dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Złotoria

Złotoria,kujawsko-pomorskie

770 000 zł358 m² 2 150,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 371 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży budynku dwukondygnacyjnego o powierzchni ok 358m 2 , posadowionego na działce o powierzchni 1371m 2. Budynek o wielu pomieszczeniach z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skorupki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

569 000 zł53 m² 10 805,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Novator centrum nieruchomości poleca: ładne i zadbane mieszkanie na Górzyskowie, ul. Skorupki. Budynek z windą, świetnie zlokalizowany, w cichym i spokojnym miejscu. Na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 900 zł65 m² 7 383,08 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Szosa Chełmińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

750 zł10 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Wynajmę pokój w mieszkaniu studenckim 3-pokojowym, położonym przy ul. Szosa Chełmińska 158a Atuty: - pokój w pełni umeblowany: wygodna kanapa z funkcją spania, szafa, regał, biurko -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

358 990 zł38 m² 9 334,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w budynku z windą - Fordon osiedle Eskulapa Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 710 zł30 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tarkowo Dolne

Tarkowo Dolne,kujawsko-pomorskie

102 816 zł952 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Makler Nieruchomości poleca Państwu nieruchomość gruntową o pow. 952m , położoną miejscowości Tarkowo Dolne , gm. Nowa Wieś Wielka. Działka jest w kształcie kwadratu o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

461 363 zł39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

269 000 zł32 m² 8 328,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferta mieszkania na sprzedaż * 2 pokoje * 32 m2 * Rubinkowo I Cechy oferty: czynsz 350 zł 2 piętro w niskim bloku liczne miejsca parkingowe w pobliżu w bliskiej okolicy: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

449 000 zł56 m² 8 046,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Oferta inwestycyjna - idealne na najem dla studentów * Toruń, bydgoskie Przedmieście - odnowiona kamienica Cechy oferty: - 2 fizycznie niezależne mieszkania, składające się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

575 003 zł41 m² 14 024,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł39 m² 11 629,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasztanowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł58 m² 8 603,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowe ogłoszenie Bez pośrednika Pierwszy właściciel nieruchomości. Mieszkanie posiada klimatyzacje. Nowoczesne budownictwo Piękne słoneczne mieszkanie usytuowane przy ul. Kasztanowej na Osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawrzyniaka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

235 000 zł36 m² 6 516,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości properton ma przyjemność zaprezentować Państwu jednostronne mieszkanie o powierzchni 36 m2 z ekspozycją okien na południe. Mieszkanie o powierzchni 36 m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł42 m² 6 635,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 42,2 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Wyżyny B4. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15 m2, -pokój 9 m2, -oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 000 zł51 m² 5 893,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie w nowo remontowanej kamienicy - Śródmieście Bydgoszcz Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 50,56 m , położone w zabytkowej kamienicy z około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

300 000 zł27 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Oferta sprzedaży mieszkania * kawalerka * 29m2 * Stawki - cena 310. 000 zł wraz z miejscem garażowym - cena 65.000 zł Cechy oferty: wyposażenie widoczne na zdjęciach w cenie oferty 1 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kusocińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 750 zł37 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu nieruchomości zlokalizowanej przy ulicy Kusocińskiego. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, idealnie sprawdzi się pod studentów lub singla. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

189 000 zł32 m² 5 906,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości prezentuje gotowe do wprowadzenia mieszkanie, zlokalizowane w pobliżu Centrum Inowrocławia oraz Solanek. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

480 000 zł44 m² 10 810,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w jednej z najpopularniejszych nowych inwestycji w Bydgoszczy - Nowy Wyszogród. Lokalizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Magnacka

Zamek Bierzgłowski,kujawsko-pomorskie

149 000 zł1 032 m² 144,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zamek bierzgłowski k. Torunia - jedyne takie! W parku krajobrazowym, enklawa zieleni i spokoju. Działki pod budowę domów jednorodzinnych z udziałem w wewnętrznej osiedlowej drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

762 609 zł97 m² 7 861,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesną inwestycję mieszkaniową położoną w zachodniej części Bydgoszczy, w dzielnicy Miedzyń. Znajduje się ona w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

107 000 zł2 556 m² 41,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Drziałka budowlana 2556 M2 W kierzkowie. Do sprzedaży działka budowlana w centrum Kierzkowa o pow. 2556 m2, przylegająca do drogi asfaltowej w pobliżu kościoła. Teren działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

428 200 zł54 m² 7 929,63 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pod Skarpą

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

676 956 zł89 m² 7 638,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opis nieruchomości Przedstawiam dwupoziomowe przestronne mieszkanie znajdujące się w szeregowcu, które jest idealne dla osób ceniących sobie komfort i spokój. Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł20 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-2 o powierzchni 20 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Bielawy. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 14 m2, -łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

779 000 zł89 m² 8 789,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

******* 0% - oferta bez prowizji od kupującego ******* Wyjątkowe mieszkanie z widokami! W ofercie tylko w naszym biurze to nietuzinkowe, przestronne mieszkanie (89 m ), położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Makler poleca komfortowe M-4 na wynajem. Cenione osiedle Bartodzieje! Przedmiotem oferty jest świeżo wyremontowane mieszkanie na parterze w 4-piętrowym bloku, o powierzchni 53 m2(osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziewulskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

407 000 zł61 m² 6 716,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na każdy etap życia i nie tylko (np. na wynajem) Przeczytaj proszę do końca poniższy opis mieszkania, niekoloryzowany i wyczerpujący, przedstawiający rzeczywisty stan faktyczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Więcbork

Więcbork,kujawsko-pomorskie

547 125 zł108 100 m² 5,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej e-licytacji w nieruchomości w postaci: działki nr 484/13, 484/14 i 489 Miejscowość: frydrychowo 5, gm. Więcbork.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł47 m² 6 725,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! fordon nad wisłą ul. Pielęgniarska Prezentuję Państwu bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

523 833 zł56 m² 9 299,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 650 zł50 m² 33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

32126. Mam przyjemność przedstawić mieszkanie do wynajęcia w okolicy kościoła Garnizonowego. Mieszkanie składa się z 2 rozkładowych pokoi, kuchni, łazienki z wc, oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 580 zł37 m² 9 252,86 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

55 zł/m²90 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Ostatnia powierzchnia biurowa W tak niskiej cenie! House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą najmu powierzchni biurowej o powierzchni 90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Kaszowniku

Toruń,kujawsko-pomorskie

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie, składające się z 3 pokoi (16m/10m/7m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

980 000 zł180 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:397 m²

Makler poleca Do sprzedania dom na Osowej Górze w bardzo dobrej lokalizacji,blisko komunikacji miejskiej, marketów,szkoły,przedszkola. Dom w zabudowie blizniaczej z pięknie zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zamek Bierzgłowski

Zamek Bierzgłowski,kujawsko-pomorskie

1 990 000 zł209 m² 9 521,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Sprzedam energooszczędny dom - dojazd do torunia W 15 minut Dom parterowy z poddaszem użytkowym oraz niezwykłym ogrodem i basenem, znajdujący się w najlepszej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Botaniczna

Osielsko,kujawsko-pomorskie

849 000 zł116 m² 7 287,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Nowa inwestycja w Osielsku przy ulicy Botanicznej. Projekt osiedla domów szeregowych o podwyższonym standardzie energetycznym. Każdy dom został starannie zaprojektowany, aby zapewnić harmonię.