dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 610 ogłoszeń

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne mieszkanie na terenie zamkniętym w apartamentowcu w samym centrum miasta! Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,17 m 2 , usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł12 988 m² 21,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Księte, gmina Świedziebnia, powiat brodnicki. Działka do sprzedania. Zapraszamy do zakupu nieruchomości o łącznej powierzchni 1,2988 ha (12988 m2). Nieruchomość składa się 2 działek: mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł51,47 m² 3 672,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Duże, bezczynszowe, mieszkanie, gotowe do wejścia Prezentuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51,47 m2 , położone na drugim piętrze w kameralnej zabudowie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjne działki na powstającym osiedlu domków jednorodzinnych z szybkim dojazdem zarówno do Torunia jak i Bydgoszczy Bez prowizji dla kupującego! Gdzie: toporzysko Metraż: 722m 2 - 1573.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam działkę w miejscowości Krążkowo, 2 km do Nowej Wsi Wielkiej. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł3 851 m² 119,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bydgoszcz łęgnowo, działka 3851 m2. Polecam do sprzedaży działkę budowlaną w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł128 m² 5 929,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kontakt w sprawie tej oferty = 0% prowizji dla kupującego Dobre Nieruchomości polecają skrajny dom w zabudowie szeregowej = nie zwlekaj, te domy sprzedają się najszybciej! Zanim przewiniesz.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 500 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, w którym możesz zamieszkać od razu, bez konieczności przeprowadzania długotrwałych remontów i inwestycji? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy działkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypak inwestycyjny - gotowy biznes na sprzedaż! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57 m , znajdujące się na parterze zadbanej kamienicy na malowniczym Osiedlu Leśnym. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim - Grudziądz, ul. Kalinkowa 84 Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę nowoczesnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania położonego przy ul. Konopackich 22 w Toruniu Jakubskie Przedmieście. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²100 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy wynajem powierzchni paletowej w nowoczesnym magazynie z pełną obsługą logistyczną ( magazynowanie, rozładunek i załadunek towaru). Opłata ustalana indywidualnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Startfragment Działki budowlane przy lesie - Łabiszyn Wieś, kujawsko-Pomorskie Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki budowlane położone w malowniczej części Łabiszyna Wsi (powiat żniński, woj.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł23,83 m² 20,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Do wynajęcia garaż zlokalizowany w bloku na osiedlu Królowej Bony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Garaż o powierzchni 23,83 m to idealne rozwiązanie zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł49 m² 7 938,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Osiedle Leśne, bydgoszcz Mam przyjemność zaoferować ciche, słoneczne i otoczone zielenią mieszkanie o powierzchni 49 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 42 m , zlokalizowany w centrum Osowej Góry. Lokal znajduje się w bardzo dobrym punkcie , przy głównej, w pobliżu sklepów, punktów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Szanowni Państwo, mieszkanie 3-pokojowe na Kapuściskach gotowe do wprowadzenia się już dziś! Wyjątkowa okazja na Alejach Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Bydgoszczy blok ceglasty, 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam łąkę blisko miejscowości Nowe Dąbie w odległości 700 m od rzeki Noteć. Jest to miejsce ciche i spokojne z brakiem sąsiedztwa. 2 km od drogi asfaltowej. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł164,80 m² 7 281,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

N owy dom skrajny szereg 164,8m2 (144m2) stan developerski zaawansowany Bydgoszcz- fordon Bajka z działką 340m2 - księga wieczysta - projekt indywidualny. Odbiór końcowy budynku- grudzień 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Powierzchnia: 5000 m2 Wymiary: 160 m x 31 m Kształt: prostokąt Teren działki: płaski Ogrodzenie: brak Miejsca postojowe: na terenie Dojazd: asfalt Warunki zabudowy: nie To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1333 mkw , kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach około 53 m szerokości x 26 m głębokości, położona w miejscowości Kruszynek, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł280 m² 3 035,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Szukasz nieruchomości pod inwestycję? A może szukasz miejsca na prowadzenie własnej działalności gospodarczej i mieszkanie w jednym z najlepiej skomunikowanych miejsc w Toruniu?.

Szczegóły ogłoszenia

314 900 zł1 574 m² 200,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka W fordonie przy ul.ŚWIĘTOKRZYSKIEJ W DOBREJ CENIE! Z AKTUALNYMI W Z! Tylko w Centrum Nieruchomości Honorata Witczak mają Państwo możliwość zakupu pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

99 300 zł1 685 m² 58,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjnie położone działki rolne w miejscowości Toporzysko, gmina Zławieś Wielka. Nieruchomości zlokalizowane są w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie atrakcyjne inwestycyjnie: okolica umk! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku należącym do wspólnoty mieszkaniowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

154 900 zł950,50 m² 162,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 950 m , położona w miejscowości Prądki (gmina Białe Błota). Działka ma szerokość 25 m i długość około 37,78 m, co zapewnia wiele.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł156 m² 8 301,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Na sprzedaż elegancki dom w Murowańcu pod Bydgoszczą Sprzedam przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 156 m , położony na zadbanej i zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 963 zł65,91 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65,91 m2 w stanie deweloperskim na osiedlu Stawki w Toruniu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na 11. piętrze w pięknej lokalizacji na Wzgórzu Wolności. Nieruchomość idealna dla inwestorów ,z możliwością dostosowania.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł2 796 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Toruń wynajem teren przemysłowy Przedstawiamy ofertę wynajmu działki o pow. 2796 m2 zlokalizowana w Toruniu przy ul. Skłodowskiej-Curie. Działka nr 129/51 o wymiarach: 44.

Szczegóły ogłoszenia

211 000 zł3 517 m² 59,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działkę o powierzchni 3517m2 przy ul. Polnej w Obrowie - wydane warunki zabudowy! Działka w kształcie prostokąta, częściowo porośnięta drzewostanem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł108,60 m² 7 357,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Marzysz o miejscu, które połączy magię natury z komfortem miejskiego życia? Chcesz mieszkać blisko Bydgoszczy w nowoczesnym domu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł180 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:866 m²

Sprzedam dom jednorodzinny podpiwniczony o powierzchni 180m2 Z działką o powierzchni 866m2 Lokalizacja : Ciechocinek bardzo blisko lasku sosnowego Dom wybudowany z cegły w roku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal usługowy 300 m na wynajem Łubianka, blisko Torunia Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 300 m , zlokalizowany w centralnej części Łubianki zaledwie kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł125 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:375 m²

Złóż ofertę! Oferowana cena 5000 zł jest kwotą wpisaną dla potrzeb eksportu oferty na portale. Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem technicznym zlokalizowana na działce o powierzchni 375.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 50,06 m2 Cena katalogowa: 561 000,00 zł -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni 50,06 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz miejsca, które łączy luksus, ciszę, prywatność oraz doskonałą lokalizację ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Działki budowlane w wyjątkowej lokalizacji Polichno koło Nakła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 847 zł47,51 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa oferta mieszkania W stanie deweloperskim W naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 47,51m2, położonego na nowoczesnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł138 m² 5 942,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

! bliźniak 138m2! stan deweloperski! Atuty: - wysoki standard materiałów! - lokalizacja! - stan deweloperski! - pompa ciepła! -nowoczesna architektura! Charakterystyka nieruchomości: nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł350 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Dom piętrowy, z działalnością handlowo-usługową w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Świeciu z ogromnym potencjałem! Dom przy ul. Słowackiego, wybudowany w 1998r. całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

13 300 zł665 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Hala produkcyjno-magazynowa do wynajęcia - centrum miasta Do wynajęcia atrakcyjna hala produkcyjno-magazynowa z możliwością prowadzenia działalności usługowej, o łącznej powierzchni.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij