dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

30 zł/m²34 m² 1 008 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Rezerwacja Na wynajem lokal użytkowy o pow. 33,6 m2 (wys. 3,2 m) zlokalizowany w jednopiętrowym budynku biurowo-magazynowym na Czyżkówku. Pomieszczenie jest wysokie i dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

620 000 zł42 m² 14 761,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje | 42,24 m | ogród 78 m | parter | 2019 r. | koniuchy Na sprzedaż klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,24 m , położone na parterze nowoczesnego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

187 000 zł30 m² 6 338,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na sprzedaż - idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie! Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 29,5 m , znajdującą się we Włocławku w centrum miasta. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowe Dąbie

Nowe Dąbie,kujawsko-pomorskie

115 000 zł1 094 m² 105,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży Bardzo ładna działka w miejscowości Nowe Dąbie w centrum miejscowości (za Kobylarnią)w gminie Łabiszyn o powierzchni 1094m2 blisko lasu, położona w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł39 m² 43,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z prysznicem i wc, przedpokoju. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wałdowo Królewskie

Wałdowo Królewskie,kujawsko-pomorskie

206 000 zł1 649 m² 124,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość nabycia pięknie usytuowanej działki budowlanej położonej w Wałdowie Królewskim, blisko lasu, w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 200 zł45 m² 48,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wykończone, umeblowane, wyposażone, dwa pokoje na jarze! dodatkowo miejsce postojowe W garażu podziemnym do dyspozycji najemcy! Polecam 2 pokoje na osiedlu Jar na ul. Strobanda o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Parlin

Parlin,kujawsko-pomorskie

550 000 zł202 m² 2 722,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Opiekun Oferty Przestronny dom jednorodzinny z dużą działką, bory tucholskie Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 202 mkw z piwnicą oraz poddaszem. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

373 000 zł34 m² 10 830,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj wyjątkową inwestycję Nowa Kościuszki mieszkanie w samym sercu Bydgoszczy, gdzie nowoczesne budownictwo spotyka się z doskonałą lokalizacją. To przestrzeń stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ceglana

Brodnica,kujawsko-pomorskie

589 000 zł78 m² 7 521,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż inspirujące mieszkanie przy ul. Ceglanej. Mieszkanie mieści się na parterze w nowym dwupiętrowym bloku, a jego metraż wynosi ponad 76 m , dzięki czemu w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Szosa Chełmińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

600 000 zł99 m² 6 050,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 100 m , położony w atrakcyjnej i doskonale skomunikowanej lokalizacji w samym centrum miasta. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

352 000 zł32 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku na Śródmieściu w Bydgoszczy. To propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł39 m² 11 618,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

568 000 zł130 m² 4 369,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 130 m , położony na działce 300 m w spokojnej, cichej okolicy. Układ pomieszczeń Parter: ganek 9,50 m przestronny salon 37,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

298 150 zł34 m² 8 769,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,50 mkw, w okazałym budynku 3-piętrowym, z windą, oddanym do użytku w 2024 roku , pod prestiżowym adresem przy ulicy Kilińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł65 m² 7 644 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Makler Biuro Nieruchomości zaprasza serdecznie do zapoznania się z atrakcyjną ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 3-pokojowego z loggią. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Golub-Dobrzyń

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

799 000 zł198 m² 4 029,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Loft house nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie do wykończenia, położonego w malowniczej miejscowości Białkowo pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 900 zł134 m² 4 476,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4-pokojowe, znajdujące się w kamienicy w Centrum Bydgoszczy. Pomieszczenia: 134 m 2 - salon, - 3 sypialnie, - kuchnia, - łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł32 m² 10 284,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

tel: prestige Nieruchomości Prezentuję przytulne mieszkanie o powierzchni 31,99m2 na trzecim, ostatnim piętrze z balkonem. Bardzo wygodne i ustawne, czyste i zadbane. Duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł42 m² 8 227,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Kapuściska, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 42,42 m 2 - salon, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Keplera

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Nowe, piękne i Pachnące 2-pokojowe mieszkanie blisko lasu - osiedle Jar, ul. Jana Keplera 52. Mieszkanie w niskim bloku z cegły, o powierzchni ok. 37 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mały Rynek

Świecie,kujawsko-pomorskie

1 449 zł76 m² 19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Obwieszczenie O przetargu na najem nieruchomości W M. Świecie przy ul. Mały rynek 5/1 Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

473 100 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

1 196 000 zł141 m² 8 482,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Polecam do sprzedaży dom wolnostojący położony w Dobrczu na spokojnym osiedlu .Wybudowany w 2020 roku ,komfortowy! TYLKO W NASZYM BIURZE! NOWA CENA! Powierzchnia domu 142m2/bez poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

317 500 zł30 m² 10 447,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w przedsprzedaży w nowym budownictwie blisko Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze , składa się z salonu z aneksem , sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Ruda

Ruda,kujawsko-pomorskie

50 000 zł1 030 m² 48,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna / letniskowa Ruda, gm. Rogowo Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną nr 75/12 położoną w miejscowości Ruda, gmina Rogowo, powiat rypiński,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gajowa

Zławieś Wielka,kujawsko-pomorskie

918 900 zł160 m² 5 743,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:927 m²

Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, położony w spokojnej i zielonej części Złejwsi Wielkiej. To propozycja dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Trójcy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł37 m² 11 560,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Świętej Trójcy w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 000 zł57 m² 9 280,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w nowym budownictwie na osiedlu Czyżkówko, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 57 m 2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

476 000 zł64 m² 7 437,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o pow.65m2 położone na 6 piętrze składające się z 2 pokoi,kuchni i łazienki,w dzielnicy Kapuściska,w chwili obecnej mieszkanie posiada jedną powierzchnie,którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

850 000 zł167 m² 5 089,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:515 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Linarczyku koło Grudziądza - Twój nowy dom w spokojnej okolicy! Powierzchnia użytkowa: 127,43 m2 Powierzchnia całkowita: 167,02 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł27 m² 17 977,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się mieszkanie w Toruniu na osiedlu, gdzie wszystko jest na odległość wyciągniętej ręki - to mieszkanie przy ulicy Gagarina spełni Twoje oczekiwania. Chciałbyś/chciałabyś mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

440 000 zł37 m² 11 767,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Obrowo

Obrowo,kujawsko-pomorskie

215 000 zł7 437 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przepięknie i urokliwie położona, przeznaczona pod rozległą posiadłość działka rolna wraz z 0,5 ha lasu przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne o pow. 7437 m2 w m. Sąsieczno.

Szczegóły ogłoszenia