazja, aby zakupić nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Bielawy w Toruniu. Nieruchomość położona jest w bardzo zacisznym miejscu, gdzie harmonia.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł51,90 m² 8 959,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! centrum, ul. ŚW. Floriana Prezentuję Państwu ofertę mieszkania typu M-4.

Szczegóły ogłoszenia

52,94 zł/m²21,50 m² 1 138 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Nowoczesne biuro o powierzchni: 21,5m w topowej lokalizacji Torunia! Gotowe do pracy od zaraz. Lokal do własnej aranżacji, bez umeblowania. Szukasz idealnego miejsca dla swojej firmy? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł215,50 m² 5 336,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 295 m²

Oferta tylko w naszym biurze. NA sprzedaż eko dom- atrakcyjna okolica komfortowa nieruchomość o nowoczesnej linii - funkcjonalna zabezpieczająca wygodne zamieszkanie dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł143,10 m² 7 966,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:753 m²

Na sprzedaż energooszczedny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 118 m , położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 753 m . Nieruchomość wyróżnia się nowoczesnymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka nad jeziorem z linią brzegową 74 m o powierzchni ok. 4100 m , położona w miejscowości Jarczechowo (kujawsko-pomorskie). Idealna jako działka rekreacyjna nad.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł982 m² 711,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:287 m²

Oferta tylko U nas! Kupujaca nie płaci prowizji! Na sprzedaż Obiekt położony w Chełmie przy. ul. Rycerska Powierzchnia całkowita 982m2. W skład Obiektu wchodzą: pater, dwa piętra.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł390 m² 279,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży Działkę rod zlokalizowaną w Żurczynie Działka o powierzchni 390 m2 z domkiem murowanym o powierzchni około 60 m2 Domek składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł46,60 m² 7 703,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Eleganckie mieszkanie po remoncie w prestiżowej Willi Kilińskiego - 46,60 m | miejsce parkingowe w cenie Wyobraź sobie codzienność w miejscu, które łączy klimat zabytkowej willi ,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł36,60 m² 10 901,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji za 399 000 pln! Mieszkanie znajduje się w Toruniu, przy ulicy Łódzkiej, na drugim piętrze w budynku z cegły, który został.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł940 m² 287,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Jedna z ostatnich działek blisko kanału Noteckiego, w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun Oferty: bartosz Samorek Tel:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w jednej z lepszych lokalizacji na mapie Bydgoszczy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł65,80 m² 5 319,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na Sprzedaż: lokal Usługowy w Centrum Włocławka przy ul. Jagiellońskiej Cena: 350 000 zł Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu usługowego o ogromnym potencjale, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 247 000 zł1 000 m² 1 247 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż polecamy budynek o charakterze usługowo-mieszkalnym z dużym potencjałem inwestycyjnym. Obiekt może funkcjonować jako kompleks hotelowo-usługowy , z możliwością prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł430 m² 3 372,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 260 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna - 7260 m potencjału W solcu kujawskim Zainwestuj tam, gdzie przemysł spotyka się z doskonałą logistyką. To oferta skierowana do inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana, położona w obrębie miasta Inowrocławia, o powierzchni 975 m2 (na życzenie kupującego może być więcej.). Działka płaska, o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł46,60 m² 9 206,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje po remoncie | gotowe do wprowadzenia | parter | Błonie Oferta tylko w naszym biurze. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł90,56 m² 9 109,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Piękne Stylowe mieszkanie w kamienicy, które zachwyci każdego Konesera Luksusu w cenie jakiej jeszcze nie było! Ekskluzywne mieszkanie w kamienicy o najwyższym standardzie - komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł43 m² 4 186,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w Brodnicy przy ul. Kolejowej 5. Zapraszamy do zakupu mieszkania znajdującego się na parterze budynku wielorodzinnego przy ul. Kolejowej. Powierzchnia mieszkania wraz z pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł16 800 m² 29,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona jest na skraju miejscowości w pobliżu stawu, niesamowity klimat do odpoczynku w ciszy i spokoju przy jednoczesnym szybkim dostępie do Torunia (około 20 minut).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:318 m²

*Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający* Sprzedam dom jednorodzinny zlokalizowany przy ul. Spółdzielczej w Janowcu Wielkopolskim. Jest to lokalizacja bliska oraz dobrze zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł2 500 m² 920 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Inwestujesz! Ta oferta jest dla Ciebie! Przedmiotem sprzedaży jest zabudowana nieruchomość położona w miejscowości Szabda, około 5 min od Brodnicy. Na działkach o łącznej powierzchni 5500.

Szczegóły ogłoszenia

2 295 000 zł145 m² 15 827,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie z widokiem. Na sprzedaż wyjątkowy apartament dwupoziomowy w centrum Sam Kanał Bydgoski od lat zachwyca swoim klimatem i wyjątkowym dziedzictwem słynie z zabytkowych śluz.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł113,04 m² 5 741,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Startfragment Stylowe mieszkanie w sercu Bydgoszczy - 113 m Lokalizacja: ul. Chrobrego, bydgoszcz Powierzchnia: 113 m Liczba pokoi: 3 Piwnica: tak 5,2 m , Meble w cenie: tak Opis.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł58,09 m² 34,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na wynajem - Bartodzieje, bydgoszcz. Biuro Nieruchomości prezentuje atrakcyjne mieszkanie na wynajem, zlokalizowane na bydgoskich Bartodziejach - w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł131,77 m² 5 532,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:719 m²

Brodnica, ul. Poprzeczna dom nr 2 w aktualnej ofercie sprzedaży Na sprzedaż dom wolnostojący (nr 2) realizowany przy ul. Poprzecznej w Brodnicy. Budowa jest w toku, a nieruchomość.