dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 855 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 855 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 000 zł52 m² 58,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami i garażem ul. Pck, toruń Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 51,72 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dekerta

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł38 m² 47,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie przy ul. Dekerta, blisko Starówki. Oferuję na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Dekerta, w świetnie skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 200 zł55 m² 22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne, dwupokojowe mieszkanie, przy ulicy Królowej Jadwigi w centrum miasta w zadbanej kamienicy. Doskonała lokalizacja! W cenie najmu: - 2 pokoje, 2 piętro w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek Staromiejski

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest eleganckie i nowoczesne, położony w samym sercu historycznej starówki Torunia. Idealny dla osób ceniących komfort oraz wyjątkowy styl. Mieszkanie o powierzchni 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Działowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 50m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - sypialni, - drugiej sypialni lub gabinetu, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spokojna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł38 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Funkcjonalne mieszkanie położone na parterze przy ul. Spokojnej 9/2 w Bydgoszczy. Lokal ma powierzchnię 37 m i składa się z dwóch pokoi, w tym jednego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sambora

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

44,68 zł/m²47 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu lokalu biurowego zlokalizowanego na ulicy Sambora 10 - na osiedlu czyżkówko - w Bydgoszczy. Lokal znajduje się na 2 piętrze nowo-wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W y N A J Ę T E Atrium Nieruchomości oferuje do wynajęcia w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 8. piętrze wieżowca na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

46,67 zł/m²30 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

iuro Nieruchomości Natalia Lamkowska - na wynajem Atrakcyjny lokal usługowy przy ul. Chopina | idealny pod różne rodzaje działalności | dostępny od zaraz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 800 zł69 m² 40,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość wynajęcia bardzo przestrzennego i wygodnego mieszkania usytuowanego na III piętrze trzypiętrowego bloku z cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 350 zł33 m² 41,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka (ok.33m2) na pierwszym piętrze w bloku - ul. Okulickiego. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. W korytarzu pojemna szafa typu Komandor, szafka na buty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kasprzyckiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

900 zł25 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Grudziądz ul. Kasprzyckiego - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do wynajęcia mieszkanie o pow. 24,6m2 położone na trzecim piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z jednego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł42 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania sie z ofertą przytulnego mieszkania na wynajem. Topowa lokalizacja w dzielnicy Wyżyny - blisko sklepów wielkopowierzchniowych np. Kaufland czy Lidl. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł41 m² 44,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Os. Mokre, przy ul. Sczanieckiego. Mieszkanie składa się z: - sypialni - przestronnego salonu - łazienki z prysznicem - kuchni z oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 000 zł65 m² 46,44 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 65 m , zlokalizowanego na 7. piętrze, w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni urządzone 2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Głowackiego 36 w Toruniu. Nieruchomość: powierzchnia 39 m Piętro 7/11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrium Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie w centrum miasta przy ul.Chopina OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE Na wynajem przestronna kawalerka o powierzchni 36 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

31,58 zł/m²38 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 38m2, znajdującego się na parterze trzypiętrowego bloku przy ul. Glinki w Bydgoszczy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jalkowskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

4 300 zł180 m² 23,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom w zabudowie szeregowej na wynajem - wysoki standard, kameralne osiedle, doskonała lokalizacja! Jeśli szukasz miejsca, które połączy komfort mieszkania w nowoczesnym domu , ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 150 zł41 m² 52,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41 m2, zlokalizowane w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowej, przestronnej kawalerki o powierzchni 36 m . Mieszkanie znajduje się w nowo powstałym budynku w Dzielnicy Muzycznej. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

60 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyłącznie w naszej ofercie lokal przeznaczony pod usługi przy ulicy Broniewskiego w popularnej dzielnicy Torunia. Lokal użytkowy mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 550 zł63 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie Bydgoszcz, os. Wyżyny, ul. Białogardzka 2a Nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

800 zł54 m² 14,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na wynajem piętro domu, dostosowane dla pracowników firm, maksymalnie 6 osób. Nieruchomość znajduje się w Centrum miasta. Trzy osobne pokoje, dwie łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czackiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 300 zł61 m² 37,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Zachęcam do wynajęcia bardzo funkcjonalnego mieszkania M4 o powierzchni 61 m2 zlokalizowanego w bloku przy ul. Czackiego 23 na osiedlu Szwederowo. Mieszkanie jest zlokalizowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

200 zł/m²10 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam wynajem nowoczesnego lokalu usługowo znajdujący się w głównym ciągu handlowym na Jarze pryz ulicy Watzenrodego. Lokal stanowi wyodrębnioną powierzchnię z całości lokalu. Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Brodnica,kujawsko-pomorskie

40,82 zł/m²49 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy w Brodnicy do wynajęcia. Położony jest w centrum miasta przy ulicy 700 Lecia. W pobliżu znajduje się szereg gabinetów lekarskich oraz punktów usługowych. Składa się on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na parterze w zadbanym budynku przy ul. Leona Czarlińskiego. Bliskość wsb-4 min, stare Miasto- 8min , umk- 9 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie dwupokojowe (32 m2) położone na III piętrze w nowym (2025 r.) budynku na bydgoskim Szwederowie. Do wynajęcia gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 550 zł35 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękna przestronna bezczynszowa kawalerka w Centrum. Mieszkanie o powierzchni 35 m2, niedawno po remoncie kapitalnym , usytuowane na parterze w odrestaurowanej oficynie kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kasztanowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

55 zł/m²142 m² 7 810 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentuję Państwu lokal przystosowany na przychodnię, gabinety lekarskie lub działalność biurową przy ulicy Kasztanowej. Powierzchnia całkowita wynosi 142 m2. Lokal po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Piłsudskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

35,48 zł/m²31 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje lokal na wynajem, w ścisłym centrum miasta przy ul. Piłsudskiego. Doskonale skomunikowany, parking dla klientów bezpośrednio pod lokalem. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ikara

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 500 zł48 m² 73,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie po kaptalnym remoncie na ul. Ikara w pobliżu siedziby nato na bydgoskim Górzyskowie. Prezentacja w niedziele 21 września. Zadzwoń i umów się! Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Sienkiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

91,74 zł/m²27 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiam Państwu lokal usługowo-handlowy do wynajęcia w świetnej lokalizacji! Ul. Sienkiewicza to jedna z najbardziej znanych i uczęszczanych ulic na Bydgoskim Przedmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rybnicka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 700 zł33 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, nowoczesne, przestronne i przytulne mieszkanie 2 pokojowe z klimatyzacją i ogrzewaniem podłogowym Inowrocław, centrum - ulica Rybnicka, blisko Rynku. Mieszkanie znajduje się na 2.