dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 149 900 zł110 m² 10 453,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

221 000 zł800 m² 276,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Makler poleca Do sprzedania działka w Łochowie o powierzchni 801m.Działka położona przy kanale Noteckim.Super lokalizacja.Działka graniczy ze ścianą lasu.Posiada wodę i prąd.Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Browarowa

Żnin,kujawsko-pomorskie

237 000 zł32 m² 7 406,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Oferta sprzedaży, bardzo ładnego, słonecznego mieszkania (tzw. kawalerki) znajdującego się na pierwszym piętrze, czteropiętrowego bloku przy ul. Browarowej w Żninie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

850 000 zł79 m² 10 804,60 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Luksusowy apartament na sprzedaż w Nieruchomości! Szukasz wyjątkowego miejsca, które spełni Twoje najwyższe oczekiwania? Oto komfortowy, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

205 000 zł55 m² 3 747,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania własnościowego o powierzchni 54,7 m wraz z gruntem, położonego w samym centrum miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

880 000 zł156 m² 5 647,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1898

2 mieszkania, każde z balkonem ( łączna pow. 155,82m2) usytuowane na trzecim piętrze kamienicy przy ul. Gdańskiej. Mieszkanie nr 1 o pow. 54,5 m2 Oryginalne wnętrze przyciąga wzrok,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

99 900 zł1 701 m² 58,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjnie położone działki rolne w miejscowości Toporzysko, gmina Zławieś Wielka. Nieruchomości zlokalizowane są w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł42 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania na sprzedaż! Przytulne M3 o powierzchni 42m2 położone na 4 piętrze bloku p rzy ulicy Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

615 480 zł54 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na bydgoskich Wyżynach została zaprojektowana z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców. Dwupiętrowy budynek mieści 10 mieszkań o powierzchniach od 26m2 do 62 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gromady Grudziąż

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

3 500 zł160 m² 21,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:291 m²

Oferta wynajmu domu - grudziądz, ul. Gromady Grudziąż Przedstawiam komfortowy, przestronny dom na wynajem, położony w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Grudziądza - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Panorama Wsi

Osówiec,kujawsko-pomorskie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Garaż, magazyn czy Hala - możesz sam zdecydować, | 1100 m działki z bardzo dużą przestrzenią na np. plac manewrowy lub parkin dla klientów Istnieje możliwość zakupu obiektu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

379 000 zł56 m² 6 767,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 56 m2, usytuowane na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

356 328 zł35 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym standardzie - Osiedle fordom, bydgoszcz Fordon

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

20 000 zł1 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na wynajem hala magazynowo-produkcyjna o pow. 1000 m2 zlokalizowana na Czyżkówku. Budynek o konstrukcji stalowej, ogrzewany nagrzewnicami, z wydzielonymi pomieszczeniami socjalnymi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

371 000 zł58 m² 6 396,55 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę mieszkania znajdującego się w spokojnej i zielonej części osiedla Fordon. Idealne dla rodziny lub pod wynajem dla studentów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

107 000 zł1 017 m² 105,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Ofertą sprzedaży są ostatnie trzy działki budowlana położona w miejscowości Tupadły gmina Inowrocław. Działki o pow. 1017m2 , 1247m2 , 1236m2. Działka przylega do drogi asfaltowej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 449 000 zł546 m² 2 654,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 936 m²

Duży, solidny dom z potencjałem inwestycyjnym - 577 m na działce o pow. 1936 m Oferta dostępna wyłącznie w Makler Nieruchomości Idealna nieruchomość pod działalność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

600 000 zł89 m² 6 741,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą nowoczesnej inwestycji W jagodowie zaledwie kilkanaście minut od bydgoszczy! Jeśli masz dosyć mieszkania w bloku i marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

445 000 zł48 m² 9 196,11 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym standardzie - Osiedle fordom, bydgoszcz Fordon

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

476 055 zł45 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż / funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,70 m2 z dwoma balkonami. - 0% prowizji, 0% podatku pcc - Osiedle ogrodzone i monitorowane - Nowe budownictwo - Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

368 448 zł38 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy. Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Toruń,kujawsko-pomorskie

699 000 zł59 m² 11 847,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie zachowane w paryskim stylu! Nieruchomość zlokalizowana na pierwszym piętrze w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy na Bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rynek

Rynarzewo,kujawsko-pomorskie

589 000 zł110 m² 5 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Rezerwacja do 16.02.2026r.! \ Szukasz solidnego i taniego w użytkowaniu domu? Zależy Ci na szybkim dojeździe do Bydgoszczy oraz pełnej infrastrukturze obok domu? Zapraszam do Rynarzewa! Dom na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł53 m² 6 804,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,76 m , położone na 10., ostatnim piętrze zadbanego i spokojnego budynku przy al. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

778 000 zł180 m² 4 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, wśród zabudowanych działek z domami jednorodzinnymi. Dom został wybudowany w 1972 roku i posiada całkowitą powierzchnię około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i piwnicą znajdujące się w wieżowcu w na osiedlu Błonie. Ul. Gałczyńskiego. Oferta tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

549 000 zł56 m² 9 826,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego umiejscowionego w kameralnym nowowybudowanym budynku, w spokojnej lokalizacji w bliskim sąsiedztwie lasu, plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

429 000 zł95 m² 4 515,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie na sprzedaż | 95 m | Centrum Nakła nad Notecią Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 95 m , zlokalizowane w centrum Nakła nad Notecią , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

569 430 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

423 000 zł47 m² 9 077,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku z lat 70. Budynek bez windy, zadbany, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Rubinowa

Mochle,kujawsko-pomorskie

439 000 zł4 394 m² 99,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Mochle w gminie Sicienko. Nieruchomość położona jest przy ulicy Rubinowej na skraju miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

864 854 zł109 m² 7 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu szerokogłowego zlokalizowanego na nowym osiedlu na Toruńskich Bielawach kameralnym osiedlu położonym w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł1 076 m² 362,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1076 m , położona w Bydgoszczy, dzielnica Oplawiec. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie lasu oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Mikołaja z Ryńska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

31,40 zł/m²86 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Natalia Lamkowska oferuje do wynajęcia lokal o pow. 86 m2 zlokalizowany na parterze przy ul Mikołaja z Ryńska 2 w Grudziądzu. Obiekt doskonale zlokalizowany na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

689 000 zł126 m² 5 466,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:283 m²

Szukasz nowego developerskiego domu w zabudowie bliźniaczej w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Targowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł43 m² 11 702,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (20m/12m), aneksu kuchennego, ładnej łazienki, oraz ogródka (24m). Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł52 m² 8 017,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie (52,26m2) z osobną kuchnią , zlokalizowane na trzecim piętrze bloku na Osiedlu Wyżyny. Układ szczeciński - jeden z najbardziej lubianych i funkcjonalnych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

905 855 zł79 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Dwór

Nowy Dwór,kujawsko-pomorskie

489 000 zł150 m² 3 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Dom w spokojnej, zielonej okolicy Nowy Dwór, gm. Dąbrowa Chełmińska Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w malowniczej i spokojnej części Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

249 000 zł48 m² 5 201,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

MW Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,87 m , zlokalizowane w Inowrocławiu przy ulicy Mieszka I na osiedlu Piastowskim II, w cenie 249.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolta

Toruń,kujawsko-pomorskie

539 000 zł64 m² 8 598,28 zł/m²