dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

900 000 zł128 m² 7 031,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Nowoczesny dom parterowy w Łochowie - wysoki standard, stan deweloperski Na sprzedaż funkcjonalny i estetyczny wolnostojący dom parterowy o powierzchni całkowitej 128 m , posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

677 505 zł73 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

650 000 zł68 m² 9 572,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Novator centrum nieruchomości poleca: ładne i zadbane trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,9 m2, w nowym budownictwie w Osielsku. Budynek świetnie zlokalizowany, w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 800 zł110 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości makler oferuje na wynajem komfortową, w pełni umeblowaną część domu jednorodzinnego - parter o powierzchni 110 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lucim

Lucim,kujawsko-pomorskie

390 000 zł135 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Piętrowy dom ( 103 m2 powierzchni użytkowej ) + piwnica + duży strych + 2 garaże! Parter: 3 pokoje, kuchnia, łazienka Piętro: pokój, duży strych Przedstawiamy dom w miejscowości Lucim. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

679 000 zł98 m² 6 931,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:160 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Bydgoszczy ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tucholska

Koronowo,kujawsko-pomorskie

165 000 zł39 m² 4 240,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze! Mieszkanie dwupokojowe ( 38,91 m2 ) w Koronowie. Mieszkanie z balkonem w niewielkiej kamienicy przy ulicy Tucholskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 48 m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

939 000 zł138 m² 6 804,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu/mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł52 m² 8 585,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Dąbrowa w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy

Lipno,kujawsko-pomorskie

33,33 zł/m²90 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** Lokal handlowy ok. 90 m2 położony w centrum miasta Lipna *** Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu o powierzchni handlowej 90 m2 * położony na parterze * składa się z 3 pomieszczeń *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

850 000 zł90 m² 9 496,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Przepiękne i funkcjonalne budynki w zabudowie szeregowej w bydgoskim Fordonie czekają na właściciela! Nie zwlekaj - został ostatni dom, oddany do użytku! Nowa oferta w Biurze Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

318 900 zł30 m² 10 665,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

584 000 zł1 800 m² 324,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro makler poleca Oferujemy na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 1800 m , zlokalizowaną w malowniczym Osielsku. Nieruchomość posiada aktualne warunki zabudowy umożliwiające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

780 000 zł47 m² 16 595,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwa niezależne apartamenty 47 m | Balkon | Rosette Residence, toruń, plac Św. Katarzyny 7| Widok na Starówkę | Winda Prestiżowa oferta mieszkania inwestycyjnego w centrum Torunia! Lokal nr 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czołowo

Czołowo,kujawsko-pomorskie

312 000 zł48 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na trzecim piętrze o pow.45m2 -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -przestronna łazienka -przedpokój Własne co gazowy piec dwufunkcyjny Niski czynsz prz3 osobach ok 380zł Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

519 000 zł54 m² 9 612,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! nowocześnie wykończone mieszkanie tylko U nas ta oferta! super mieszkanie na inwestycję Lokalizacja: ul. Ogrodowa Nieruchomość obecnie wynajmowana - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 360 000 zł92 m² 14 750,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży efektownego i stylowego apartamentu, położonego przy ul. Gajowej 74 na Bartodziejach jednej z najbardziej cenionych i pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie w pobliżu toruńskiej Starówki - w nowoczesnym bloku wielorodzinnym usytuowanym przy ulicy pck 3. Do mieszkania przypisane jest miejsce parkingowe zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł56 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,66 m , położone przy ul. Kasztanowej 45 w Bydgoszczy w spokojnej okolicy (osiedle Leśne). Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł40 m² 8 755,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie w odrestaurowanej kamienicy z ogrodem. Budynek Lokal mieszkalny znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 000 zł61 m² 7 738 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,61 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku , w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Fordonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

30,82 zł/m²159 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości makler ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę najmu przestronnego lokalu biurowego o powierzchni 160 m , usytuowanego na 1. piętrze stylowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

428 980 zł48 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe | 48,2 m | Toruń - Rubinkowo, ul. Łyskowskiego Cena: 428 980 pln Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego mieszkania położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

580 000 zł91 m² 6 405,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do odkrycia potencjału przestronnego mieszkania usytuowanego w znakomicie utrzymanej kamienicy, która może poszczycić się monitoringiem oraz urokliwym, zamkniętym podwórkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grzeczna Panna

Grzeczna Panna,kujawsko-pomorskie

599 000 zł103 m² 5 815,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:822 m²

Jeśli marzysz o miejscu, gdzie po pracy naprawdę można zwolnić, usłyszeć ciszę zamiast ruchu ulicznego i mieć wokół lasy, pola oraz otwartą przestrzeń, ten dom jest propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

554 000 zł56 m² 9 981,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,5m2 m2 znajdujące się w spokojnej dzielnicy Osowa Góra w Bydgoszczy. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

655 000 zł66 m² 9 904,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 66 m , usytuowane na wysokim parterze nowoczesnego budynku z 2011 roku , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 000 zł56 m² 6 474,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie - ul. Marii Skłodowskiej-Curie Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,60 m , położone na 1. piętrze w budynku należącym do Spółdzielni Mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł2 249 m² 266,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka niebudowana o powierzchni 2.249 m2, położona przy urokliwej skarpie, oraz w niedalekim sąsiedztwie terenów leśnych. Teren ten znajduje się w zacisznym miejscu, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Ciele,kujawsko-pomorskie

990 000 zł182 m² 5 439,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:934 m²

Dom to nie tylko miejsce, gdzie mieszkamy, ale przestrzeń, która kształtuje nasze wspomnienia, marzenia i codzienność. Z przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**najem okazjonalny! Dostępne od 01.02.2026r.** Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Strzemięcin - ul. Śniadeckich, grudziądz Biuro Nieruchomości Lamkowska prezentuje atrakcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

225 000 zł44 m² 5 093,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie (44m2) położone na pierwszym piętrze kamienicy na bydgoskim Osiedlu Leśnym. Nieruchomość w stanie do remontu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

346 528 zł32 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cztery Pory Roku

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję nowe, świeżo wykończone mieszkanie zlokalizowane na wyjątkowym Osiedlu ul. Cztery Pory Roku w Toruniu - jednej z najatrakcyjniejszych, dynamicznie rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł885 m² 337,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 885m2 położona w Niemczu, gm. Osielsko. Wymarzone miejsce dla osób poszukujących nieruchomości w otoczeniu zieleni, nowej zabudowy, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krucza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 329 900 zł139 m² 9 567,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Zapraszam serdecznie do zapoznania się z wyjątkową i rzadko spotykaną ofertą nieruchomości na sprzedaż. Dom wolnostojący z garażem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 499 900 zł190 m² 7 894,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu piętrowego wolnostojącego, urzekającego na każdym kroku wysokim standardem wykończenia. Nieruchomość zlokalizowana w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

509 000 zł80 m² 6 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:899 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michale

Michale,kujawsko-pomorskie

699 999 zł141 m² 4 964,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²