dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł67 m² 28,36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferuję na wynajem bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 3. piętrze w dzielnicy Szwederowo. Szczegóły: 2 pokoje powierzchnia: 67 m piętro: 3 Koszty: 1900 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na osiedlu Wyżyny w jednej z najbardziej lubianych i zielonych części Bydgoszcz. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rekinowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł34 m² 10 139,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze Jawa Nieruchomości. Spacer wirtualny: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łysomice

Łysomice,kujawsko-pomorskie

540 000 zł3 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 2 500 mkw, położona w miejscowości Łysomice, ok 8 km od Torunia. Jest to działka rolna z przeznaczeniem na działkę budowlaną. Wszelkie media znajduja się w drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mogileńska

Pakość,kujawsko-pomorskie

195 500 zł48 m² 4 072,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Budynek z 1970 roku, ocieplony, z odnowioną klatką schodową. Spokojna okolica, blisko sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

519 999 zł57 m² 9 122,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na Czyżkówku ,o powierzchni 52m2, w atrakcyjnej lokalizacji,w cichej i spokojnej okolicy,niedaleko rzeki. Układ mieszkania: i poziom: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł24 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Grudziądz Mniszek - oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o pow. 24m2 położone na trzecim piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z 1 pokoju z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

699 000 zł79 m² 8 848,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ask Premium Development ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy 3-pokojowy środkowy apartament w zabudowie szeregowej znajdujący się na piętrze z przynależnym miejscem postojowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

2 750 zł140 m² 19,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Wynajmę dom w zabudowie szeregowej na Os. Cegielnia w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości. Dom jest w pełni wyposażony w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,00 mkw, położone na parterze bloku 4-piętrowego, wybudowanego z cegły, przy ul. Płockiej we Włocławku - duży pokój otwarty na kuchnię, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gradowo

Gradowo,kujawsko-pomorskie

49 000 zł1 200 m² 40,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w gminie Piotrków Kujawski, w miejscowości Gradowo. Działki o powierzchni 1511 m oraz 1200 m znajdują się w malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

680 000 zł54 m² 12 543,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo! Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, trzypokojowego mieszkania w inwestycji Gajowa na bydgoskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chełmża

Chełmża,kujawsko-pomorskie

217 327 zł53 m² 4 137,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Obwieszczenie O konkursie ofert na zakup lokalu mieszkalnego W chełmży Syndyk masy upadłości Jakuba Sławomira Marka zaprasza zainteresowanych do składania ofert na zakup prawa do własności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

369 000 zł61 m² 6 049,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Sprzedam lokal usługowo - handlowy w centrum Brodnicy o powierzchni 61m2 w cenie 369 000 tyś netto. W rozliczeniu właściciel może przyjąć mieszkanie. Lokal o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

481 500 zł45 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 z balkonem - 0% prowizji, 0% podatku pcc - Osiedle ogrodzone i monitorowane - Nowe budownictwo - Ogrzewanie podłogowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Milżyn

Milżyn,kujawsko-pomorskie

45 000 zł1 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane - Trasa Izbica Kuj - Lubraniec Lokalizacja: milżyn, przy drodze wojewódzkiej 270 Doskonała komunikacja - 8 km do Izbicy Kujawskiej, 7 km do Lubrańca Działki w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

457 320 zł44 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 220 000 zł155 m² 7 870,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:984 m²

Parterowy dom mała nieszawka Przedstawiamy ofertę domu o powierzchni 132,50 m , położonego na działce o powierzchni 984 m w miejscowości Mała Nieszawka, 5 km od Torunia. Dla kogo?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Michale

Michale,kujawsko-pomorskie

88 000 zł1 100 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż 4 działki znajdujące się w woj. kujawsko-pomorskim , gminie: dragacz w miejscowości Michale. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Deyny

Mogilno,kujawsko-pomorskie

430 000 zł53 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Piękne ciepłe mieszkanie. Dobra lokalizacja. W pełni wyposażone do zamieszkania wchodzisz i mieszkasz. Masz pytania dzwoń! Ogłoszenie prywatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

588 000 zł48 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność. Makler poleca na sprzedaż przytulne, komfortowe mieszkanie M-4 z balkonem na osiedlu Filmowym na 2 pietrze z windą z poziomu zero! klucze W biurze. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przedzamcze

Toruń,kujawsko-pomorskie

355 000 zł52 m² 6 807,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1892

Mieszkanie o powierzchni 52 m w jednej z najpiękniejszych kamienic w Toruniu to wyjątkowa propozycja zarówno dla osób poszukujących swojego miejsca do życia, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Harcerstwa Polskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

254 000 zł30 m² 8 480,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 30 m2 usytuowane na I piętrze w bloku! Blisko Paku Solankowego! Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe na zamkniętym terenie, za bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 199 000 zł378 m² 3 171,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:617 m²

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Prosimy w imieniu właścicieli, aby na prezentacje umawiać się telefonicznie za naszym pośrednictwem - w dogodnym dla obu stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

899 000 zł84 m² 10 702,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Makler z przyjemnością poleca: do nabycia unikatowe, trzypokojowe mieszkanie (M-4) o metrażu 84 m , usytuowane na pierwszym piętrze solidnego, ceglanego budynku w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czackiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł42 m² 7 759,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,40 m , położone na ostatnim piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Czackiego w Bydgoszczy. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

33,64 zł/m²55 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy (55m2) na pierwszym piętrze bloku w ścisłym centrum Bydgoszczy. Lokal usytuowany w zadbanym budynku usługowo-biurowym z 2000 r. (bez windy). Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybory

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł50 m² 28,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 2 pokojowe - Fordon, ul. Przybory. Mieszkanie o pow. 49 m2, czyste, zadbane, w pełni wyposażone - położone na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ziębia

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 850 zł36 m² 51,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 36 m2, ul. Ziębia, oś Południe, w bloku 4 piętrowym,3 piętro, salon z aneksem kuchennym i sypialnia. Umeblowane.(meble, telewizor), kuchnia w zabudowie. Posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

649 000 zł73 m² 8 841,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Idealne mieszkanie dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń 4 pokoje, funkcjonalny rozkład, świetna lokalizacja! Na sprzedaż przestronne i doskonale zaaranżowane mieszkanie czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Barcin

Barcin,kujawsko-pomorskie

65 900 zł1 318 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z wyjątkowymi widokami oraz gwarancją bezproblemowej budowy. Działki położone są blisko jeziora, na lekko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 55m 2 , składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, jadalnią i wyjściem na duży taras, - dwóch sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Toruń,kujawsko-pomorskie

450 000 zł49 m² 9 234,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania przy ul. Kołłątaja w Toruniu na Chełmińskim Przedmieściu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z koncówki.