dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 611 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 611 ogłoszeń

380 000 zł38,17 m² 9 955,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

! 2 pokoje W kamienicy - śródmieście, ul. Jagiellońska! atuty: świetna lokalizacja w samym centrum miasta! klimatyczna kamienica! mieszkanie gotowe do zamieszkania! funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł38 m² 16 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

! nowe mieszkanie W bloku Z 2026 roku - śródmieście, ul. Rycerska! atuty: nowy apartamentowiec z 2026 roku! winda! mieszkanie wykończone pod klucz! wyposażenie oraz dekoracje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie na prezentację komfortowego mieszkania w Fordonie ulica Prof. S. Kaliskiego. Na wynajem przytulne mieszkanie w pełni urządzone na zamkniętym, monitorowanym osiedlu!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty: iwona Fryszkowska, tel.   prestige nieruchomości oferta na wyłączność! Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł120 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż - Wąbrzeźno, ul. Kopernika Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o przeznaczeniu handlowo-usługowo-produkcyjnym, położona w Inowrocławiu przy głównej ulicy. Obiekt idealnie sprawdzi się pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 - pokojowe mieszkanie na terenie osiedla zamkniętego w nowym budownictwie, ul. Szybowcowa w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł215 m² 558,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 177 m²

Oferta sprzedaży siedliska w Dębionku - duży potencjał inwestycyjny! Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Dębionek, wśród malowniczych pól, zaledwie 500 m od asfaltowej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości bemo oferuje mieszkanie na wynajem. Mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym, strzeżonym przy ul. Leśnej. Lokal znajduje się na 1 piętrze. Nieruchomość 2-pokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł47,20 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Makler Nieruchomości zaprasza serdecznie do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego w Bydgoszczy na cenionym osiedlu Bartodzieje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego, znajdującego się na monitorowanym osiedlu "platynowy Park" przy ulicy Leśnej 19. Lokal mieszczący się w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

35,83 zł/m²89,30 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idea nieruchomości oferuję lokal wolny od zaraz W samym centrum miasta lokal: na wynajem lokal użytkowy o powierzchni: 89,30 mkw , po remoncie , czysty, zadbany, gotowy na nowego najemcę. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Biuro lub studio w sercu Starego Miasta ul. Piekary Szukasz klimatycznej przestrzeni dla swojej firmy w prestiżowej lokalizacji? Na wynajem dwa lokale użytkowe położone na 1 piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł180 m² 3 888,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:432 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, solidnie zbudowany dom dwurodzinny z lat 80., położony w cichej i zielonej dzielnicy Grudziądza - Mniszek, zaledwie kilka minut od Jeziora Rudnickiego. Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

796 000 zł113,80 m² 6 994,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie w kamienicy w poszukiwanej lokalizacji w dzielnicy muzyczna Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 113,8m2 w Centrum Bydgoszczy Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł67,86 m² 11 494,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas Oferujemy do sprzedaży ładne mieszkanie M4/68m2, usytuowane w bloku z cegły na II piętrze na Górzyskowie Na sprzedaż mieszkanie w bloku z cegły o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

153 845 zł1 061 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę, 1061 m w miejscowości Szczutki Na sprzedaż pięknie położona działka w kompleksie innych działek w miejscowości Szczutki Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Zapraszam serdecznie na prezentację domu jednorodzinnego w zabudowie wolnostojącej, położonego ok 15 km od Centrum Bydgoszczy Opis nieruchomości: powierzchnia użytkowa domu: 125m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 037 m² 159,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę, 1037 m w miejscowości Szczutki Na sprzedaż pięknie położona działka w kompleksie innych działek w miejscowości Szczutki Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 083 m² 128,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż pięknie położoną działkę w Nowym Smolnie Ofertę stanowi działka o powierzchni 1083m2 w cenie 139.000 zł , położona w pobliżu innych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Bydgoszczy Oferujemy na sprzedaż nowo budowane domy w zabudowie szeregowej o powierzchni ok 150m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł259 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:907 m²

Oferujemy na sprzedaż rodzinny dom wykończony W wysokim standardzie I W doskonałej lokalizacji Na sprzedaż atrakcyjny dom w cichej i spokojnej okolicy ok 15 km od Bydgoszczy Solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł151,26 m² 8 594,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne dom w kameralnej inwestycji w Osielsku Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w atrakcyjnej lokalizacji w Osielsku Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położony kompleks 7 działek, w pobliżu lasu w Kobylarni Oferujemy na sprzedaż działki położone w pięknej i malowniczej okolicy w cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 043 860 zł5 092 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży teren inwestycyjny w okolicach Bydgoszczy z warunkami pod zabudowę usługową Oferujemy na sprzedaż teren inwestycyjny o powierzchni 5092m2 w okolicach Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie działka położona w Dolinie Wisły Bardzo ładnie położona działka w pięknej okolicy w pobliżu Doliny Wisły, w okolicy innych nowych domów Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 707 200 zł18 048 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży teren inwestycyjny w okolicach Bydgoszczy z warunkami pod zabudowę usługową Oferujemy na sprzedaż teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 1,8 ha w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł325 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 752 m²

Dom wolnostojący po remoncie - 5 km od Bydgoszczy, blisko lasu Na sprzedaż przestronny, dom wolnostojący po remoncie o powierzchni 225 m , położony ok. 5 km od Bydgoszczy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł112 m² 6 339,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:838 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne nowo budowane domy w zabudowie wolnostojącej w doskonałej lokalizacji w Lipnikach. Na sprzedaż nowo budowane domy w zabudowie wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 100 000 zł415 m² 5 060,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hot oferta! wyłącznie W pepperhouse! Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja z ogromnym potencjałem - nowoczesny kompleks usługowo-mieszkalny w trakcie budowy, zlokalizowany bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł120 m² 2 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:527 m²

Na sprzedaż dom wielorodzinny o powierzchni 120 m2 położony w miejscowości Gąsawa na Pałukach, krainie 130 jezior i pięknych lasów. Budynek jest usytuowany w suchym, bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł53,50 m² 5 140,19 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie, 53,5 m - Włocławek, ul. Reja 7/9 Oferujemy lokal mieszkalny położony na II piętrze w budynku wielolokalowym w ścisłym centrum Włocławka.

Szczegóły ogłoszenia

370 045 zł56,93 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 56,93 m , położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł338 m² 5 857,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:714 m²

Wyjątkowa okazja na bydgoskim rynku nieruchomości. Takich ofert praktycznie nie ma. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży zabytkowej willi z ok. 1906 roku, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł332 m² 7 078,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 850 m²

Makler Nieruchomości zaprasza serdecznie do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego domu wolnostojącego z basenem, jacuzzi, dużym ogrodem oraz czterema garażami, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł27,90 m² 16 129,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mam zaszczyt zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 27,90 m , położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Toruniu. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł61,43 m² 8 057,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 61.43 m2 usytuowany na drugiej kondygnacji budynku (I piętro) składający się z trzech pokoi, kuchni z jadalnią, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł56,78 m² 12 328,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkowy apartament położony na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Dębowe Wzgórze przy ulicy Runa Leśnego w Grudziądzu. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z charakterem | Szwederowo | osobna kuchnia | po remoncie | miejsce parkingowe Są mieszkania, które od pierwszego wejścia dają poczucie komfortu. Ta kawalerka właśnie taka jest jasna,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 4012m2 położona w Buszkowie. Działka oznaczone w ewidencji gruntów numerem 262/2. Dojazd - droga krajowa (działka 277), asfaltowa. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł52,02 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Czy szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Zależy Ci na spokojnej lokalizacji, dużej ilości miejsc parkingowych i funkcjonalnym układzie z możliwością stworzenia.