dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajem mieszkania 3 - grudziądz, osiedle przy ul. Mieszka I - najem okazjonalny mieszkanie dostępne od 1.05.2026 r Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

425 000 zł45 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 2 pok. Parter 45 m2 po remoncie Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w bloku położonym przy ul. Ogrodowej w Toruniu. Blok czteropiętrowy z cegły, bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

264 000 zł26 m² 9 962,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 26,5 m , zlokalizowane na 2 piętrze zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Elbląskiej w Bydgoszcz. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

620 060 zł60 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł54 m² 8 456,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta tylko W naszym biurze! 2 pokoje + osobna kuchnia | 51 m | 1 piętro | Górzyskowo - gotowe do wejścia! Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu, bez remontów i stresu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ku Wiatrakom

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł42 m² 8 293,84 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tą ofertę znajdziesz tylko u mnie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, 42 m - Wyżyny, ul. Ku Wiatrakom 7 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Liszkowo

Liszkowo,kujawsko-pomorskie

159 000 zł5 600 m² 28,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna lokalizacja! Działka bez obciążeń i służebności! Dostęp do drogi asfaltowej. Świetna inwestycja. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

368 448 zł38 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy. Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

379 000 zł44 m² 8 712,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które pozwoli Ci odetchnąć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie zapewni szybki i wygodny dojazd do Bydgoszczy? To mieszkanie spełni oczekiwania osób, które chcą żyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

885 000 zł95 m² 9 325,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu piękne nowoczesne mieszkanie, o powierzchni 65 kw, usytuowane na 2 z 4 pięter monitorowanego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

299 900 zł38 m² 7 912,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,90 mkw + przynależna piwnica o powierzchni 5,44 mkw, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku na Osiedlu Zazamcze Przylesie , przy ul. Rajskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 400 zł136 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na wynajem hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 96,4 m2 wraz z przylegającymi dwoma pomieszczeniami (14,5 m2 i 20m2) i toaletą zlokalizowane na Czyżkówku. Hala zbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa z linią brzegową

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

2 499 000 zł354 500 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przepięknie i malowniczo położone siedlisko o pow. 35,45 Ha z linią brzegową ok. 500 m rzeki Drwęcy. W skład siedliska wchodzi ok. 16,5 ha gruntów rolnych i pastwisk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Elbląska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł26 m² 9 773,58 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | 26,5 m | 2 piętro | po remoncie | prywatne miejsce parkingowe w cenie | ul. Elbląska Na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 26,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł65 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania do wynajęcia w bardzo dobrej lokalizacji ? Zapoznaj się z tą ofertą! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

875 000 zł127 m² 6 903,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie 126,75 m z dużym tarasem i garażem | ul. Koniuchy Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 500 000 zł205 m² 7 317,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:985 m²

Na sprzedaż: przestronny, komfortowy, w pełni wyposażony dom jednorodzinny w Gniewkowie (woj. kujawsko-pomorskie, powiat inowrocławski), o powierzchni użytkowej ok. 205 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tupadły

Tupadły,kujawsko-pomorskie

125 000 zł989 m² 126,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w Tupadłach, zaledwie 1 km od Inowrocławia o powierzchni 989 m oraz 983 m w cenie 125 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na III piętrze, przy ul. Gdańskiej, na przeciwko Teatru Polskiego. Na pow. 39 m2 znajdują się: * pokój dzienny (21 m2) z aneksem kuchennym * sypialnia (8 m2) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

409 000 zł63 m² 6 476,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Centrum Włocławka, województwo kujawsko-pomorskie, w pobliżu niezbędnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

800 000 zł79 m² 10 103,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 79,18 m , położony na parterze nowoczesnego budynku z 2010 roku przy na cenionym bydgoskim osiedlu Górzyskowo. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wolice

Wolice,kujawsko-pomorskie

670 000 zł103 m² 6 492,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:456 m²

Tylko w Biurze Smaga Nieruchomości! Przedmiotem sprzedaży jest przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny, parterowy, o powierzchni użytkowej 103,19m2, położony w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt dwupokojowe mieszkanie przy Prądzyńskiego 3 w Toruniu. Nieruchomość: powierzchnia 40 m2. Piętro 3. Ogrzewanie miejskie Ogrodzone osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

45,44 zł/m²57 m² 2 590 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal użytkowy blisko Starego Miasta parter, witryna, parking Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 57 m (wraz z piwnicą), położony w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

549 000 zł88 m² 6 263,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego osiedla "brzozowy Zakątek" w miejscowości Brzoza pod Bydgoszczą - miejsca, które łączy nowoczesność, komfort i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł32 m² 8 718,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 32 m , zlokalizowaną na wysokim parterze klimatycznej, wyremontowanej kamienicy Atuty nieruchomości: mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Mieszkanie wolne od zaraz, umeblowane, gotowe do zamieszkania. Blok, balkon, ulica Skłodowskiej 88. Centrum osiedla Bartodzieje, doskonała komunikacja i infrastruktura, osiedlowy bazarek,.