dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 855 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 855 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 500 zł87 m² 40,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 5 pokojowe z 2 balkonami , 5 pokojami, kuchnia oddzielna ,łazienka i odrębna toaleta. Odświeżone niedawno i wyposażone w nowy sprzęt agd i meble. Bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł34 m² 44,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Strobanda | Dwa pokoje | 34 m Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania gotowego do wprowadzenia. Mieszkanie w nowym budownictwie. Na powierzchnię 34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, prezentuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni 74 m 2 w odrestaurowanej kamienicy, w centrum Bydgoszczy, w której elegancka i funkcjonalna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hurynowicz

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 350 zł53 m² 25,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - 3 pokoje - 53m2 - bielany - toruń Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 3-pokojowego mieszkania położonego na toruńskich Bielanach - przy ul. Janiny Hurynowicz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sulnówko

Sulnówko,kujawsko-pomorskie

500 zł120 m² 4,17 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kwatery obok drogi s5! Nawet do 10 miejsc noclegowych! W skład nieruchomości wchodzą : Parter : dwa pokoje łazienka kuchnia taras Piętro : duży pokój łazienka balkon Cena to : 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 200 zł49 m² 24,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mobilne Biuro Nieruchomości oferuje do wynajęcia dwupokojowe, przestronne mieszkanie, usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku, przy ul. Kolskiej, we Włocławku. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Młodych

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł54 m² 29,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do obejrzenia mieszkania na os. Młodych idealnego dla studentów. Najem w formie Najmu Okazjonalnego. Mieszkanie składa się z dwóch odrębnych, samodzielnych pokoi ( właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kazimierza Wielkiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na wynajem piękny apartament we Włocławku na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Lokal o powierzchni 52 m kw na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karpacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 950 zł37 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu bardzo ładnego mieszkania w nowym budownictwie. Słoneczne dwupokojowe mieszkanie w budynku z cegły znajduje się na Wzgórzu Wolności przy ulicy Karpackiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żmudzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 250 zł36 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka o pow. 36 m2 położona w apartamentowcu ( 1 piętro), na bydgoskich Bartodziejach / ul. Żmudzka. Mieszkanie jasne, zadbane i przestronne ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 4 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal bliskość terenów zielonych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł20 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Wynajmę pokój niepalącej studentce/niepalącemu studentowi medycyny w 3-pokojowym mieszkaniu w pobliżu szpitala im. dr. Jurasza na Skrzetusku w Bydgoszczy. W pozostałych pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzone, a zarazem przytulne mieszkanie na wynajem na Bartodziejach. Funkcjonalny lokal usytuowany na 3. piętrze 4. piętrowego bloku. Ma 45 m2 powierzchni i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbożowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 650 zł49 m² 33,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Mieszkanie wolne od zaraz. Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na parterze niskiego bloku z cegły 2005r. na Wrzosach przy ul.Zbożowej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł87 m² 28,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Makler poleca Mieszkanie do wynajęcia na osiedlu Szwederowie.Lokalizacja idealna markety, przedszkola, szkoły, uczelnie,przychodnie, zielone arkady w zasięgu dłoni.Komunikacja miejska widoczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Ujejskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

15 000 zł2 143 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA wynajem: działka z przeznaczeniem usługowym na ulicy Ujejskiego, znakomita komunikacja. Grunt idealnie widoczny z Alei Jana Pawła II, głównej atrerii południowej Bydgoszczy. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 42 m2 położone w wolnostojącym nowym domu, w podbydgoskiej miejscowości Łochowo - gmina Białe Błota. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buszczyńskich

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł39 m² 40,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rubinkowo, mieszkanie 2 pok, idealne dla Pary lub Studentów Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

11 zł/m²400 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa winda towarowa! na wynajem: obiekt usługowy/ hale/ magazyny pod działalność gospodarczą na terenie zakładów Stomil, ul. Toruńska 155 w Bydgoszczy. Możliwość parkowania na posesji. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 940 zł245 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

NA wynajem: obiekt usługowy/hale/magazyny pod działalność gospodarczą na terenie zakładów Stomil, ul. Toruńska 155 w Bydgoszczy. Możliwość parkowania na posesji. Obiekt ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

66,67 zł/m²60 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem: biura w samym centrum miasta, przy ul. Długiej w Bydgoszczy w kamienicy z XIX wieku. Dostęp 24/7, darmowy parking! Biura są umeblowane oraz wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bydgoskie Nieruchomości premium Proponują do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 znajdujące się na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym na Osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Kragujewca

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł43 m² 27,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na 3 piętrze. Stan do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kanałowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł36 m² 41,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem kawalerki 36,5 M2 na 2 piętrze trzy piętrowego bloku z 2004r. z balkonem i piwnicą. Ogrzewanie gazowe i ciepła woda z własnego pieca dwufunkcyjnego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

13 200 zł1 200 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowa winda towarowa! na wynajem: obiekt usługowy / hale / magazyny pod działalność gospodarczą na piętrze zakładów Stomil, ul. Toruńska 155 w Bydgoszczy. Nowa winda towarowa! Obiekt ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę kawalerki do wynajęcia w popularnej dzielnicy jar. W nowym budynku z 2020 roku. Mieszkanie idealne dla singla lub pary. W skład mieszkania wchodzą: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od października dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Sztuk Pięknych od strony Fałata. Mieszkanie znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie umk. Na osiedlu zadbano o tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

6 460 zł340 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek magazynowy o powierzchni 350 m2. Zaplecze socjalne z biurem i kuchnią. Wysokość 5 metrów, brama wjazdowa dla samochodów dostawczych. Obiekt ogrzewany. Posadzki bezpyłowe. Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Paderewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 300 zł38 m² 61,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu wyjątkowego dwupokojowego apartamentu w Dzielnicy Muzycznej. Zupełnie nowe mieszkanie znajduje się na osiedlu sens, przy ulicy Paderewskiego. Na swojego pierwszego Najemcę czeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielany

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 100 zł36 m² 30,82 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Oferta z klauzulą wyłączności Teren ogrodzony, duży balkon, winda, blisko umk, mieszkanie idealne dla studenta, singla/singielki. Preferowane osoby bezdzietne, najem okazjonalny po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Brzechwy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

650 zł9 m²

 

Piętro:-

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:650 zł

Wynajmę od zaraz przytulny i słoneczny pokój o powierzchni 9 m2 w trzypokojowym mieszkaniu w czteropiętrowym bloku na Osiedlu Bajka przy ulicy Brzechwy w dzielnicy Nowy Fordon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

53,57 zł/m²56 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Odnowiony lokal znajdujący się na parterze kamienicy, na toruńskiej starówce. Lokal jest pełni wykończony, nowe instalacje elektryczne, pice gazowy itp. Przeznaczenie: fryzjer, kosmetyki, sklep, biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

850 zł39 m² 21,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie 39m-pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie z nowym piecem gazowym, wymienioną instalacją elektryczną(+siła pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duboisa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 990 zł54 m² 37,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią o pow. 53,77 m2. Jedyne takie duże 2 pokojowe mieszkanie! Rozkład pomieszczeń: pokój 16,05 m2, pokój 13,28 m2, kuchnia 10,45 m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, Podgórz

Toruń,kujawsko-pomorskie

10 932 zł4 753 m² 2,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 4753 m2 do wynajęcia , blisko wjazdu na autostradę i S 10. Przeznaczenie działki : - skład materiałów - komis samochodowy - skład maszyn - skład towarów Działka nieutwardzona, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 150 zł37 m² 31,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wprowadzenia od zaraz Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na wynajem w centrum miasta. Cicha i spokojna okolica to niezaprzeczalny atut tej oferty. Informacje o mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kazimierza Wielkiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mobilne Biuro Nieruchomości oferuje nowe mieszkanie,w pięknym apartamentowcu na zamkniętym, strzeżonym Osiedlu Bursztynowym. Mieszkanie ekskluzywnie wykończone, wyposażone w nowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Okrzei

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka 28 m2, na 3 piętrze w wieżowcu na osiedlu Błonie (ul. Okrzei). mieszkanie gotowe od 3 października najem okazjonalny minimum na 12 mcy pokój z osobną kuchnią łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniadeckich

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

900 zł39 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność! My Place Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 39m2 na osiedlu Strzemięcin. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł20 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:900 zł

Wyjątkowa oferta! Duży pokój (20m2) w przestronnym 3 pokojowym mieszkaniu 85m2. Oferta dla 1-2 kobiet lub pary bez dzieci. Opłaty: -Dla 1 osoby - 1200zł -dla 2 osób - 1400 zł -kaucja 900 zł Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 200 zł130 m² 24,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn ogrzewany ( niskie koszty ogrzewania ) pompą ciepła. W skład wchodzą 2 pomieszczenia o powierzchni po 60 m2 każde. Wysokość pomieszczeń 3,5 m. Na podłodze kafle. Pomieszczenia.