dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 614 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka ze ścianą lasu, warunki zabudowy, media. Dojazd drogą asfaltową. Światłowód! Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²19,40 m² 679 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal nr 08 o powierzchni 19,40 m znajdujący się na poziomie "-1". Lokal wykończony po poprzednim najemcy. Proponowane przeznaczenie: biuro podróży, sprzedaż e-papierosów, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Łabiszyn - działka 1771 m2 Polecam do sprzedaży działkę położoną w spokojnej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

58,48 zł/m²51,30 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: plac w. Katarzyny 3, toruń Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 51 m , położony w ścisłym centrum Torunia - przy głównej ulicy, naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł8 300 m² 5,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 0,83 ha w miejscowości Dąbrówka, gm. Kamień Krajeński - idealna okazja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 0,83 ha. Działka częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mapa Nieruchomości prezentuje atrakcyjną działkę o powierzchni 1200 m , położoną w miejscowości Bogucin, gmina Fabianki jednej z najchętniej wybieranych lokalizacji pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

401 421 zł46,77 m² 8 582,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowe mieszkanie Z tarasem - stan deweloperski- oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowo wybudowanym 32 lokalowym budynku wielorodzinnym, w którym dostępne są mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 985 zł34,57 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania nad Brdą | Kameralne osiedle | Wysoki standard i zieleń oraz podatku pcc housing market zaprasza do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w kolejnym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 900 zł45,39 m² 11 476,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nr 13 Kameralna inwestycja w Starym Fordonie przy bulwarze wiślanym - bydgoska 19. Wykończone pod klucz: pokoje - panele winylowe, gładzie, oświetlenie łazienka - kabina prysznicowa, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 245 zł69,54 m² 10 990,01 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe 4-pokojowe mieszkanie z 42 m tarasem z rynku pierwotnego, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w północnej części osiedla Kapuściska (bartodzieje Małe),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy z witryną o powierzchni 185 m2 położony na parterze na jednej z głównych ulic handlowych w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal idealnie nadający się pod.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł25,17 m² 10 647,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie developerskim, z możliwością wykończenia pod klucz. -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka z wc. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna oferta! Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 3,80ha (38 000 m ) pod budowę domu, usytuowaną bezpośrednio przy drodze asfaltowej nr 562 w Krojczynie, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

194 990 zł29 m² 6 723,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerka znajdująca się w kamienicy na osiedlu Szwederowo, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 29 m 2 - salon, - kuchnia, - łazienka razem z wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł10 082 m² 32,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Stara Huta, kujawsko-pomorskie Powierzchnia: 10 082 m Wyjątkowa działka budowlana położona w sercu lasu, w miejscowości Stara Huta (woj.

Szczegóły ogłoszenia

62 200 zł715 m² 86,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1034m2 w miejscowości Mrocza. Działki posiadają wydane warunki zabudowy na zabudowę jednorodzinną. Odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

669 999 zł461,40 m² 1 452,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Zapraszamy do wyjątkowego domu przy ulicy Ruchniewicza w Grudziądzu, gdzie komfort mieszkaniowy splata się z obfitością udogodnień. Oferujemy Państwu dom na sprzedaż składający się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno - leśna z dostępem do drogi i sąsiadująca z działkami budowlanymi. Istnieje możliwość zabudowy domem do 80 m.kw. - dla tego obszaru przewidywana jest kanalizacja. - do.

Szczegóły ogłoszenia

349 500 zł120 m² 2 912,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Dom w Strzelnie na sprzedaż przy ulicy Magazynowej na działce o pow. 330m2. Powierzchnia to ok. 120m2. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

43,10 zł/m²116 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości bemo oferuje obiekt na wynajem lub sprzedaż. Lokal znajduje się w Centrum miasta, składa się z trzech pomieszczeń o łącznej powierzchni 116 m2, sala główna 102m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dopuszczalna zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. W celu poznania szczegółów dotyczących oferty, zapraszamy do kontaktu. Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowy Jasiniec - wieś w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim, w gminie Koronowo. Wieś położona na północny wschód od Koronowa, na trasie do.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł41 m² 4 878,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Sprzedam ładne M-3 z pięknym widokiem na panoramę Brodnicy. Mieszkanie usytuowane w bloku czteropiętrowym na ul. Matejki w Brodnicy woj. kujawsko-pomorskie. Uwaga: wiosenna promocja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Dolne Wymiary, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy na sprzedaż - Szwederowo, bydgoszcz Cena: 280 000 zł Powierzchnia: 91 m Cena za m : 3 076 zł Dwie kondygnacje - parter + piętro Opis nieruchomości Na sprzedaż lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 427 zł41,21 m² 13 477,97 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,21m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskim śródmieściu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 291 693 zł22 586 m² 57,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcja/usługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto Treść ogłoszenia: syndyk masy upadłości.

Szczegóły ogłoszenia

1 310 000 zł10 467 m² 125,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o łącznej powierzchni 10 467 m (1,0467 ha), położona w atrakcyjnej części Chełmna przy ul. Chabrowej. Nieruchomość stanowi kompleks dwóch sąsiadujących ze sobą działek,.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł2 761 m² 40,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki budowlanej Nr działki: 76/1 Powierzchnia: 2761 m Lokalizacja: sztynwag, gmina Grudziądz, powiat grudziądzki, woj. kujawsko-pomorskie wyjątkowa oferta - idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł496 m² 1 108,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-wielorodzinna na sprzedaż! bydgoszcz ul. Ugory idealna pod inwestycję deweloperską Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o przeznaczeniu usługowo-mieszkaniowym położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł355 m² 4 197,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:502 m²

Duży dom W wyjątkowym klimacie tylko U nas Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę domu o powierzchni 355 m , położonego na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł89,10 m² 8 585,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Przytulne i przestronne mieszkanie na sprzedaż w Toruniu na Bydgoskim Przedmieściu Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy przestronne oraz komfortowe mieszkanie o powierzchni 89,1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal nr 11 o powierzchni 32,6 m znajdujący się na poziomie "-1", przy wyjściu na parking. Lokal w stanie deweloperskim z wykonaną witryną. Bydgoszcz Główna jeden.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 050 m² 219,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno- prawnym. Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 1050 m2 w miejscowości Wilcze.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł63,39 m² 9 544,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Oto poprawiona wersja oferty bardziej profesjonalna, bez emotikonów i z aktualną ceną oraz kontaktem: 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Bażyńskich | 64 m Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł104,69 m² 6 772,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Hit lata! Nowoczesny dom wśród natury tylko 15 minut od Bydgoszcz Zamieszkaj w miejscu, gdzie cisza, zieleń i komfort tworzą idealną przestrzeń do życia bez rezygnacji z wygód miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 153 zł36,23 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 36,23 m2 - na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Incity nowoczesne mieszkania w centrum Bydgoszczy, ul. Kościuszki bez prowizji i bez podatku pcc incity to nowoczesna, kameralna inwestycja zlokalizowana w samym sercu Bydgoszczy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Różana Przystań nad Jeziorem - Twój prywatny zakątek ciszy (50 m od wody) Ta wyjątkowa działka zasługuje na nazwę.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł89 m² 8 876,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni ok. 90 m , położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bydgoszczy Szwederowo. Nieruchomość idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Wilczeniec Bogucki Na sprzedaż działka położona w miejscowości Wilczeniec Bogucki, gmina Fabianki, powiat włocławski, województwo kujawsko-pomorskie. Parametry działki:.