dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wójcin,kujawsko-pomorskie

190 000 zł95 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 016 m²

Na sprzedaż dom posiadający dwa odrębne lokale- sprzedaż w całości. Usadowiony na działce ponad 2000m2, otoczony starodrzewiem. Idealna okazja dla rodziny czy osoby chcącej zainwestować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łąsko Wielkie

Łąsko Wielkie,kujawsko-pomorskie

169 000 zł47 m² 3 631,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46,52 m , położone na parterze w spokojnej i urokliwej okolicy, idealnej dla osób ceniących ciszę oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Osie

Osie,kujawsko-pomorskie

1 249 000 zł1 001 m² 1 247,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż polecamy budynek o charakterze usługowo-mieszkalnym z dużym potencjałem inwestycyjnym. Obiekt może funkcjonować jako kompleks hotelowo-usługowy , z możliwością prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

89 000 zł1 451 m² 62,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu niezabudowanego położonego w gminie Sicienko w miejscowości Pawłówek przy ulicy Wspólnej (dojazd za Karczmą Rzym) w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tysiąclecia

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł50 m² 4 930,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszamy państwa do zapoznania się z ofertą trzypokojowego, słonecznego w pełni wyposażonego mieszkania przy ul. Tysiąclecia. Informacje O budynku: budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł40 m² 9 360,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca : Szukasz nowego, developerskiego mieszkania w centrum miasta, blisko komunikacji? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wieniec,kujawsko-pomorskie

1 585 000 zł330 m² 4 803,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 100 m²

Duży dom, około 330 m.kw. pow. użytkowej, w tradycyjnym stylu na bardzo dużej, bo mającej aż 7 100 metrów kwadratowych, z czego 1500 metrów działki ma status działki budowlanej, więc jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł182 m² 6 318,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szukasz domu dla swojej rodziny? Zależy Ci na doskonałej lokalizacji, komforcie i nowoczesności? Przedstawiam do sprzedania dom w stanie deweloperskim. Budynek oddany już do użytkowania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 050 zł53 m² 6 648,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przestronne 2 pokoje z balkonem | Fordon | 52,65 m | pełna własność Makler Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Jeździecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

70 000 zł370 m² 189,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rod przy ul. Jeździeckiej to doskonała okazja dla osób poszukujących relaksu w otoczeniu natury, a jednocześnie z łatwym dostępem do miasta i terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję dwu pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku z windą i miejscem postojowym. Mieszkanie częściowo umeblowane w bardzo dobrym stanie technicznym. kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

6 900 zł154 m² 44,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny, czteropokojowy apartament (153,5m2) położony na pierwszym piętrze budynku z 2018 r. Mieszkanie imponuje spójną konwencją wykończenia, jakością użytych materiałów, przemyślanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

700 000 zł82 m² 8 536,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Zapraszam serdecznie do zapoznania się z atrakcyjną ofertą nieruchomości na sprzedaż położonej w spokojnej części Bydgoszczy- na Jachcicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

667 684 zł47 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Promocja! W ramach Promocji Uczestnikowi przysługuje jedno świadczenie do wyboru: miejsce parkingowe, albo usługa wykończenia lokalu mieszkalnego pod klucz! Prestiżowy apartament w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

580 000 zł81 m² 7 160,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Makler poleca oferta sprzedaży mieszkania - szwederowo Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81,63 m , położone na 2. piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł26 m² 11 557,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego, developerskiego mieszkania w centrum miasta, blisko komunikacji? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kupujący nie płaci podatku pcc! Opis inwestycji: nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

480 000 zł56 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie z loggią | Wyżyny | 56,23 m | 9. piętro | winda | pełna własność z kw Makler Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 000 zł2 549 m² 980,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 684 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, dwukondygnacyjny obiekt komercyjny o powierzchni 2 549 m , zlokalizowany w doskonałej części Bydgoszczy, na Bydgoskim Parku Przemysłowo- technologicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolonijna

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł127 m² 9 055,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:127 m²

Budynek D1 Nowe osiedle domów i apartamentów bezobsługowych. Na sprzedaż dom wolnostojący w Niemczu, położony na zamkniętym osiedlu Garden Villa. Nieruchomość o powierzchni 107,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

650 000 zł51 m² 12 823 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Makler ma okazję zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wzgórze Wolności w kameralnej inwestycji Folwark. Osiedle z gwarancją bezpieczeństwa, terenem zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubego

Toruń,kujawsko-pomorskie

789 000 zł57 m² 13 842,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ogłoszenie prywatne Funkcjonalne 3 pokoje z oddzielną kuchnią z dwoma balkonami w świetnej lokalizacji idealne dla rodziny lub inwestora. Są mieszkania, które po prostu się ogląda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 018 725 zł72 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeroka

Toruń,kujawsko-pomorskie

449 000 zł35 m² 12 737,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1883

Na sprzedaż nowoczesny apartament w sercu toruńskiej starówki - ul. Szeroka, przy głównym deptaku miasta- belle view Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 35,25 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Silno

Silno,kujawsko-pomorskie

3 100 zł75 m² 41,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem nowy dom w Silnie w zabudowie bliźniaczej. Dostępne dwa segmenty - wolne od maja. Dom o powierzchni 75 m2 , parterowy z ogrodem. Świeżo nawieziona ziemia, wyrównany teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piskorskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepiękne mieszkanie z widokiem na zieleń, położone przy ul. Piskorskiej 5 na II Rubinkowie. Mieszkanie umeblowane: - sypialnia: duża szafa w zabudowie, łóżko małżeńskie z materacem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

520 000 zł67 m² 7 803,12 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: oferta dostępna w biurze prestige Nieruchomości! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania na osiedlu Wyżyny. To niezwykle funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

344 000 zł42 m² 8 255,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,67 m , położone w klimatycznej kamienicy w centrum Bydgoszczy. Lokal znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzymały

Toruń,kujawsko-pomorskie

419 000 zł48 m² 8 700,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż - gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze niskiego bloku Podgórz, ul. Drzymały Prezentujemy niezwykle zadbane i w pełni doposażone mieszkanie, niewymagające żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Józefowo

Józefowo,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł66 300 m² 22,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę Sprzedaży interesującej działki rolno-budowlanej w miejscowości Józefowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

249 000 zł71 m² 3 527,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 70,59 m2. Lokal w samym centrum Inowrocławia, z widokiem na rynek. Lokalizacja: ul. Królowej Jadwigi Inowrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 000 zł1 676 m² 1 187,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 734 m²

Na sprzedaż nowoczesny obiekt komercyjny o powierzchni 1 676 m , położony na Bydgoskim Parku Przemysłowo- technologicznym. Nieruchomość już teraz generuje stabilne przychody, ponieważ jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

157 000 zł49 m² 3 233,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Grudziądzu przy ulicy Chopina w wolnostojącej, zadbanej kamienicy. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Koszalińska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 zł9 m²

 

Piętro:10/11

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 100 zł

W skrócie: - dostępność: od zaraz. - dla kogo: osoba pracująca lub studiująca (bez zwierząt). - współlokatorzy: obecnie 2 osoby (kobieta i mężczyzna). - lokalizacja: okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Konstytucji 3 Maja

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 390 000 zł240 m² 5 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Rządz - komfort, przestrzeń i nowoczesne rozwiązania Adres: ul. Konstytucji 3 Maja, rządz - Grudziądz Powierzchnia całkowita: 240 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kopernika

Wąbrzeźno,kujawsko-pomorskie

710 000 zł320 m² 2 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż - Wąbrzeźno, ul. Kopernika Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

425 000 zł40 m² 10 614,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne w centrum Torunia | 2 pokoje | Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40,04 m , zlokalizowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

264 000 zł26 m² 9 962,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Czyżkówko, w bliskim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego. Kamienica po generalnym remoncie, gdzie swoją prostą bryłą nie przypomina kamienicy lecz nowocześniejszy budynek. Przytulna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Potulice

Potulice,kujawsko-pomorskie

225 000 zł30 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z garażem - Potulice (20 km od Bydgoszczy) Na sprzedaż mieszkanie własnościowe położone na parterze kamienicy we wspólnocie mieszkaniowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

251 000 zł1 000 m² 251 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Łochowie w bardzo dobrym miejscu, działka budowlana, w drodze gaz, prąd ,woda. Tereny spacerowe, rowerowe, bardzo blisko szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł37 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie przy centrum handlowym Plaza na ul. Broniewskiego o powierzchni 37,10m2. Z uwagi na bliskość umk idealny dla studentów. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem usytuowanego w domu na Osowej Górze. Mieszkanie o powierzchni 32m2 gotowe do.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij