dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Rolna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

49 000 zł400 m² 284,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka rod na kapuściskach z uroczym domkiem idealna na wypoczynek! Działka rod o powierzchni 400 m , położona w ogrodzie działkowym Róża przy ul. Rolnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

80 000 zł3 082 m² 25,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostatnia działka rolna o powierzchni 3082 m , położona w miejscowości Zarośle Cienkie, w otoczeniu lasów oraz terenów zielonych. Nieruchomość ma kształt prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

466 000 zł70 m² 6 657,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 68,90m2 użytkowej ,na sprzedaż,położony na parterze budynku mieszkalnego. Lokal składa się z 5 pomieszczeń o różnej wielkości. Pomieszczenia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

405 000 zł50 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Glinki, 2 pokoje, miejsce postojowe w cenie, bez barier architektonicznych! Mieszkanie o powierzchni 50 m 2 , ulokowane na II piętrze 4-piętrowego bloku. Salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 165 zł37 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania - grudziądz, ul. Kościuszki 63 Do wynajęcia funkcjonalne i bardzo ciepłe mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze budynku przy ul. Kościuszki 63 w Grudziądzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

550 000 zł280 m² 1 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Do sprzedania duży dom na obrzeżach Aleksandrowa Kujawskiego, w spokojnej, cichej okolicy, bardzo blisko lasu. Do Torunia - ok. 18 km. Do Ciechocinka - ok. 5 km. Blisko do wjazdu na autostradę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Balin

Balin,kujawsko-pomorskie

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 414 m²

Dom z charakterem i nowoczesną technologią 180 m komfortu. Oferta na wyłączność Prestige Nieruchomości W zacisznej części Balina, zaledwie kilka minut od Inowrocławia, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł186 m² 5 920,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu niezwykle ciekawą ofertę - możliwość zakupu domu na nowoczesnym osiedlu, gotowego do oddania w ręce nowych właścicieli w ciągu niecałego roku. Parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem usytuowanego w domu na Osowej Górze. Mieszkanie o powierzchni 32m2 gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Glinki

Glinki,kujawsko-pomorskie

278 000 zł90 m² 3 088,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w samym centrum miejscowości Glinki (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 310 zł26 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne budynki wielorodzinne zlokalizowane na bydgoskich Kapuściskach to ciekawa propozycja dla szerokiego grona odbiorców. Cicha i spokojna okolica, a jednocześnie pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł31 m² 10 583,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj wyjątkową inwestycję Nowa Kościuszki mieszkanie w samym sercu Bydgoszczy, gdzie nowoczesne budownictwo spotyka się z doskonałą lokalizacją. To przestrzeń stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 850 zł47 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Makler Nieruchomości poleca do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska. Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze niskiego bloku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sybiraków

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł52 m² 8 088,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Na sprzedaż - komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym, spokojnym osiedlu Nowy Rządz przy ul. Sybiraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

975 000 zł117 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Świetna oferta dla rodzin - Biuro Makler poleca Jeśli marzysz o własnym domu w niezwykłym otoczeniu leśnych drzew koniecznie zapoznaj się z tą ofertą! Budynek z 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marulewska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

335 000 zł56 m² 6 021,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,63 m , zlokalizowane przy ulicy Marulewskiej na cenionym i spokojnym osiedlu Piastowskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

545 000 zł102 m² 5 343,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią i łazienką o pow.102m2,położone w domu,w którym są dwa mieszkania/parter i piętro/oraz działka ok.500m2 przynależna .Jachcice WYŁĄCZNOŚĆ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Gąsawa

Gąsawa,kujawsko-pomorskie

320 000 zł70 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 379 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu usytuowanego w lesie w miejscowości Rozalinowo. Działka o powierzchni 1379m2. Istnieje możliwość dokupienia sąsiadującej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł48 m² 5 704,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości oferta tylko U nas! Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania na Osiedlu Szwederowo. Atuty mieszkania: - niska trzypiętrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krasińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 190 zł24 m² 49,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka w klimatycznej kamienicy przy ul. Krasińskiego 5 w Bydgoszczy, w świetnej lokalizacji blisko uczelni i terenów zielonych. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

331 000 zł59 m² 5 610,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Parterowy Domek w Cenie Mieszkania - Doskonała Lokalizacja Makler Nieruchomości poleca wyjątkową okazję! Parterowy domek o powierzchni około 60 m , położony w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 100 000 zł450 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Ciechocinku z ogromnym potencjałem aranżacyjnym i biznesowym. Na sprzedaż kamienica położona na przestronnej działce o powierzchni 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jodłowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

153 000 zł33 m² 4 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjna kawalerka w centrum Włocławka ul. Jodłowa, pierwsze piętro, cegła! Tą nieruchomość możesz mieć już od 692 zł miesięcznie w kredycie hipotecznym Na sprzedaż przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł33 m² 9 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane na parterze kameralnej, odrestaurowywanej kamienicy, znajdujące się w dzielnicy Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

354 000 zł37 m² 9 567,57 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Makler bardzo poleca : na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , które obejmuje: salon (15,6 m ) z wyjściem na balkon, sypialnię (9,6 m ), kuchnię (6,4 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Piechcin

Piechcin,kujawsko-pomorskie

23 000 zł800 m² 28,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 800 m2 zlokalizowane na terenie Rodzinnych Ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 000 zł61 m² 8 672,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Piękne mieszkanie na Wzgórzu Wolności po remoncie do własnej adaptacji! Mieszkanie na parterze w bloku z 1983 roku, położone jest na Wzgórzu Wolności. Wnętrze to 3 pokoje , w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 000 zł17 m² 8 938,21 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: mikro kawalerka inwestycyjna 19 m | Blisko nowego kampusu Akademii Muzycznej | Możliwość wykończenia pod klucz Lokalizacja: blisko centrum, doskonała komunikacja, sąsiedztwo nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziewulskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

409 000 zł48 m² 8 487,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bardzo atrakcyjna oferta 3-pokojowego mieszkania na Rubinkowie - ul. Dziewulskiego - oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dziemionna

Dziemionna,kujawsko-pomorskie

95 000 zł770 m² 123,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Działka o powierzchni ok 770m2 w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Dziemionna w gminie Nowa Wieś Wielka wśród nowo powstających domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Bydgoszczy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 750 zł44 m² 14 657,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie w Bydgoszczy - Inwestycja Nowy Port Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie od renomowanego dewelopera awz Deweloper. Od samego początku inwestycja budziła duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

1 400 001 zł255 m² 5 488,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż piękny dom W murowańcu. Dom wolnostojący posadowiony na działce 1080m2, gotowy do zamieszkania. Dom zbudowany tradycyjnie, murowany, ocieplony 12 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sąsieczno

Sąsieczno,kujawsko-pomorskie

999 000 zł247 m² 4 044,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Nowoczesna willa położona w urokliwym zakątku na obrzeżach Torunia za 999 tyś. Dom z rynku pierwotnego, kupujący nie płaci 2 % podatku pcc. Wyjątkowa nieruchomość położona z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stawki

Stawki,kujawsko-pomorskie

429 000 zł170 m² 2 523,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 254 m²