dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 610 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 1000mkw. każda z wydanymi warunkami pod zabudowę jednorodzinną (bezterminowe) w miejscowości Kołdrąb, blisko Rogowa. Wygodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł1 989 m² 187,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Podmiejski mikroklimat, sąsiedztwo lasu, bliskość leśnej strugi z dala od miejskiego zgiełku, ale do Bydgoszczy autem 10 min. Wokół powstaje dużo nowych budynków mieszkalnych. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę z warunkami zabudowy, położoną w malowniczej miejscowości Knieja, obok Barcina z pięknym widokiem na jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko w biurze Smaga Nieruchomości! Do wynajęcia komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 89 m2, położone na IV piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Sady w Inowrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas - ofert a na wyłączność Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana Osówiec, gm. Sicienko Lokalizacja: osówiec, gmina Sicienko - Powierzchnia: 707 m - Typ działki: budowlana,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł54 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe, 54 m - 3. piętro w bloku bez windy Lokalizacja: atrakcyjna dzielnica, z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów, szkół i innych.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 600 m² 65,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1600 m z Warunkami Zabudowy, położona w malowniczej okolicy Gołoty, tuż za Unisławiem. Atrakcyjna lokalizacja: działka znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 344 000 zł245 m² 5 485,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny wybudowany w 2023 r., o powierzchni użytkowej 245 m , usytuowany na dużej, zagospodarowanej działce o pow. ~3 000 m . Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dobre Nieruchomości polecają dwupoziomowe przestronne mieszkanie z piękną otwartą przestrzenią nad salonem. Uwaga miejsce postojowe w cenie lokalu. Mieszkanie w doskonałym układzie-.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł6 600 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż unikalną działkę o powierzchni 6600 m , zlokalizowaną w malowniczej miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim , powiecie grudziądzkim, gminie Grudziądz.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł60,61 m² 5 032,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością polecam na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie po remoncie w Jajkowie w powiecie brodnickim o powierzchni 52 m2 usytuowane na 1 piętrze w zadbanym, 1-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie będzie dostępne od lipca. Zapraszam na prezentację mieszkania na Czyżkówku, blok z windą ogrodzony. Mieszkanie ma dwa pokoje, duży balkon od strony patio i miejsce postojowe przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z warunkami zabudowy w Nowym Dąbiu opis nieruchomości Prezentuję Państwu kilkanaście działek o powierzchniach około 830m2-870m2 oraz trzech mniejszych po około 650m2 -730m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej w miejscowości Osie, ul. Lawendowa, w powiecie świeckim, województwie kujawsko-pomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy (pow. 63,93 m2) usytuowany na drugim piętrze biurowca przy ul. Fordońskiej. Dwupiętrowy budy nek biur owo-usługowy z bezpłatnymi miejscami parkingowymi bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł912 m² 109,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w Szpetalu Górnym! Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 912m 2 z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego o pow. 143m 2 wraz z niezbędną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Urokliwe gabinety terapeutyczne do wynajęcia Toruń | 12 m i 14 m | w pełni wyposażone Do wynajęcia dwa klimatyczne, w pełni wyposażone gabinety o powierzchni ok. 14 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska oferuje na wynajem bardzo ciepłe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w centrum miasta przy Al. 23 Stycznia, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł215 m² 4 139,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny według projektu aps 100 Archi-Projekt, wybudowany w 2012 roku. Nieruchomość położona jest w miejscowości Bogucin, zaledwie 7 km.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka gruntu o powierzchni 2852 mkw , w kształcie prostokąta o wymiarach około 42 m x 68 m, położona przy ul. Lisek we Włocławku, z budynkiem o powierzchni około 45.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł201,50 m² 5 210,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 474 m²

Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż Rogowo, gm. Lubicz. Dom z 2003 r., działka o powierzchni 7474 m , piękny staw, hala z kanałem i mieszkaniem, fotowoltaika, pompa ciepła!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana - płaska, częściowo ogrodzona, z nasadzeniami. Działka o powierzchni 1470 m2 w kształcie trójkąta o bokach 45,5 m - 63,7 m -.

Szczegóły ogłoszenia

2 325 000 zł234 m² 9 935,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:721 m²

Technologia I komfort - wyjątkowy dom na stawkach W toruniu Nowoczesny dom wolnostojący | 234 m | działka 721 m | 2022 r. Na sprzedaż wyjątkowy, ekskluzywny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł150 m² 1 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

samodzielny lokal niemieszkalny o powierzchni użytkowej 140, 40 m 2 , udział 177/1000 w częściach wspólnych budynku oraz we własności działki nr 400/1 o powierzchni 1000 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 018 m² 142,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1018 m , położona wśród nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej. Rynarzewo, gmina Szubin, powiat nakielski. Wymiary działki: 22x46 m. Klasa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni użytkowej 45,85 mkw. położonego na 4 piętrze w ocieplonym bloku. Do mieszkania przynależy również piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł45,13 m² 2 769,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie z ogromnym potencjałem w klimatycznej kamienicy - ul. Wiślana, grudziądz (os. Kopernika) Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł48,60 m² 5 534,98 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni, prywatności i jednocześnie znajduje się w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

8 400 zł420 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na wynajem hala magazynowo-produkcyjna murowana z dużą bramą wjazdową. Wysokość hali 4,8 m. Istnieje możliwość dodatkowego wynajęcia przyległej wiaty z blachy falistej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł3 150 m² 77,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z urokliwą działką w sąsiedztwie stawów oraz lasów, położona w Bydgoszczy (łęgnowo). Działka Grunt o powierzchni łącznej - 0,3150 ha - 3150 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł10 900 m² 123,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż w miejscowości Kruszynek, gmina Włocławek, powiat włocławski teren inwestycyjny o powierzchni 10.900m2 (1,0900ha) stanowiący według ewidencji gruntów: tereny różne -.

Szczegóły ogłoszenia

1 092 000 zł36 400 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gutowo położone jest dokładnie w jednakowej odległości pomiędzy Toruniem a Bydgoszczą .Działka którą powierzono nam do sprzedaży ,to ziemia rolna V i VI klasy. Doskonałe miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł800 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 401 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! przyłęki Zapraszam do obejrzenia i wynajmu hali magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł160 m² 8 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:779 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przepięknej willi miejskiej o powierzchni 160 m , usytuowanej w spokojnej i malowniczej okolicy w Toruniu. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł2 382 m² 75,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 2 382 m , położona w miejscowości Rucewo, gmina Złotniki Kujawskie (powiat inowrocławski, woj. kujawsko-pomorskie). Najważniejsze cechy.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł359,10 m² 971,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:284 m²

Na sprzedaż oferujemy ciekawą nieruchomość położoną bezpośrednio przy rynku w Rynarzewie to jedna z najlepszych lokalizacji w miejscowości, zapewniająca doskonałą widoczność,.