dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 611 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 611 ogłoszeń

245 000 zł30,78 m² 7 959,71 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania "na start" na bydgoskich Wyżynach. Mieszkanie o pow. użytkowej 30,78 m2 znajduje się na parterze wieżowca, z wystawą okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

78,26 zł/m²69 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

!tylko U nas! Biuro Prestige Location ma niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 69m2 znajdującego się w biurowcu Kościuszko Business Point.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:18 729 m²

Sprzedam dom do kapitalnego remontu, położony na działce o łącznej powierzchni ok. 1,87 ha. Nieruchomość składa się z dwóch działek sprzedawanych razem- część siedliskowa oraz grunt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjne lokale w centrum Nakła nad Notecią. Lokale o powierzchni od 40mkw do nawet 160mkw. Na wynajem lokale w bardzo atrakcyjnym miejscu jakim jest Galeria Notecka w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 000 zł88,10 m² 9 568,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Czy apartament może stać się Twoją prywatną oazą? Eskulapa przestrzeń, która oddycha razem z Tobą. Są miejsca, do których wraca się tylko po to, by przenocować. I są takie, do których.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł25,90 m² 6 949,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 25,9 m , położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł51,60 m² 6 763,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Arkadia Nieruchomości prezentuje komfortowe mieszkanie w samym Centrum miasta - 3 pokoje, balkon, świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,60.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 28,5 m na Okolu po remoncie, z potencjałem inwestycyjnym i dużymi witrynami Szukasz niewielkiego mieszkania z charakterem, które sprawdzi się pod wynajem, działalność lub.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł36 000 m² 7,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, które pozwoli Ci połączyć życie blisko natury z możliwością prowadzenia działalności? Marzy Ci się dom z klimatem, własnym stawem i pomostem, a może planujesz.

Szczegóły ogłoszenia

886 200 zł1 477 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Niemcz k. Bydgoszczy Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1477 m , położoną w prestiżowej miejscowości Niemcz pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki w Gogółkowie nieopodal Żnina. Jej powierzchnia to 1559 mkw., ogrodzona płotem betonowym, kształt prostokąta, teren płaski, wykopana własna.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł50 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren świetnie pasujący na spokojne osiedle domów jednorodzinnych - położony praktycznie jako jedno z osiedli Bydgoszczy. - szybki dojazd do centrum i komplet mediów. - znacząco niższa cena.

Szczegóły ogłoszenia

468 999 zł63 m² 7 444,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, niezwykle prywatne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni użytkowej ponad 140 m a czynsz naliczany jedynie jak za 63 m ! To propozycja dla osób, które cenią ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

50,26 zł/m²141,26 m² 7 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy o bardzo wysokim standardzie, podzielony na pokoje w "centrum Biznesu". Możliwość swobodnego parkowania. W czynszu ujęte są opłaty za:co,ciepła i zimną wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł145,45 m² 6 180,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Ten dom już powstał i czeka właśnie na Ciebie. W Łochowie, przy ul. Akacjowej, stoi gotowa przestrzeń, w której może zacząć się Twój nowy rozdział. Bez stresu budowy, bez miesięcy.

Szczegóły ogłoszenia

357 778 zł33,18 m² 10 783 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 2.22u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

10 541 zł10 541 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia działka o pow. 1,0541 ha, dz. nr 132, obr. Malice. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na stronie pkp S.A. -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy dwóch działek przylegających do siebie ,jedna 1100 m2 ,druga 1460 m2 w Zamku Bierzgłowskim. Można nabyć jedną z nich lub dwie razem. -Czy nieruchomość jest droga czy tania.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł967 m² 70,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna lokalizacja, dobry dojazd. Na sprzedaż działa o powierzchni 967 mkw w atrakcyjnej lokalizacji. Gmina Gąsawa miejscowość Annowo. Tereny położone w okolicy jezior i lasów.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł91 m² 8 516,48 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowe mieszkanie z widokiem na las | Osowa Góra | 91/120 m | Taras | Garaż | Klimatyzacja Jeśli marzysz o miejscu, które łączy przestrzeń, komfort i naturę , właśnie je.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Atrakcyjna działka budowlana - Żurczyn, ul. Brzozowa - 1257 m , mpzp, media Na sprzedaż oferuję bardzo atrakcyjną działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł53,60 m² 4 888,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w pełni wyposażone - gotowe do wejścia informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: bardzo dobry, idealny, zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

250 zł12 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na wynajem miejsca postojowe zewnętrzne na osiedlu zamkniętym o pow. 12m2. Dodatkowe informacje Miejsca postojowe znajdują się na ul. Królewieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie- kawalerka znajdujące się na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy. Mieszkanie po generalnym remoncie. Zadbana kamienica wewnątrz i na zewnątrz. Wejdź do.

Szczegóły ogłoszenia

328 377 zł29,56 m² 11 109 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.7u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy (pow. 35 m2) usytuowany na pierwszym piętrze biurowca przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Trzykondygnacyjny budynek biurowo-usługowy z miejscami parkingowymi bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł119,40 m² 9 966,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:613 m²

Dom wolnostojący we włocławku. Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny, parterowy, o powierzchni użytkowej 120 m 2 , na działce 618 m 2. Wybudowany w 2021 r . Budynek wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

31 750 zł1 270 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem obiekt przemysłowo-magazynowy położony na zamkniętym terenie z ochroną i monitoringiem. Opis nieruchomości: hala produkcyjno-magazynowa: powierzchnia 1270 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł620 m² 2 580,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:344 m²

Poszukujesz inwestycyjnego obiektu w Centrum Inowrocławia- super oferta kamienicy - Stare Miasto Powierzchnia całkowita około 900m2 Powierzchnia użytkowa mieszkań 619,92m2 Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł140 m² 2 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:758 m²

Tylko u Nas! Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o pow. użytkowej 110,91 m2 oraz całkowitej 140,37 m2 zbudowany na działce o pow. 758m2. Nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł186 m² 29,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny, zlokalizowany w urokliwej części Zielonki koło Bydgoszczy. Dobry dojazd do Bydgoszczy, komunikacja miejska, w pobliżu przedszkole oraz sklepy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Kruszyn w gminie Sicienko. Oferta tylko W naszym biurze - podajemy dokładną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta wynajmu mieszkania 40 m na Jachcicach - ul Żeglarska Zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort, naturę i świetną komunikację Do wynajęcia stylowe i przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł521,99 m² 1 913,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 324 m²

Obiekt na sprzedaż, idealny pod adaptację na biura, przychodnię czy gabinety. 0% prowizji - kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko: twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu obiekt, idealny do.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²101,90 m² 4 891 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W zakończonym III etapie inwestycji Stara Fabryka oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 101,90 m , zlokalizowany przy ul. Smolnej 1, z wejściem i ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

34,20 zł/m²100,21 m² 3 427 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal (pow. 100,21 m2) usytuowany na 3 piętrze biurowca w dzielnicy Okole. +4 miejsca parkingowe na wyłączność oraz parking dla klientów. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł120 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną w powiecie włocławskim, gmina Choceń, województwo kujawsko-pomorskie, we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł713 m² 1 122,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rewelacyjne położenie i bliskość lasu, terenów zielonych rekreacyjnych zapewnia ciszę i spokój mieszkańcom osiedla. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość natury -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

326 980 zł31,29 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na Osiedlu Filmowym w sąsiedztwie rzeki Brdy. Ta mieszkanie to połączenie dobrej lokalizacji, nowoczesnej architektury i wysokiego standardu osiedla. Brak podatku pcc oraz prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 000 zł136,20 m² 6 350,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , ale z dobrym dojazdem do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia