dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 610 ogłoszeń

620 000 zł370 m² 1 675,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 534 m²

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1534 m 2 zabudowana jest budynkiem mieszkalnym wolnostojącym, podpiwniczonym ( piwnica na poziomie 0) z garażem o powierzchni całkowitej ok. 2 60m.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł50 829 m² 5,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dwie, sąsiadujące ze sobą, działki gruntu - 40 859 mkw i 9 970 mkw - o łącznej powierzchni 50 829 mkw (5,0829 ha), o nieregularnym kształcie, położone w miejscowości Nowiny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne M 4 z loggia -15 min spacerem do Centrum. Na sprzedaż wyjątkowe przestronne i doświetlone mieszkanie , które dzięki przemyślanej zmianie układu z M 5 na M 4 zyskało.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł295 m² 5 589,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:756 m²

Szanowni Państwo, dom, do którego chce się wracać wyjątkowa nieruchomość w zielonym Fordonie Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, ciszę przerywaną jedynie śpiewem ptaków oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Super oferta! Tu mieszkania na sprzedaż zdarzają się sporadycznie. Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie w ciekawym budynku zrealizowanym przez dewelopera Kudlińscy, oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł49,24 m² 8 834,28 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

! mieszkanie po remoncie 49 m2 Fordon! Mieszkanie idealne dla par lub pod inwestycję! atuty: - duża loggia! - wyremontowane! - piękne widoki! - piwnica! - winda z poziomu "0" charakterystyka:.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł35 m² 4 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:390 m²

Okazja działka rekreacyjna w miejscowości Nekla rod "borówka" Z domkiem na fundamentach murowanych z piwnicą o powierzchni zabudowy 35 m2 okna plastikowe, ocieplony styropianem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

24,50 zł/m²80,82 m² 1 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Adres: ul. Mały Rynek 5, świecie Powierzchnia do wynajmu: 80,82 m Grunt: pow. 1.271m Liczba pomieszczeń: 5 Cena: 1 980,09 zł/msc + VAT Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 001 zł82,31 m² 13 607,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Makler nieruchomości poleca nową inwestycję nad Brdą w centrum miasta. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 82,30 m na 3 piętrze z 2 dużymi tarasami. Kupujący nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł4 030 m² 73,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas. Polecam do sprzedaży piękną działkę o powierzchni 4030 m2 z dostępem do jeziora w miejscowości Świesz , województwo kujawsko-pomorskie, powiat radziejowski, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 000 zł88,10 m² 9 568,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamień zgiełk na oddech. Twój własny kawałek spokoju w Nowym Fordonie na Osiedlu Eskulapa. Czy pamiętasz poranek, w którym nic Cię nie goniło? Wyobraź sobie, że budzisz się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty: działka budowlana w Lisim ogonie. Powierzchnia 1092 mkw. Wielkość frontu działki 25 m. Długość 44 m. Podwórko od zachodniej strony. Należy wystąpić o dogodne dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 000 zł34 124 m² 178,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwóch przyległych do siebie działek położonych przy ul Płockiej we Włocławku. Działki o łącznej powierzchni 34 124 m2. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²139,80 m² 12 582 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni ok. 140 m2, zlokalizowany na parterze prestiżowego kompleksu Apartamenty Cerelis przy ul. Widok 5a w Ciechocinku. To nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

62 500 zł995 m² 62,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Nowej Wiosce - 5 km od Nowej Wsi Wielkiej; wz, blisko lasu i natury - idealne pod Twój wymarzony dom! Oferujemy na sprzedaż trzy atrakcyjne działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł993 m² 109,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Kruszka, gmina Cekcyn, powiat tucholski, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 993 m2. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł867 m² 6 343,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 453 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w centrum Ciechocinka na działkach o łącznej powierzchni 2 453 m . Obiekt składa się z budynku mieszkalnego wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł46 m² 4 978,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie Inowrocław, ul. Łokietka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 1. piętrze w budynku z 1968 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł48 m² 2 604,17 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

! nowa niższa cena! Tylko w naszym biurze! 48 mkw nietypowej przestrzeni - świeżo po remoncie | Bory Tucholskie To propozycja dla osób, które nie szukają standardowego mieszkania, lecz wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł124,45 m² 7 713,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam do sprzedania domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Budynki oddane już do użytkowania , dzięki czemu od razu po zakupie można odebrać klucze i rozpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

491 500 zł1 810 m² 271,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Bardzo ładna duża działka budowlana o powierzchni ok.1810 m2 w Cielu gmina Białe Błota. Znakomita lokalizacja i prestiżowe miejsce w cichej, spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna z linią brzegową, o powierzchni łącznej 31700 m2 (3,17 ha), położone w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

80 500 zł22 m² 3 659,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream Homes poleca na sprzedaż mieszkanie w kamienicy w centrum Inowrocławia do kapitalnego remontu. Mieszkanie usytuowane na I piętrze , składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

112 560 zł4 020 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 0,4020 ha (4020 m2) w miejscowości Wólka otoczona lasem w cichej i przepięknej okolicy w sąsiedztwie jeziora Łąkie. Działka nie jest uzbrojona. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł374 m² 173,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka letniskowa z domkiem w ciszy i spokoju , czyste powietrze obok las. 30 km do Bydgoszczy , 10 km do Koronowa. Korzyści z działki letniskowej : 1. Relaks i wypoczynek na.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł5 590 m² 30,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 5 590 m2 położona w Trutowie w gminie Kikół. Znajduje się w otoczeniu natury, a na jej terenie mieści się staw o powierzchni 3 890 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Kompleks działek Kołaczkowo Skórzewo- działka nr 162/67- powierzchnia 1019m2 , blisko lasu, dwa jeziora. Cisza i spokój - 2,4km od trasy S5.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł27 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku 4 piętrowym Osiedla Toruńskiego. Lokal mieszkalny 2 pokojowy, układ pomieszczeń rozkładowy. Standard wykończenia:salon ok. 16m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowy, luksusowy apartament położony na 10. piętrze prestiżowej inwestycji Atrium Park przy ul. Gajowej 80 w Bydgoszczy. Nieruchomość została wykończona z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

846 000 zł94,90 m² 8 914,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:95 m²

! nowoczesne 3 pokoje Z antresolą - domy W niemczu! atuty: standard niskoenergetyczny: doskonała izolacja (styropian 20 cm) i okna 3-szybowe Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń: 2,80 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży działki budowlane zlokalizowane kilka kilometrów od Łabiszyna. Zlokalizowane niedaleko lasu, z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Prąd i wodociąg w drodze. Do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m 2 położona w okolicach zbiegu ulicy Żytniej i 700-lecia. W sąsiedztwie działki niezabudowane. Działka w trakcie wydzielania. Po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta sprzedaży niezwykle komfortowego mieszkania na osiedlu Rubinkowo I Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 79m 2 , składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł1 000 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:75 800 m²

W oczekiwaniu na przedsiębiorcę, który dokona rewitalizacji obiektu z widokiem na park krajobrazowy. Nowa niższa cena z 2500000 złotych na 1700000złotych. Biuro nieruchomości Tara.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł2 235 m² 357,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych części Bydgoszczy na Zamczysku. To idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 800 000 zł259,72 m² 10 780,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż - Nowoczesna willa w otoczeniu natury | Niemcz Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnej willi jednorodzinnej, która powstanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Kamienica z potencjałem inwestycyjnym - Lipno, ul. Kilińskiego 4 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalno-usługowym położona w samym sercu Lipna, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 116 zł60,86 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł156,30 m² 2 943,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:70 m²

Zaproponuj swoją cenę. Budynek na chwilę obecną handlowo-usługowy, który mógłby funkcjonować również jako mieszkalny. Lokalizacja w ścisłym centrum miasta, tuż przy inowrocławskim rynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 559 000 zł170 m² 9 170,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:15 800 m²

Szukasz ciekawego, nowoczesnego, wykończonego domu, który posiada dużą działkę, zapewniającą prywatność i otwartą przestrzeń wkoło? Zapraszam! Na sprzedaż nieruchomość w Starym.