dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 617 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 617 ogłoszeń

1 225 000 zł169 m² 7 248,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! dziemionna Wyjątkowa oferta sprzedaży domu. Ten wyjątkowy dom to.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł111 m² 6 027,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Bliżniak | stan deweloperski | powierzchnia 111mkw | Murowaniec Nowa Oferta Sprzedaży Domy w Murowańcu Oferujemy na sprzedaż cztery nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Murowańcu,.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł29,98 m² 8 505,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą przytulnej kawalerki o dużym potencjale inwestycyjnym, położonej w bardzo dobrej lokalizacji w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo. To.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł100,26 m² 8 467,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy komfortowe, dopracowane w detalach mieszkanie na sprzedaż, położone w kameralnym budynku z 2019 roku (tylko 4 lokale). Nieruchomość znajduje się w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

369 260 zł49,90 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Racławickiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Okazja! Nowa cena Super lokalizacja! Oferujemy do sprzedaży lokal o powierzchni 69m 2 z przeznaczeniem handlowo- usługowym, biurowym znajdujący się na działce dzierżawionej 137,80m 2.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 187 m² 108,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1187 m2 w miejscowości Rypin. Nieruchomość położona blisko drogi asfaltowej oraz centrum Rypina. Atutem tej działki jest cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 4 pokojowe mieszkanie na górzyskowie o łącznej powierzchni 158 m . Składa się z kilku komfortowych pomieszczeń o następujących wymiarach: pokój 1 16,5 m , pokój 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł400,50 m² 3 745,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:807 m²

Na sprzedaż - Kamienica inwestycyjna w centrum Świecia (woj. kujawsko-pomorskie) Powierzchnia: 312 m | Ogród: 300 m | Rok budowy: 1901 Z przyjemnością prezentujemy unikatową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł133 m² 10 518,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 489 m²

Oferta dostępna tylko u nas! Dwa urokliwe, nieduże domy położone na jednej przestronnej działce o powierzchni niemal 1500 m praktyczne i wygodne rozwiązanie dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 333 zł96,70 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w gotowym budynku. Budynek usytuowany w ścisłym centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Brdy. W otoczeniu wody i zieleni każdy znajdzie coś dla siebie:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej około 380m2 znajdujący się w dzielnicy Śródmieście, na terenie zamkniętym w kompleksie budynków po byłej fabryce.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł2 078 m² 90,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Dzikowo (gm. Obrowo) Działka o powierzchni 2078 m2 znajduje się w otoczeniu lasu Media w drodze - prąd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jasna kawalerka w centrum - ul. Poniatowskiego idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie Na sprzedaż funkcjonalna i bardzo dobrze doświetlona kawalerka zlokalizowana przy ul. Poniatowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 600 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka blisko lasu i rzeki Bydgoszcz Działka o pow. 1600 m2 usytuowana na osiedlu Piaski. Dobra lokalizacja blisko do sklepów, komunikacji miejskiej, tereny zielone. Działka usytuowana 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja Dworzec kolejowy Włocławek Zazamcze położony jest w jednej z największych dzielnic (mieszkalno-przemysłowej) Włocławka, na lewym brzegu Wisły w zachodniej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 000 zł132,16 m² 8 769,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Mieszkanie z duszą i loggią. Cieszkowskiego! 132 m klasy, stylu i wygody Szukasz mieszkania z charakterem, ale bez potrzeby generalnych remontów czy walki z ekipami.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 164 m² 77,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 1164 mkw, w kształcie prostokąta o wymiarach około 23 m x 50 m, położona w Choceniu, w województwie kujawsko-pomorskim, w miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł73 m² 8 616,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Jasne, dwustronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, z salonem od strony zachodniej oraz kuchnią i pokojami od wschodu. Idealne dla rodziny oraz osób ceniących światło dzienne.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 488 m² 57,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1187 m w spokojnej okolicy blisko Golubia-Dobrzynia i Torunia Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1187 m (działka nr 379/22),.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł4 206 m² 124,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka o łącznej powierzchni 4 206 m (0,4206 ha), położona w atrakcyjnej części Chełmno przy ul. Chabrowej. Oferta Wyłącznie w Naszym Biurze. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

70 876 zł1 222 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dziesięciu działek pod Barcinem. Media; woda Wymiary działek; 1318m2, 1222m2, 1574m2, 1348m2, 1413m2, 1439m2. Działki objęte są miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł220 m² 13 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 428 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu o powierzchni zabudowy 220 m2 , pow. użytkowa 180 m , usytuowanego na malowniczej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Hala produkcyjno - magazynowa idealna na branżę spożywczą gdyż do tej pory taki profil działalności był tam prowadzony - są wszelkie zgody i pozwolenia, które ten obiekt przeszedł. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowy apartament z pokojem kąpielowym oraz pralnią (69,04m2) na II piętrze w bloku z windą z 2019 roku w bezpośrednim sąsiedztwie Akademii Muzycznej na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł800 m² 249,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Makler poleca Do sprzedania działka w Łochowie o powierzchni 801m.Działka położona przy kanale Noteckim.Super lokalizacja.Działka graniczy ze ścianą lasu.Posiada wodę i prąd.Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł57,67 m² 12 814,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Czy szukasz nowego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów i stresu? Zależy Ci na nowoczesnym budownictwie, balkonie i dobrym doświetleniu wnętrz? A może.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł52,10 m² 5 662,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przytulne mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze budynku wielorodzinnego. Mieszkanie jest bardzo cieple co przekłada się na niższe koszty życia. Mieszkanie posiada bardzo intuicyjny rozkład.