dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 865 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 865 ogłoszeń

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, znajdujące się na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu. Wyposażenie: mieszkanie składa się z bardzo przytulnego salonu wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nietuzinkowy A zarazem zachwycający apartament na wynajem W sercu bydgoszczy. Makler Nieruchomości ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą wynjmu pięknego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pomieszczenia usytuowane w budynku magazynowym, położonym w pobliżu dworca i torów kolejowych o pow. 115,85 m2. Podana cena najmu jest ceną netto. Do czynszu zostanie doliczony.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²82 m² 2 870 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w centrum miasta z bardzo dobrą komunikacją, z samodzielnym niezależnym wejściem z ulicy , aktualnie przystosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej , ale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal przeznaczony na usługi, zlokalizowany przy ulicy Szerokiej w Toruniu. Świetna dostępność komunikacyjna i wysoki ruch pieszy. Kamienica bardzo reprezentatywna,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35,56 m² 73,12 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne mieszkanie z klimatyzacją na Osiedlu Leśnym w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na trzecim piętrze z balkonem. Mieszkanie nowoczesne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szanowni państwo Do wynajęcia działka w Toruniu przy ul. Nieszawskiej Bardzo dobra lokalizacja, przy ruchliwej ulicy Plac o powierzchni ok. 6800 m2 z własnym wjazdem od głównej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wiktoria Włodarska tel.   Nieruchomości Apartament Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu wyżyny - jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej rozwiniętych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,7 mkw, z balkonem loggią, położone na 3. piętrze bloku 4-piętrowego, na Os. Południe Jednostka A we Włocławku, czyste, odnowione, z nowym.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł393,27 m² 50,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

rezydencja na wynajem o powierzchni 393.27 m2, z 6 pokojami. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 2000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 234 zł154,18 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja Oferowany magazyn znajduje się w Grudziądzu przy ul. Dworcowej 60. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części Grudziądza, w pobliżu dworca kolejowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję dwupokojowy apartament z balkonem położony przy ul. Wybickiego. Lokal jest bardzo przestronny i funkcjonalny. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 415 zł48,75 m² 49,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w bloku 48,75 m2 w Centrum miasta, położone na parterze - idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod działalność usługową. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

11 624 zł350 m² 33,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przedmiotem najmu jest nowoczesna hala położona w dzielnicy przemysłowej - handlowej Torunia. Stąd jest bardzo dobry wyjazd na Gdańsk, poznań czy Bydgoszcz. Dużo miejsc parkingowych, plac.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł600 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajecia obiekt magazynowy 600 m2 (12 45) idealny na magazyn, centrum przeładunkowe, działalność rolniczą lub produkcję. Atutem jest doskonały dojazd i lokalizacja tuż przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:36 m²

Wynajem 2 miejsc garażowych w centrum Grudziądza - ul. Plac Niepodległości Bezpieczne, przestronne i wygodne - idealne dla Ciebie lub Twojej firmy Oferujemy 2 miejsca garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł39 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem - świetna lokalizacja w Toruniu Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania na wynajem , położonego przy ul. Wybickiego w Toruniu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł550 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Na wynajem: przestronny lokal biurowo-magazynowy 550 m , Osielsko Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny i przestronny lokal biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni 550 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25 m , położona na parterze w zadbanym budynku przy ul. Fryderyka Chopina w Bydgoszczy. Najważniejsze atuty: świetna.

Szczegóły ogłoszenia

44,20 zł/m²54 m² 2 387 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 36 m ! Położona na I piętrze biurowca, podjazd dla niepełnosprawnych. Przy budynku duży bezpłatny parking W lokalu jest sieć internetowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Jeśli szukasz powierzchni biurowych do wynajęcia (30m2 - 101m2) w nowoczesnym biurowcu w sercu miasta to przyjrzyj się tej ofercie! Lokalizacja: bielawy, jedna z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł500 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! toruń! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 500 m2 z zapleczem biurowym, bramy z poziomu O, ogrzewana. Możliwość dostosowania powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,50 mkw, położone na 1. piętrze bloku 4-piętrowego, w Śródmieściu Włocławka, z balkonem loggią, kuchnia otwarta na duży pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 47 m | Gajowa | od 1 maja Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ul. Gajowej 80. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie (65 m ) z balkonem dostępne od 01.07.2026r. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowo funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal o powierzchni 50 m2 na Osowej Górze. W skład lokalu wchodzi: - 1 duże pomieszczenie - wc+ łazienka Lokal znajduje się przy bardzo ruchliwej ulicy. Idealnie nadaje się na (.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:750 m²

Opis oferty: do wynajęcia budynek usługowo-handlowy z własnym parkingiem na ogrodzonym terenie. Szczegóły oferty: pow. użytkowa 400 m2 Parter 200 m2: - hala - 170 m2, wysokość 4,5 m - 2.

Szczegóły ogłoszenia

31 000 zł1 337 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowa hala magazynowa Osowa Góra - 942m2 z powierzchnią biurową 177m2 oraz pomieszczeniami socjalnymi 220m2- wariant I Wariant II -opcjonalnie możliwość zwiększenia wynajmowanej.

Szczegóły ogłoszenia

41,11 zł/m²45 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal w dogodnej lokalizacji osiedla Glinki, 30 m2 sali handl.-usługowej z dużymi witrynami. Zaplecze socjalne oraz łazienka to 15 m2. Ogrzewanie gazowe, dwa wejścia. Koszt to czynsz najmu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

43,10 zł/m²116 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealny lokal na działalność administracyjno-biurową Lokal o powierzchni około 116 m2 położony na parterze w pawilonie przy ul. Grudziądzkiej w Toruniu. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajmu lokal biurowy 140 m2 na pierwszym piętrze, w raz z 140 m2 hali /pomieszczenia magazynowego na parterze budynku z dużą bramą wjazdową, ogrzewanego razem 280 m2. Część biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 301 zł253 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa 253 m Parametry: wysokość: 4 m brama wjazdowa: 3,0 x 3,0 m posadzka: częściowo niepyląca ogrzewanie: gazowe przydział mocy: 36 kw.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł2 228 m² 15,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu dwóch hal produkcyjno-magazynowych położnych w Bydgoszczy na Osowej Górze. Powierzchnia pierwszej hali oznaczonej jako A1: -hala 1076 m2 -zaplecze socjalno- biurowe-288 m2 Łącznie:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od 01-05-2026 r. Komfortowe - w Apartamentowcu - ul. Pow. Warszawy/ Zaświat Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa wynajmujący, co oznacza że najmujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł320 m² 28,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Piękny wolnostojący dom położony w Grudziądzu na dużej i ładnie zagospodarowanej działce, wraz z częściowym umeblowaniem i wyposażeniem do wynajęcia. Świetna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł1 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! toruń! suwnica! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 1000 m2 z zapleczem biurowym, duże bramy wjazdowe , ogrzewana. Możliwość przystosowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy na wynajem centrum Bydgoszczy, ul. Pomorska Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 56,5 m , położony na 2. piętrze budynku przy ul. Pomorskiej w Bydgoszczy, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament starówka! Do wynajęcia klimatyczny apartament położony na Starówce. Powierzchnia 20m2 - składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienki.! idealna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł1 083,71 m² 16,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:2 678 m²

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego obiektu handlowo-usługowego, położonego w sercu Grudziądza, przy ul. Rybackiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym, ogrodzonym osiedlu. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do wprowadzenia się, co czyni go idealnym wyborem dla rodzin, par lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

31,25 zł/m²160 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe mieszczące się w kamienicy położonej w samym centrum Bydgoszczy przy ulicy Dworcowej na 1 piętrze o powierzchn i 160m2 , obejmujący 6 pomieszczeń.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij