dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 855 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 855 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wolności

Chełmno,kujawsko-pomorskie

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie 2 pokoje kuchnia łazienka przedpokój. Nasłonecznione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Podchorążych

Toruń,kujawsko-pomorskie

950 zł10 m²

 

Piętro:4/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:950 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jadwigi

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

55 zł/m²40 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo handlowy centrum miasta - wynajem Do wynajęcia: lokal usługowo handlowy w centrum miasta atrakcyjna lokalizacja Oferuję Państwu do wynajęcia lokal handlowo użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł51 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 51m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na duży balkon, - sypialni, - łazienki z wc, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł34 m² 74,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne dwupokojowe mieszkanie na Bartodziejach Małych w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na drugim piętrze z balkonem z widokiem na miasto. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

130,43 zł/m²32 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia - Stare Miasto, toruń - 32,20 m , duża witryna, parter Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 32,20 m , położony w sercu Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Niemcewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 000 zł52 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu nowych, dwupokojowych mieszkań o powierzchni 52,5 m , zlokalizowanych na 1. i 3. piętrze, w nowo powstałym budynku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Długa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

31,19 zł/m²481 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia cała kamienica o powierzchni użytkowej 481 m wraz z dwoma tarasami (160 m oraz 50 m ) usytuowana na działce o powierzchni 361 m . Obiekt przez wiele lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jadwigi

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

50,49 zł/m²103 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal pod Twoje usługi w sercu Bydgoszczy - 103 m , ul. Królowej Jadwigi 2 Na wynajem lokal handlowo - usługowy o powierzchni 103 m w pięknej, odrestaurowanej, narożnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 42m 2 , składa się z: - salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na ogródek, - sypialni, - łazienki z wc, - przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 000 zł74 m² 40,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Tylko u nas! Do wynajęcia dom w Głogowie, w zabudowie szeregowej 2 sypialie plus salon z aneksem kuchennym- umeblowany aneks kuchenny wraz ze sprzętem agd, zabudowane szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 500 zł37 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia ul. Poznańska 6a, inowrocław Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości Prestige Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu niezwykle eleganckiego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

26 000 zł1 041 m² 24,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę lub sprzedam Wynajem 26.000,00zł/m-c netto + opłaty za media + podatek od nieruchomości. Możliwa sprzedaż nieruchomości za 4.800.000,00zł netto. Cena do negocjacji. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Petersona

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

120 000 zł5 000 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę lub sprzedam. Wynajem 120.000,00zł/m-c netto + opłaty za media + podatek od nieruchomości. Możliwa sprzedaż nieruchomości za 23.000.000,00zł netto. Cena do negocjacji. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

1 650 zł30 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lubicz, ul. Paderewskiego - 2 pokoje, 1 piętro w niskim bloku, po remoncie Mieszkanie: - w pełni umeblowane i wyposażone, - salon: duża szafa, smart tv, rozkładana wersalka, - sypialnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Betonowa

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

50 zł/m²10 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:45

 

Parking:-

Do wynajęcia pom. biurowe / Białe Błota* Do wynajęcia pomieszczenia biurowe w Białych Błotach k. Bydgoszczy. Biurowiec znajduje się blisko wyjazdu w stronę Bydgoszczy. Budynek posiada swój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz mieszkanie 2-pokojowe - dwa równej wilekości oddzielne pokoje z osobną kuchnią, położone przy ul. Wojska Polskiego, w niskim 2 - piętrowym bloku z cegły, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł49 m² 32,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestrzenne, funkcjonalne mieszkanie w Centrum- ul. Głowackiego - blok z cegły, winda,garaż. Blisko wsb,teb Edukacja, umk-Wydział Nauk o Polityce i Bezpieczeństwa, starówka. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

8 000 zł123 m² 65,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajem tylko dla firm w tym nato,piękne mieszkanie z ogrodem! Komfortowe mieszkanie na Sielance o powierzchni 125m2 składające się z 3 pokoi, salonu z aneksem kuchennym (przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 300 zł53 m² 61,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Toruń, inwestycja Nowe Torpo Na wynajem komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 53,49 m , położone w centrum Torunia, w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wczasowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pachnące nowością, kompleksowo urządzone mieszkanie z miejscem w hali garażowej na nowym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu Avia (szwederowo) - na wynajem od zaraz. Powierzchnia: 41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł16 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Bydgoszczy, przy ul. Grunwaldzkiej 98 Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze ( ostatnim ) w budynku bez windy. Na 16m2 składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3-pokojowy apartament z garderobą położony na prestiżowym osiedlu na Słonecznych Tarasach. Atuty: - salon z aneksem kuchennym, 2 oddzielne pokoje, łazienka z wanną i wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Strzygi

Strzygi,kujawsko-pomorskie

6 900 zł600 m² 11,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wynajmę duży budynek około 600 m2 o (12,5 m x 45 m). Wynajmę z przeznaczeniem na różne działalności duży budynek w miejscowości Strzygi, gmina Chodecz przy drodze wojewódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

35 zł/m²40 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:własny parking

*** lokale do wynajęcia toruń *** Do wynajęcia powierzchnia biurowa położona na I piętrze biurowca przy ul. Aleksandrowskiej w Toruniu. Mamy do zaoferowania 13 lokali od 15 m2 do 459 m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w wysokim standardzie na wynajem! Przestronne i komfortowe mieszkanie położone w Włocławku, przy ulicy Żytniej na kameralnym i zielonym osiedlu Bursztynowym. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

2 300 zł58 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz wyjątkowego miejsca do życia, które połączy komfort, elegancję i bliskość natury? Mamy propozycję idealną dla Ciebie. Lokalizacja: nowoczesny blok z 2024 roku w Prądocinie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Rodzinna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 zł8 m²

 

Piętro:3/5

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia pokój jednoosobowy w mieszkaniu czteropokojowym w Bydgoszczy. Nieruchomość: pokój w mieszkaniu przy ul. Rodzinnej Oddzielna, w pełni wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Rodzinna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

580 zł25 m²

 

Piętro:3/5

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia odświeżony pokój dwuosobowy w mieszkaniu czteropokojowym w Bydgoszczy. Nieruchomość: przestronny pokój z balkonem przy ul. Rodzinnej Oddzielna, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Okrzei

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę M2 28 metrów na Błoniu. Wieżowiec ulica Stefana Okrzei 2. Oprócz mebli widocznych na foto docelowo nowe stół i krzesła. Na wyposażeniu także pralka i lodówka. 9. piętro. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łochowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja do 20.09.2025! NOWOŚĆ - OFERTA TYLKO U NAS! MOŻLIWOŚĆ PREZENTACJI W DOGODNYM DLA PAŃSTWA TERMINIE - KLUCZE W BIURZE! Do wynajęcia przestronne i słoneczne mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł93 m² 21,51 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu. Mieszkanie o powierzchni 59,2 m składa się z trzech pokoi, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w bloku z windą z 2018 roku na ul. Pck - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - 5 minut od Starówki - nowoczesne wnętrze - wyposażone i umeblowane - miejsce w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Władysława Łokietka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 100 zł25 m² 44,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem kawalerkę o powierzchni 24,73 m , zlokalizowaną przy ulicy Łokietka 11 w Inowrocławiu w cenie 1100 zł plus czynsz ksm 323zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

35,01 zł/m²458 m² 16 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:własny parking

*** Lokal biurowy 459 m2 duży parking *** Przedstawiamy ofertę wynajmu powierzchni biurowej 459 m2 w dwukondygnacyjnym biurowcu. * położona na I piętrze biurowca * składa się z 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 650 zł37 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne M-3 na Skrzetusku, tuż obok szpitala im. Jurasza. Mieszkanie o powierzchni 37 m2, usytuowane na 10 piętrze, składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

900 zł12 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Pokój po odświeżeniu w Bloku z cegły! gagarina - świetna lokalizacja! **oferta skierowana dla studentów** ***wynagrodzenie za pośrednictwo pokrywa właściciel*** lokalizacja: ul. Gagarina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

65 782 zł5 432 m² 12,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia 5 432 m w cenie ok. 2,85 eur/m2. Koszt wynajmu magazynu jest elastyczny i uzależniony od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślaskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania trzy pokojowego w wieżowcu przy ul. Ślaskiego na osiedlu Rubinkowo. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, w bloku jest winda. Na 64m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 850 zł51 m² 36,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! kapuściska, ul. Kapuściska tylko najem okazjonalny Prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podolska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 990 zł31 m² 65,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania w centrum Bydgoszczy. Oferta dostępna wyłącznie w Jawa Nieruchomości. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Możesz.