dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

835 247 zł75 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

455 000 zł36 m² 12 816,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Tylko U nas! Na sprzedaż nowoczesne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 35,05 m , położone na 5 piętrze w bloku z windą na bydgoskich Wyżynach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

446 679 zł48 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

465 000 zł55 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zamieszkaj w Dzielnicy Muzycznej! Mieszkanie to świetna propozycja dla studentów ukw czy Akademii Muzycznej albo inwestycja pod wynajem! Dostępny do zaraz lokal mieszkalny w Dzielnicy Muzycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kalinowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

299 999 zł817 m² 367,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej - Grudziądz, ul. Kalinowa, osiedle Dębowe Wzgórze Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej znajdującej się w woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł29 m² 13 086,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Twój własny zielony azyl w mieście kawalerka z tarasem i ogródkiem na Podniebnych Ogrodach Mam przyjemność zaprezentować niezwykle atrakcyjną kawalerkę na sprzedaż, położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

464 338 zł39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

512 490 zł47 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

595 003 zł53 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poniatowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 500 zł150 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 150m2 przy ulicy Poniatowskiego. Lokal idealny pod kancelarię, biuro, studio. Na podłogach deski oraz terakota, pięć niezależnych pomieszczeń z czego 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mikorzyńska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

325 000 zł55 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z garażem w kameralnym bloku przy ul. Mikorzyńskiej w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości a kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

449 000 zł60 m² 7 484,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Makler Nieruchości z przyjemnością polecą na sprzedaż: przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 59,99 m (powierzchnia użytkowa 56,74 m ), położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gersona

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Hot oferta! nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie z klimatyzacją o powierzchni 54m2. Położone w Bydgoszczy na osiedlu Górzyskowo na ulicy Gersona. idealne dla pary lub rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Górsk

Górsk,kujawsko-pomorskie

690 000 zł79 m² 8 734,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej Górsk pod Toruniem Szukasz komfortowego, energooszczędnego domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Torunia? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł49 m² 6 632,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Zaaranżuj swoje mieszkanie! M3 w zacisznym miejscu na Bajce! Lokal o łącznej powierzchni 49 m 2 umiejscowiony jest na IV piętrze 4-kondygnacyjnego bloku mieszkalnego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł53 m² 7 514,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

M3 w Fordonie, gotowe do zamieszkania od zaraz! Mieszkanie ulokowane na parterze w bloku z 1990, położone na uboczu Fordonie. Wnętrze to salon z wyjściem na pokaźną loggię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

308 924 zł26 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Glinki

Glinki,kujawsko-pomorskie

280 000 zł95 m² 2 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w samym centrum miejscowości Glinki (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł31 m² 8 450,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, położonego na parterze bloku z cegły. Do mieszkania dodatkowo przynależy piwnica o powierzchni 3,91m2. Budynek Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł62 m² 7 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu zapowiedź bardzo funkcjonalnego i przestronnego mieszkania o powierzchni 62m 2 znajdującego się w dzielnicy Szwederowo w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

924 999 zł127 m² 7 303,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:302 m²

Nowoczesny dom bliźniaczy 126 m + strych | Garaż | Miedzyń Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w prestiżowej i cenionej dzielnicy Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Norwida

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł196 m² 6 377,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Przestronny dom na zielonym osiedlu Brzezina zlokalizowany przy ul. Norwida. Brzezina to kameralne osiedle domów jednorodzinnych oraz szeregowców, położone z dala od głównej arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł113 m² 10 177 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu/mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Golub-Dobrzyń

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł42 m² 28,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe mieszkanie w bloku 2 pokoje Golub-Dobrzyń do wynajęcia "od zaraz" *** oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze *** Na wynajem mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

455 000 zł52 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania Lokalizacja: osiedle Leśne, ul. Bukowa, bydgoszcz, w sąsiedztwie Parku Myślecinek Opis nieruchomości: typ: mieszkanie 2-pokojowe, II piętro Powierzchnia: 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

948 000 zł120 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przedmiotem oferty jest nowy dom na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Miedzyń! Nieruchomość o powierzchni 116 m2. i działka 203 m2. Specyfikacja budynku: - stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bażyńskich

Toruń,kujawsko-pomorskie

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 48m 2 , składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - dwóch sypialni, - łazienki z wc, - przedpokoju Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł48 m² 29,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem | Osiedle Strzemięcin, ul. Korczaka - 48,15 m Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje ofertę przytulnego, w pełni wyposażonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie - 40 m2 w centrum Ciechocinka ( ul. Kopernika 8 ).- blisko przystanku PKS, PKP, TAXI. - mieszkanie umeblowane, - miejsce parkingowe, cena: kaucja 2 x czynsz czynsz 1300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

529 000 zł47 m² 11 255,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (17m/11m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

79 900 zł1 001 m² 79,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości serdecznie poleca: atrakcyjnie usytuowaną działkę budowlaną 1000m2 w miejscowości: władysławowo, gmina Łabiszyn. W najbliższym sąsiedztwie powstaje osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łachowo

Łachowo,kujawsko-pomorskie

297 000 zł64 m² 4 640,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Łachowie o powierzchni 64,71m.Składające się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki, wc i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 100 zł340 m² 5 588,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Nieruchomości makler z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży wolnostojącego domu z warsztatem, zlokalizowanego w spokojnej i lubianej części Bydgoszczy, na osiedlu Jary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

990 000 zł176 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący w Osielsku w stanie deweloperskim. Powierzchnia domu całkowita wynosi 176m2. Nowa cena Po odjęciu kotłowni użytkowa około 174m2. Dom w stanie deweloperskim w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

552 463 zł60 m² 9 171,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

397 440 zł37 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybaki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

316 750 zł40 m² 7 899 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam mieszkanie 40 m2 , jest to mieszkanie należące do inwestycji na ul. Rybaki , która zakończy się w 4 kwartale 2023roku. Mieszkanie składa się z przestronny salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sułkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

282 000 zł24 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Gotowa kawalerka na Osiedlu Leśnym. Marzysz o własnym kącie, który jest gotowy do zamieszkania od zaraz? A może szukasz inwestycji, która przyniesie zyski od pierwszego dnia? Mamy dla Ciebie -.