dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 614 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Czy szukasz mieszkania w wyjątkowej lokalizacji w Bydgoszczy, z widokiem na rzekę i dostępem do natury? Marzysz o tarasie, ciszy i kameralnym budynku z windą?.

Szczegóły ogłoszenia

99 280 zł1 168 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o wymiarach około 41 x 29 m, położona przy ul. Kruczej w Lisewie, powiat Chełmiński. Razem z działką zostanie nabyty udział w drodze wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż - malownicza okolica Jeziora Gopło Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni do 160 m .

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1503 m Głogowo, gm. Obrowo media, asfalt, spokojna okolica! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1503 m , położona w miejscowości Głogowo (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł100,74 m² 6 938,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:774 m²

Nowy dom jednorodzinny w Mierzynku 4 pokoje, przy lesie Oferta dostępna "wyłącznie" w Toruńskich Nieruchomościach. Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 100,74 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

851 219 zł96 m² 8 866,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestrzeń w skandynawskim stylu. Kupujący nie płaci wynagrodzenia oraz podatku pcc. Dom czy mieszkanie jak dom? Zamieszkaj nowoczesnie. Dobre Nieruchomości polecają: dwupoziomowe apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 65 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska - ul. Baczyńskiego. W skład mieszkania wchodzi: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam działkę budowlaną w miejscowości Krążkowo, w odległości 2 km od Nowej Wsi.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł162,84 m² 7 307,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom czteropokojowy (108,04m2) położony na działce (ok. 450 m2) z ogródkiem oraz garażem (18.7 m2) w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Oferta na wyłączność - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł73 m² 7 123,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2 pokojowe, bydgoskie Przedmieście Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż o metrażu 72,68m2 Mieszkanie usytuowane jest w kamienicy na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 500 m² 99,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana w gminie Dobrcz Przestronna działka o powierzchni 1500 m położona w malowniczej i spokojnej części gminy Dobrcz - idealna dla rodziny lub inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 249 m² 116,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Kobylarnia, działka budowlana 1249 m ze ścianą lasu i objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego po budownictwo jednorodzinne. Opis oferty: oferta sprzedaży działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł131 m² 4 496,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 307 m²

Nowa atrakcyjna cena siedliska położonego w Sokoligórze 10 km od Golubia-Dobrzynia i 11 km od Kowalewa-Pomorskiego. Idealne dla osób szukających ciszy i spokoju, z szerokimi.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł254,30 m² 8 454,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 767 m²

Atuty: - wysoki standard wykończenia - Pięknie zagospodarowana działka - Nowe budownictwo - Garaż 3 stanowiskowy - Bliskość lasu - Dobra komunikacja z Bydgoszczą charakterystyka: wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

183 000 zł12 200 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1,22 ha (12200 m2) w miejscowości Blinno w sąsiedztwie drogi krajowej nr 10. Działka nie jest uzbrojona. Działka posiada klasyfikację: psv, rv oraz rvi Potrzebujesz więcej.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł43,82 m² 2 943,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie: parter, niezależne wejście z antresolą Prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie, o powierzchni użytkowej 43,82m2, zlokalizowane na parterze w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż reprezentacyjny budynek handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej około 440m2 znajdujący się w dzielnicy Bartodzieje, na terenie zamkniętym, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł1 200 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 1200 mkw, w kształcie prostokąta o wymiarach 27 m x 44,5 m, położona w miejscowości Zawada Piaski, gmina Baruchowo, blisko drogi krajowej 265 Kowal.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł92,68 m² 4 046,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom z urokliwą działką w malowniczej okolicy! Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje wolnostojący dom usytuowany na ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 262 m² 55,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gzin to mała miejscowość leżąca w powiecie bydgoskim, gmina Dąbrowa Chełmińska w Dolinie Dolnej Wisły w odległości 15 km od Bydgoszczy i 25 km od Torunia. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł51 m² 4 313,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,80 mkw (53,43 mkw wg pomiarów) + przynależna piwnica 5,50 mkw, położone na parterze bloku 2-piętrowego w Śródmieściu Włocławka, blisko Parku.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł40,20 m² 7 189,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w Bydgoszcz - w bardzo dobrze skomunikowanej i cenionej części miasta. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka przepięknie położona, z pięknym pejzażem i linią drzew w tle. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł167 m² 3 652,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:22 556 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolno stojącego w stanie deweloperskim. Budowa rozpoczęta w 2019 roku, w chwili obecnej stan deweloperski. Do dokończenia są.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy wyjątkowe działki budowlane o powierzchni: 166/9 - 1052 m   m   m   m   m   m   m   m2 Położone są.

Szczegóły ogłoszenia

4 190 000 zł648,90 m² 319,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 100 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości obejmującej dom jednorodzinny oraz funkcjonujący zakład produkcyjno-usługowy z branży obróbki.

Szczegóły ogłoszenia

291 720 zł2 431 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż 2 piękne, duże działki w Gzinie Górnym. Jedna działka ma powierzchnię 2431 m2 w cenie 120,00 zł za 1m2 a druga 2215 m2 w cenie 160 zł/m2. Obie sąsiadują.

Szczegóły ogłoszenia

469 900 zł140 m² 3 356,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Polecamy do zakupu mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Kormoranów, osowa Góra. Lokal znajduję się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku wybudowanym w 1996 roku. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²200 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Centrum Prezentujemy Państwu dwukondygnacyjny lokal biurowo-usługowy na wynajem. Powierzchnia całkowita 240-m2, istnieje możliwość wynajmu 200 m2. Lokal dostępny od zaraz. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy z prywatną łazienką (pow. 80,89 m2) usytuowany na parterze budynku z 2026 r. w Śródmieściu. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 100 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działki z warunkami zabudowy o pow. 1100m2 bardzo blisko lasu cicha i spokojna okolica Blisko Torunia, bydgoszczy ok 20km Inowrocław zapraszam na prezentację

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 400 m² 3 928,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować unikatowy eklektyczny pałac z elementami neoklasycystycznymi usytuowany w zabytkowym parku z zachowanym starodrzewem. Nieruchomość położona nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł791 m² 442,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 791 m2 na lewobrzeżu w Toruniu! Działka budowlana o powierzchni 791 m2 położona przy ulicy Rudackiej w Toruniu. Cicha i spokojna okolica a zarazem szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

899 500 zł82,90 m² 10 850,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1850

Apartament w samym sercu toruńskiej starówki. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu toruńskiej starówki - na Rynku Staromiejskim. Mieszkanie o powierzchni 82,9 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

139 872 zł12 400 m² 11,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna z możliwością podziału o pow. 1,24 ha (12400 m2) w miejscowości Rogowo otoczona polami i lasami w cichej i przepięknej okolicy. Działka jest lekko nachylona.

Szczegóły ogłoszenia

193 000 zł919 m² 210,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z dala od zgiełku miasta. Polecam. Andrzej Marczak   Na sprzedaż działki w miejscowości Żołędowo gmina Osielsko. Działki o powierzchniach 933 mkw. 919 mkw. 950 mkw. 3005 mkw. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Branicy - idealne miejsce na Twój dom przy jeziorze. Jeśli marzysz o życiu w pobliżu jeziora, w otoczeniu lasów, to Branica jest miejscem, które spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (60m2) na II piętrze w bloku z 2012 roku w samym centrum miasta na ul. Dworcowa 13. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł47 m² 7 234,04 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - 47m2 - Kapuściska Atuty: 3 ustawne pokoje: idealne do aranżacji wg własnych potrzeb. Balkon: dodatkowa przestrzeń na relaks i odpoczynek. Piwnica:.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł156,30 m² 2 975,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zaproponuj swoją cenę. Budynek handlowo-usługowy w ścisłym centrum miasta, tuż przy inowrocławskim rynku. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, obszar na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 500 zł45 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij