dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 614 ogłoszeń

148 458 zł1 362 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wolice - Działka Rolna 1362 m , Atrakcyjna Inwestycja w Ziemię Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1362 m , zlokalizowana we wsi Wolice, niedaleko Jeziora Kierzkowskiego. Ziemia.

Szczegóły ogłoszenia

2 110 000 zł93 600 m² 22,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną w okolicach Barcina, pod inwestycje. Działka o powierzchni 9.36 ha, w odlegósći 1.5 km od centrum miasta i blisko lasu. Więcej informacji poniżej -.

Szczegóły ogłoszenia

15 500 000 zł55 256 m² 280,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna na cele obiektów produkcyjnych / magazynowych z budynkami biurowymi, o pow. 5,5 ha. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Lisi Ogon, w odległości 8 km (15.

Szczegóły ogłoszenia

119 900 zł1 250 m² 95,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Osieku Wielkim (gm. Rojewo) o powierzchni 1250m2. Działka znajduję się w spokojnym i cichym miejscu w sąsiedztwie lasów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty: działki pod zabudowę jednorodzinną w Samsieczynku, gmina Mrocza. W ofercie kilkanaście działek o powierzchni od około 700-1000 mkw. Media: woda: tak Prąd: tak Kanalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł158 m² 6 639,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:310 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony przy spokojnej, kameralnej ulicy w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Bydgoszczy - Glinkach. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł238,93 m² 10 463,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 905 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu parterowego z poddaszem użytkowym, bez podpiwniczenia z basenem oraz dwoma garażami. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny lokal użytkowy na górzyskowie o łącznej powierzchni 158 m , idealny na biura, kancelarię, biuro rachunkowe czy inną działalność usługową. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają narożną działkę budowlaną o powierzchni 1148m2 przeznaczoną pod budownictwo mieszkalne z prowadzeniem nieuciążliwych usług, w cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 351 zł80,85 m² 9 589,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Tereny nadwiślańskie. Nowa inwestycja na bydgoskich Fordonie została zaprojektowana z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Kaskadowy, budynek mieści 33 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł13 271 m² 248,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż działki z gotowym projektem i pozwoleniem na budowę 4 bloków i 6 budynków mieszkalnych jednorodzinnych - trzy budynki w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do wynajęcia od zaraz dla jednej osoby lub pary/małżeństwa bez dzieci ekskluzywny,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Szanowni Państwo, przedmiotem oferty jest lokal usługowy o powierzchni użytkowej 50 m , zlokalizowany w Bydgoszczy przy ul. Gołębiej. Nieruchomość obecnie funkcjonuje jako salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz idealnego miejsca do życia lub pewnej inwestycji pod wynajem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowej, kameralnej inwestycji przy ul. Grunwaldzkiej 92.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o pow. 2800m2, położona w Goreniu Nowym k/krzewentu (w pobliżu m. Kowal) w gostynińsko-włocławskim parku krajobrazowym w otoczeniu jezior i lasów.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł114 m² 5 254,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny wolnostojący, niepodpiwniczony, parterowy z poddaszem do adaptacji, położony na osiedlu przy ulicy Bema. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł115 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 115m 2 w doskonałym miejscu na terenie Parku Przemysłowego w Bydgoszczy. Plac kostka. Brama automatyczna o wymiarach szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Kościelec, w gminie Pakość, w województwie kujawsko-pomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

dla Biura! Nowa inwestycja przy ul. Mieszka I 17 w Grudziądzu to starannie zaprojektowany, dwuklatkowy budynek, w którym powstanie 48 nowoczesnych, przestronnych i funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz Sikora   Przedstawiam Państwu działkę o pow. 3 tys mkw lub inne, po podziale z dużej działki rolnej położonej w pięknej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł131 m² 7 251,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:733 m²

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł59,30 m² 9 527,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

M3 z potencjałem aranżacyjnym w zielonej części Torunia dostępne od zaraz! Prezentuję Państwu mieszkanie trzypokojowe (pow. 59,3 m ) z 2000 r, znajdujące się na 4 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł90 m² 2 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:511 m²

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 90m2 umiejscowiony na ogrodzonej 511m2 działce. Osiedle domów jednorodzinnych, cicha i spokojna okolica. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł503,80 m² 1 219,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 706 m²

Luksusowa willa w otoczeniu natury Wilcze, gm. Osielsko Szukasz domu, który łączy nowoczesną elegancję z bliskością natury? Ta wyjątkowa rezydencja o powierzchni użytkowej 503.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł580 m² 1 896,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Bydgoszczy Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 580 m , położona w bydgoskim Śródmieściu - jednej z najbardziej pożądanych i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26,50 m² 9 396,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Kawalerka W odnowionej kamienicy! atuty: - brak podatku pcc (2%)! - prywatny parking na terenie posesji w cenie! - standard "pod klucz" - mieszkanie po generalnym remoncie! - zrewitalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 925 zł78,85 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Aktualnie w sprzedaży mamy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż oferuję Państwu piękny dom w Mogilnie, którego powierzchnia użytkowa wynosi 160m2. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,67 mkw, położone na 1. piętrze bloku 11-piętrowego, przy ul. Toruńskiej, na Os. Zazamcze we Włocławku, z balkonem, przebudowane, przestrzenne - duży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo - usługowy. 27m2,1 piętro. Kaucja- trzymiesięczna Dostępny również lokal 40 m2 na 1 piętrze. Nieruchomość usytuowana jest w ścisłym centrum Bydgoszczy przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Fordon mieszkanie bezczynszowe z pompą ciepła i fotowoltaiką Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na parterze w domu wielorodzinnym, w pełni gotowe do zamieszkania, bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł1 400 m² 222,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Znakomita działka w znakomitym miejscu! Do sprzedaży Bardzo ładna i duża działka w znakomitej lokalizacji w Łochowie o powierzchni ok 1400m2! Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł3 268 m² 59,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ruda koło Grudziądza Biuro Nieruchomości banaś posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3268 m2 , położoną w miejscowości Ruda , gmina Grudziądz.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 002 m² 83,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kruszyn. Jest decyzja o warunkach zabudowy na 2 domy. Można podzielić na 2 działki. Ok. 6 km od Bydgoszczy, po prawej stronie jadąc z Bydgoszczy na Szczecin. Działka budowlana, pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 744 zł52,89 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz miejsca, które od progu przywita Cię przestrzenią i naturalnym światłem? To mieszkanie na 2. piętrze inwestycji Filmowa 3b to propozycja, w której funkcjonalność spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²1 000 m² 47 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale w nowoczesnym biurowcu. Lokale znajduje się w biurowcu, na terenie ogrodzonym. Wspólny, duży parking dla budynków biurowych. Czynsz najmu 47 zł m2, łącznie z mediami.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł50 m² 6 998 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta W pepper house! 3pokpojowe mieszkanie - wilczak! atuty: - przepiękny widok - Zielony ogród - Piękne, drewniane elementy nadające nietuzinkowego charakteru charakterystyka: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

237 830 zł1 399 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną w podbydgoskiej miejscowości Nekla, gmina Dobrcz. Odległość od lasu około 50m! Działka o powierzchni 1399 m2.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł475 m² 122,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 475m 2. Na działce znajduje się domek holenderski składający się z dwóch sypialni , salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł185 m² 5 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Uroczy, dom jednorodzinny - Tuchola, gustownie zaaranżowany i starannie wykonany, wolnostojący. Nieruchomość zlokalizowana ok 600m od nowej atrakcji turystyczne - promenady nad taflą jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy 25m, położony na parterze w biurowcu. Teren ogrodzony, monitorowany, dostęp do budynku 24h. Ogólnodostępny parking przed biurowcem. Do dyspozycji plafon reklamowy.