dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 610 ogłoszeń

689 000 zł130 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Pzedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej ok. 130 m2, posadowiony na działce o powierzchni 750 m2. Dom zbudowany w technologii tradycyjnej: murowany.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł93 m² 3 763,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 406 m²

Wolnostojący dom parterowy o pow. 93,30m2 w architekturze z dachem dwuspadowym według projektu terrier 2 , położony w miejscowości Cegielnia, gm. Rogowo z widokiem na okoliczne.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł4 108 m² 170,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka 4123 m2 w Zamku Bierzgłowskim usytuowana na wzgórzu z pięknym widokiem na pradolinę Wisły. Prezentuje Państwu działkę dla klientów ceniących spokój i piękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 48,99 m , położone na parterze w zadbanym bloku na bydgoskim Wzgórzu Wolności. To idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł180 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:632 m²

Polecam do wynajęcia nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej - po generalnym remoncie, zlokalizowany na Osowej Górze (dolny taras), w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie | 35 m | 4. piętro | ul. Baczyńskiego, bydgoszcz Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł188 m² 5 313,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Zanim przewiniesz dalej zadzwoń. Pomogę Ci przy : Zakupie / Kredycie / Terminach / Sprzedaży / Wykończeniu / Dokumentach. Cena: 999 000 zł Ta atrakcyjna cena obowiązuje wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł209 m² 6 459,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Biuro Nieruchomości jwg prezentuje wyjątkową nieruchomość nad jeziorem w cichej okolicy. Lokalizacja: nieruchomość usytuowana w malowniczym miejscu, około 150 m od Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł36,55 m² 7 086,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,55 m , położone na 3. piętrze w bloku w Świeciu. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł45 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie 45 m na osiedlu Piastowskim dwustronne, dobrze doświetlone, z balkonem i piwnicą Biuro Anna Nieruchomości Inowrocław z przyjemnością prezentuje ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnego 2 pokojowego mieszkania w bardzo dobrej i lubianej lokalizacji - bydgoskie Bartodzieje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie w kameralnym apartamentowcu z tarasem widokowym na dachu budynku. Mieszkanie składa się z: - dwóch rozkładowych sypialni - salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł26,20 m² 13 931,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 26 m , idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł320 m² 3 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom na sprzedaż w Brodnicy świetna lokalizacja, idealny pod inwestycję! Na sprzedaż oferuję bardzo zadbany dom jednorodzinny położony w doskonałej lokalizacji w Brodnicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu nowoczesne, 4 pokojowe mieszkanie z tarasem i balkonem w stanie deweloperskim, zlokalizowane na ,osiedlu Parkowym' w Aleksandrowie Kujawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 024 000 zł259 m² 11 675,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Ekskluzywna willa premium przy lesie | Niemcz | 259,72 m | działka 1100 m Na sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna willa położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł300 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Bydgoszcz miedzyń 300 mkw. Działka rod Mam do zaoferowania kaskadową działkę rekreacyjną o powierzchni 300 mkw. Na działce znajduje się dwupoziomowy domek murowany. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł33 m² 10 090,91 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Wam zjawiskowe mieszkanie położone na ostatniej kondygnacji wysokiego budynku położnego na os. Gagarina, nieopodal auli umk. Z mieszkania roztacza się niewiarygodny, wręcz.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 003 m² 84,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Mościska, w gminie Brzuze. Działka idealnie nadaje się pod budowę wymarzonego domu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł84,40 m² 6 504,74 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

MW Biuro Nieruchomości prezentuje przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 84,4 m , położone w Inowrocławiu przy ulicy Kleeberga 5 na osiedlu Rąbin w cenie 549 tys. zł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości prezentują atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 989 m położona w miejscowości Toporzysko, w gminie Zławieś Wielka. Działka nr 43/12 położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł155,20 m² 5 148,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta sprzedaży - dom W zabudowie bliźniaczej Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Z radością przedstawiam loka l na wynajem w dzielnicy Bartodzieje w Bydgoszczy Lokal znajduje się w dużym budynku wolnostojącym o powierzchni 17 m2 Cena wynajmu 45 zł za m2.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł37,26 m² 8 588,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1872

Perełka w sercu Bydgoszczy - Mieszkanie w Kamienicy przy Filharmonii z Ogrodem! atuty: - prestiżowa lokalizacja! - najpiękniejszy ogród w Śródmieściu! - wysokie sufity! - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

29 lat doświadczenia - licencja - oc kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa, wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Grunt pod ok. 5-6 budynków (2 lokalowych). Bardzo dobra inwestycja. Ul.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł82,03 m² 8 655,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferuję do sprzedaży nowoczesny, komfortowy i wyposażony apartament gotowy do zamieszkania. Położony w spokojnej okolicy, na Osowej Górze w bloku wybudowanym w 2009 roku. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

38 750 zł1 550 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu przestronnej hali magazynowej lub produkcyjnej o powierzchni 1550 m . Obiekt ten, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61,77 m² 8 078,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości 4 Kąty posiada w ofercie wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie o łącznej pow. 61,77 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

3 840 000 zł7 508 m² 511,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:5 128 m²

Włocławek, kompleks budynków biurowych, 7508 m2, z parkingiem w centrum, sprzedam 3 840 000 pln, netto. Zgodnie z aktualnym mpzp nieruchomość położona jest na terenie: 44 u/mw.

Szczegóły ogłoszenia

369 zł18 m² 20,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia wiata na terenie utwardzonym na błoniu Do wynajęcia cztery wiaty, każda o pow. ok.18m2. Teren utwardzony, ogrodzony. Dodatkowo możliwość wynajęcia działki o pow. ok. 150.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania z ogródkiem na nowym osiedlu Urzecze w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

138 500 zł1 115 m² 124,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży Działka w dobrej lokalizacji w miejscowości Szczutki o powierzchni ok 1110 m2 położona wśród nowo powstających domów jednorodzinnych. Dogodny dojazd do Bydgoszczy Media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowa kawalerka na toruńskiej starówce, na II piętrze Apartament znajduje się na parterze wyremontowanej i prywatnej kamienicy położonej przy ul. Małe Garbary. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł18 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt Małgorzata Łapińska-Kemnitz   Mam przyjemność przedstawić działkę inwestycyjną o powierzchni 18,700 m kw. w miejscowości Lisi Ogon, w pobliżu drogi szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł96 m² 5 718,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz unikatowego mieszkania w centrum miasta? Szukasz loftowego wnętrza i lubisz otwartą przestrzeń? Cenisz sobie lokalizację i mieszkanie w centrum Bydgoszczy? Jeśli tak to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki rekreacyjnej w Pniewach o wymiarach 640m2. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.Dopuszcza się zlokalizowanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane przy Rynarzewie | 858 1144 m | pozwolenie na budowę | media Szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta łączy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nietuzinkowe mieszkanie na sprzedaż - Rubinkowo II, toruń Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego przy ul. Niesiołowskiego w Toruniu. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł95 m² 5 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe, zlokalizowane w budynku 4 rodzinnym, o powierzchni użytkowej 95m2. Lokal usytuowany jest na terenie zamkniętym , na.

Szczegóły ogłoszenia

140 550 zł1 222 m² 115,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1222 m , położona w malowniczej miejscowości Prądocin. Prostokątny kształt umożliwia realizację różnorodnych projektów architektonicznych.