dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 514 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł26 m² 9 518,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerka znajdująca się w kamienicy po remoncie, w centrum Bydgoszczy. Pomieszczenia: 26,16 m 2 - pokój z aneksem kuchennym, - łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krysiewiczowej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 700 zł74 m² 7 414,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Prezentujemy wyjątkowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 74,14 m , zlokalizowane na cenionym osiedlu w Bydgoszczy Fordonie. To idealna propozycja dla rodziny szukającej komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorąca oferta. Na wynajem dwupokojowe mieszkanie 56m2 z balkonem mieszczące się na pierwszym piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Dworcowej w Bydgoszczy. Mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

477 284 zł53 m² 9 073,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Lubcza

Lubcza,kujawsko-pomorskie

37 520 zł1 876 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana położona we wsi Lubcza w gminie Więcbork. Dojazd do nieruchomości z drogi asfaltowej drogą gruntową. Działka w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kruszwica

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

155 000 zł60 m² 2 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:223 m²

Ofertą sprzedaży jest dom położony na działce o pow. 230m2 w miejscowości Ostrówek pięknie umiejscowionym na półwyspie nad Jeziorem Gopło w parku krajobrazowym. Dom oddalony od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

622 600 zł56 m² 11 060,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

980 000 zł180 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Tylko w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 4 pokojowego domu w bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Dom piętrowy z garażem oraz poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 832 zł32 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Norwida

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

490 000 zł125 m² 3 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:459 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w atrakcyjnej lokalizacji Ciechocinka przy ulicy Norwida. Nieruchomość z dwoma wjazdami z asfaltowej drogi gminnej, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

414 000 zł51 m² 8 173,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 50,65 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Leśnym. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 20m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

515 000 zł48 m² 10 691,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie w dzielnicy Mokre. Trzy oddzielne, nieprzechodnie pokoje, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

55 zł/m²80 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na parterze w nowym biurowcu na bydgoskim Czyżkówku. Otwarta przestrzeń daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 190 000 zł211 m² 5 639,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Na sprzedaż: willa - Dom jednorodzinny w Izbicy Kujawskiej | 211 metrów zabudowy | Działka 1730 m | Garaż dwustanowiskowy Ten dom to unikalna perełka - czeka na nową historię! Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł44 m² 9 522,73 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni 44 m , położone na 7 piętrze wieżowca w pożądanej części Bydgoszczy osiedlu Kapuściska. Układ.