dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jackowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł44 m² 5 694,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela na sprzedaż przestronne mieszkanie na 1 piętrze po kapitalnym remoncie. W budynku nowa prężnie działająca wspólnota mieszkaniowa. Cały budynek po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

295 000 zł38 m² 7 722,51 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Szczegóły oferty: mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zadbanym wieżowcu. Składa się z 2 pokoi, które charakteryzują się dużą jasnością i przestronnością. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

375 000 zł49 m² 7 722,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie w Brodnicy powierzchnia 48,56m2 wysoki parter. Mieszkanie dwupokojowe rozkładowe z osobną kuchnią w nowym budownictwie. W mieszkaniu duży salon z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

799 000 zł148 m² 5 380,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 831 m²

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży obszernej nieruchomości zabudowanej domem jednorodzinnym, parterowym, trzykondygnacyjnym, z dwoma stawami i basenem. link do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zięby

Niemcz,kujawsko-pomorskie

449 900 zł1 833 m² 245,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest grunt niezabudowany o powierzchni 1830 m2 znajdujący się w Niemczu w gm. Osielsko. Oferta tylko W naszym biurze Powyższa nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

645 000 zł62 m² 10 320 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

266 000 zł34 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Ustawna kawalerka w na Kapuściskach! Mieszkanie na parterze w bloku z lat 60, położony jest niewielkim, zazielenionym skwerze. Wnętrze to duży pokój, przestronna kuchnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

790 000 zł114 m² 6 912,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Biuro Nieruchomości posiada w swojej ofercie na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 114,28 m , a powierzchni użytkowej 97,59 m , wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waryńskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł52 m² 38,76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 2-pokojowe mieszkanie, ul. Waryńskiego, grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska oferuje na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,6 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

950 000 zł157 m² 6 050,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Dom wolnostojący piętrowy klocek,powierzchnia całkowita 158m2,użytkowa 108m2,dom podpiwniczony. Tylko W naszym biurze Parter : -pokój -14M2 -pokój -19M2 -kuchnia-11M2 -łazienka -7.5M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

398 900 zł60 m² 6 648,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż - przestronne mieszkanie 2-pokojowe, doskonała lokalizacja ul. Świętojańskiej. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze zadbanej kamienicy - wygodny dostęp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł49 m² 12 282,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4 piętrze w siedmiopiętrowym budynku na zamkniętym Osiedlu Filmowym - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mała Andrzeja

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

143 202 zł25 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz kawalerki, która daje realny komfort życia, a nie tylko metry w papierach? M17 to lokal, który wyróżnia się przemyślanym układem, funkcjonalną przestrzenią i większą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

1 587 000 zł317 m² 5 006,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Makler nieruchomości posiada W swojej ofercie dom na wyłączność! Przedmiotem sprzedaży jest dom w Łochowie w bardzo spokojnej lokalizacji ,a zarazem w bliskości do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

499 000 zł66 m² 7 560,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokojowe słoneczne mieszkanie w apartamentowcu w centrum Ciechocinka. dostępne od zaraz Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 66m 2 , usytuowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Droga Łąkowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Osiedle Słoneczne ul. Droga Łąkowa Apartament dostępny od 1 listopada! Prezentowana nieruchomość to apartament usytuowany na 4 piętrze w nowoczesnym bloku z windą o pow. 50m2. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

1 400 000 zł214 m² 6 542,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tylko U nas dom W łochowie dla wymagającego klienta! Prezentujemy Państwu fantastyczny dom w łochowie o powierzchni całkowitej 218m, a użytkowej 116 m. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

579 000 zł89 m² 6 505,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą nowoczesnej inwestycji W jagodowie zaledwie kilkanaście minut od bydgoszczy! Jeśli masz dosyć mieszkania w bloku i marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł49 m² 7 501,52 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 49,19 m fordon/przylesie Gotowe do zamieszkania! Tylko u nas! Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,19 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

476 106 zł43 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Juhasów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł48 m² 6 584,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Jasne, dwustronne mieszkanie na Osiedlu Tatrzańskim - idealne na start! Szukasz swojego pierwszego mieszkania? Takiego, które nie wymaga wielkich remontów na wejściu, jest czyste, zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 700-lecia

Brodnica,kujawsko-pomorskie

250 000 zł32 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 3. piętrze zadbanego bloku w samym sercu Brodnicy. Idealna lokalizacja do Rynku dojdziesz w zaledwie 2,5 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

575 000 zł91 m² 6 323,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na Bydgoskim Przedmieściu, jednej z najpiękniejszych i najbardziej urokliwych dzielnic Torunia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

209 000 zł28 m² 7 343,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękną kawalerkę w nowoczesnym wydaniu, o powierzchni 28,46 m kw, usytuowaną na 3 z 4 pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

659 000 zł69 m² 9 599,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Spokój, przestrzeń i wygoda - wszystko w jednym miejscu Wyobraź sobie poranek na tarasie z filiżanką kawy, gdzie jedynym dźwiękiem jest śpiew ptaków. Położone w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Nowa Wieś

Nowa Wieś,kujawsko-pomorskie

190 000 zł26 400 m² 7,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki położonej w miejscowości Nowa Wieś (gmina wiejska Grudziądz, powiat grudziądzki, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł20 m² 11 599,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Makler Nieruchomości poleca: w pełni wyposażoną mini kawalerkę usytuowaną na 4 piętrze czteropiętrowego bloku na osiedlu Bielawy! Znakomita lokalizacja. Niedaleko: -Uniwersytet Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

695 000 zł70 m² 9 928,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu piękne nowoczesne mieszkanie, o powierzchni 70m kw, usytuowane na 1 z 4 pięter w apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czackiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 900 zł50 m² 6 998 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż w naszym biurze komfortowe mieszkanie o powierzchni 50m usytuowane na wysokim parterze bloku. Blok umiejscowiony z centralnej części osiedla Szwederowo na ul. Czackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

47,89 zł/m²200 m² 9 578 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal biurowo-usługowy (pow. 200 m2) usytuowana na pierwszym piętrze biurowca (2023 r.) w dzielnicy Okole. +7 miejsc parkingowych na wyłączność! Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

695 000 zł92 m² 7 584,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m , zlokalizowane na parterze bloku z cegły z lat 80. Budynek znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Janikowo

Janikowo,kujawsko-pomorskie

788 900 zł235 m² 3 357,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:216 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż dom jednorodzinny w Janikowie z lokalem użytkowym do prowadzenia działalności gospodarczej idealne dla inwestora. Dom dla rodziny z dziećmi Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Czarnowo

Czarnowo,kujawsko-pomorskie

399 000 zł19 541 m² 20,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Chcesz łowić ryby o świcie, pić kawę przy szumie strumienia albo rozwinąć agroturystykę, która przyciąga ludzi spragnionych spokoju? House Team Nieruchomości & Finanse ma dla Ciebie coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 089 387 zł93 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Szubińska

Kcynia,kujawsko-pomorskie

470 000 zł6 400 m² 73,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o areale 6 400 m2 z możliwością wydzielenia mniejszej powierzchni. Dojazd bezpośrednio z ulicy Szubińskiej. Bezpośredni dostęp do sieci wodno-kanalizacyjnej. W planach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

210 000 zł800 m² 262,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Makler poleca Do sprzedania działka w Łochowie o powierzchni 801m.Działka położona przy kanale Noteckim.Super lokalizacja.Działka graniczy ze ścianą lasu.Posiada wodę i prąd.Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sochaczewska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

435 000 zł68 m² 6 429,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie M-4, 67,66 m2 znajdujące się w odnowionym bloku z cegły. Ul. Sochaczewska na Siernieczku. W skład nieruchomości wchodzą: - salon 18 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Pielęgniarska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł24 m² 10 418,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka w Starym Fordonie z balkonem - nie przegap okazji na swoje pierwsze mieszkanie! Marzysz o własnych czterech kątach w klimatycznej dzielnicy Bydgoszczy? Ta oferta to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

509 000 zł58 m² 8 775,86 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu piękne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m2 znajdujące się na Kapuściskach w Bydgoszczy. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego bloku z 2024 r. z windą, na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

344 426 zł31 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze źródło informacji Z przyjemnością przedstawiamy Państwu drugi etap inwestycji zlokalizowanej na bydgoskich Kapuściskach. Nowoczesny, wielorodzinny budynek zaprojektowano tak, by.