dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 623 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 623 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie na wynajem o pow. 70 m2. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w dobrze usytuowanej lokalizacji w centrum miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

565 000 zł110 m² 5 149,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bluszczowy zakątek - twój nowy dom blisko natury Wyobraź sobie poranki z kawą we własnym ogrodzie, ciszę przerywaną śpiewem ptaków i świadomość, że Twoja rodzina mieszka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: wynajmę przyjazne dla zwierząt, w pełni rozkładowe 2 pokoje przy ulicy Głowackiego 8 w Bydgoszczy. -Nieruchomości- powierzchnia 47 m2. Piętro 6 z 10. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wola Kożuszkowa

Wola Kożuszkowa,kujawsko-pomorskie

1 550 000 zł298 m² 5 201,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Okazała nieruchomość z potencjałem gospodarczym Przedstawiamy Państwu dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi, ogrodem oraz dodatkowym terenem do wykorzystania według własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

370 000 zł6 069 m² 60,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 6060 m , położoną w miejscowości Małe Rudy , zaledwie 15 km od Bydgoszczy. Działka znajduje się w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

1 400 000 zł255 m² 5 485,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż piękny dom W murowańcu. Dom wolnostojący posadowiony na działce 1080m2, gotowy do zamieszkania. Dom zbudowany tradycyjnie, murowany, ocieplony 12 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

465 000 zł36 m² 12 898,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą świetnego mieszkania na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w Biurze Makler To oferta skierowana dla osób które marzą o wygodnym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przypadek

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

359 000 zł48 m² 7 538,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Osiedle Sady, inowrocław Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,67 m , położone na parterze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

243 750 zł975 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana, położona w obrębie miasta Inowrocławia, o powierzchni 975 m2 (na życzenie kupującego może być więcej.). Działka płaska, o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł46 m² 10 883,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie na ul. Kościuszki o powierzchni 45,85m2. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie znajduje się w bloku na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

367 000 zł40 m² 9 175 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Makler poleca Oferta sprzedaży mieszkania - Osiedle Osowa Góra Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane na osiedlu Osowa Góra. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie, które mam przyjemność przedstawić, to nowe i jasne mieszkanie o powierzchni 38 m2, które znajduje się na parterze nowoczesnego budynku, wybudowanego w 2023r. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

549 000 zł88 m² 6 254,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:88 m²

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł61 m² 9 787,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Makler poleca: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,30 m , położone na pierwszym piętrze niskiego budynku z cegły, na Bartodziejach. Lokal znajduje się w trakcie generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kapitulna

Włocławek,kujawsko-pomorskie

520 000 zł1 564 m² 332,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni około 1564 mkw, kształtem zbliżona do trapezu o bokach 46 m - 21 m - 52 m - 42 m, położona między dwiema asfaltowymi ulicami, na Os. Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł36 m² 7 250,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupak inwestycyjny W sercu miasta gotowy na zysk Na sprzedaż wyjątkowa oferta inwestycyjna dwie niezależne mikrokawalerki (18,3 m oraz 17,56 m ) sprzedawane na jednej księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł32 m² 8 078,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży komfortowej kawalerki po generalnym remoncie, położonej w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Bydgoszczy w dzielnicy Bocianowo. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł32 m² 10 906,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 3. piętrze. Lokal jest gotowy do zamieszkania, starannie wykończony i dobrze zorganizowany pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł28 m² 11 775,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego, developerskiego mieszkania w centrum miasta, blisko komunikacji? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kupujący nie płaci podatku pcc! Opis inwestycji: nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

536 700 zł60 m² 8 998,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Promocja 8999zł/m2! Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w sąsiedztwie rzeki Brdy oraz terenów sprzyjających aktywnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Władysława Łokietka

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na cenionym Osiedlu Władysława Łokietka w Nakle nad Notecią. To propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł219 m² 2 730,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:681 m²

Dom z funkcją handlową - idealna inwestycja Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość - dom połączony ze sklepem, położony przy ulicy Jesiennej na osiedlu Tuszewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentowć Państwu do wynajęcia mieszkanie położone na parterze w domu szeregowym o powierzchni 52 m2. Lokal w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

20 zł/m²770 m² 15 400 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

House Team Nieruchomości & Finanse oferuje na wynajem nowo wyremnotowaną halę produkcyjno-usługową o powierzchni 770 m2, która może być wykorzystana do lekkiej produkcji, logistyki, jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Winnica

Toruń,kujawsko-pomorskie

599 000 zł37 m² 16 241,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na ekskluzywnym osiedlu Winnica w Toruniu czeka na nowych właścicieli, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń zaraz przy samej Wiśle! To gotowa inwestycja lub idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Cierpice

Cierpice,kujawsko-pomorskie

200 000 zł2 746 m² 72,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną.NOWA CENA! Działka o powierzchni 2768m2 ,gmina Wielka Nieszawka, obręb Cierpice. Działka z przeznaczeniem mieszkalno-usługowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł41 m² 9 630,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

517 869 zł52 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w sąsiedztwie rzeki Brdy oraz terenów sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł41 m² 9 736,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

309 999 zł46 m² 6 753,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe - gotowe do wprowadzenia | Grudziądz, os. Wielkie Tarpno, ul. Dąbrówki Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje na sprzedaż przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

360 000 zł49 m² 7 346,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 49 m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 900 zł44 m² 8 025,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,6 m 2 znajdujące się przy ul. Jagiellońskiej/krakowskiej, dzielnica Skrzetusko w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

12 490 zł509 m² 26,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam Państwu do wynajęcia halę magazynowo - produkcyjną z częścią biurowo - socjalną o powierzchni użytkowej 509 m 2 zlokalizowaną w przemysłowej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

314 900 zł26 m² 12 452,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy stylowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 25 m + piwnica 1,1 m w całkowicie odrestaurowanej kamienicy. Lokal po generalnym remoncie, dopracowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Astrowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

3 000 zł64 m² 46,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, komfortowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane przy ulicy Astrowej, na cenionym i spokojnym osiedlu Owczarki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł46 m² 8 580,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Makler poleca serdecznie! Mieszkanie w nowo wyremontowanej kamienicy przy ulicy Pomorskiej na bydgoskim Śródmieściu. Budynek został całkowicie zrewitalizowany, wymieniono wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona Aleja

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

420 000 zł42 m² 10 050,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie wykończone ,pod klucz' przez firmę Dewelopera, zlokalizowane na malowniczym ,osiedlu Parkowym' w Aleksandrowie Kujawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

574 000 zł82 m² 7 107,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż oferujemy duże, jasne mieszkanie o powierzchni 81,6 m , położone na 2. piętrze w zadbanym bloku z szerokimi klatkami schodowymi. Idealne dla rodziny lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Wierzchucinek,kujawsko-pomorskie

140 000 zł400 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Do zaoferowania posiadamy działkę rekreacyjną nr 66, położoną w kompleksie działek rod "relaks" w Wierzchucinku. Do jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Rynek Nowomiejski

Toruń,kujawsko-pomorskie

80,31 zł/m²81 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal gastronomiczny Toruń, rynek Nowomiejski 80,94 m Czynsz najmu: 6 500 zł / m-c Lokal bezczynszowy Do wynajęcia w pełni wyposażony i przystosowany do działalności gastronomicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Halicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł31 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super oferta! tylko U nas! Przedmiotem oferty wynajmu jest przytulna i komfortowa kawalerka o powierzchni 30,9 m2 położona w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo - ulica Halicka.