dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 855 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 855 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, Duży Rynek

Świecie,kujawsko-pomorskie

23,33 zł/m²150 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 150m2, znajdujący się w samym Centrum Świecia przy rynku. Lokal jest doskonale usytuowany i oferuje wiele możliwości dla potencjalnego najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia M-3 na Wyżynach. Mieszkanie o powierzchni 38 m2, usytuowane na 2 piętrze bloku, składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki z prysznicem, oddzielnej kuchni wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hurynowicz

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 490 zł53 m² 28,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - 3 pokoje - 53m2 - bielany - toruń Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 3-pokojowego mieszkania położonego na toruńskich Bielanach - przy ul. Janiny Hurynowicz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Herberta

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 100 zł15 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *funkcjonalne studio w świetnej lokalizacji *15,38 m2 *IV piętro *bez windy *do dyspozycji komórka lokatorska *ogrzewanie centralne *korzystna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Floriana

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł22 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasne mieszkanie przy ulicy Św. Floriana 3 *powierzchnia 22,5 m2 *2 piętro *ogrzewanie centralne Wyposażenie: *pokój: kanapa, stół, krzesła, lustro, szafa *aneks kuchenny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drozdów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł38 m² 38,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Novator centrum nieruchomości poleca: do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe na Osowej Górze - ul. Drozdów. Posiadamy do wynajęcia wyremontowane i bardzo ładne mieszkanie na Osowej Górze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 500 zł78 m² 44,87 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane na osiedlu Błonie, blisko Ronda Grunwaldzkiego. W mieszkaniu o powierzchni 78 m2 znajdują się: salon z przestronnym tarasem i aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bluszczowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł47 m² 53,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości 3parts (partner Home) ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu wyposażonego, umeblowanego 2-pokojowego mieszkania na ul. Bluszczowej w Toruniu (osiedle Brzezina).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe M-3 z miejscem w hali garażowej, apartamentowiec, aura towers. Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 39 m2 zlokalizowane w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Obrowo,kujawsko-pomorskie

6 500 zł300 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 634 m²

Pragnę przedstawić Państwu ofertę wynajmu budynku w miejscowości Obrowo. Hala o powierzchni 300 mkw na działce 5634 mkw. Całość składa się z jednej dużej przestrzeni, zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta mieszkania na wynajem: mieszkanie znajduje się przy ulicy pck w budynku z windą. Mile widziane zwierzątka Mieszkanie po generalnym remoncie w lutym 2024. Dostępne od 1 października.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne dla studentów. Pożądana lokalizacja, blisko Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Najbliższy przystanek tramwajowy (linii: 2, 3, 5) znajduję się 50m od mieszkania. Mieszkanie składa się z: osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 200 zł68 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie i komfortowe M-4, blisko Centrum i nato. Lokal o powierzchni 68 m2, znajdujący się na 1 piętrze w nowym apartamentowcu z windą, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

40 zł/m²75 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu użytkowego położonego na Bydgoskim Przedmieściu. Położony na parterze w kamienicy, powierzchnia 75 mkw, na którą składają się 4 pomieszczenia, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, jasne, 2 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze przy Szpitalu Uniwersyteckim Nr 1. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon, z możliwością korzystania z piwnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

61,40 zł/m²171 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal klasy premium usytuowany w zabytkowej kamienicy położonej u zbiegu głównych ulic Starego Rynku w Bydgoszczy. Lokal o przeznaczeniu handlowo- usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

800 zł11 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świetna propozycja dla studentów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, uniwersytetu wsb Merito, akademii Jagiellońskiej lub osób pracujących w Centrum Torunia Osiedle "słoneczne Tarasy" to nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł53 m² 37,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,40m składające się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, p.pokoju, łazienki z wc wyposażonej w prysznic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne przytulne mieszkanie dla pary lub studentów czy 3 osobowej rodziny. Świetna lokalizacja 200 m do Galerii Plaza, połaczenia z Centrum Torunia 12 min. dwie trakcje tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł24 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka z ogródkiem w centrum miasta przy ul. Pck 5. Genialna lokalizacja, 5 minut od toruńskiej starówki. Zalety oferty: - funkcjonalna, bardzo dobrze zaprojektowana kawalerka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jasna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 100 zł15 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *oferuję piękną kawalerkę przy ul. Jasnej 11-13 *doskonała lokalizacja: odległość do Biznes Parku 1 km, do pes 1,2 km, do wsg 1 km *centrum Handlowe Rondo w odległości 700 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

38,60 zł/m²57 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie biura mamy do wynajęcia lokal użytkowy w nowoczesnym budynku z cegły w samym centrum bydgoskiej starówki. Spokojna i cicha uliczka przylegająca do ulicy Długiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł44 m² 45,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wynajem 3 pokoje blisko umk! Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania 3- pokojowego o pow. 44,43 m2 zlokalizowanego na 4 piętrze w bloku 5-piętrowym z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Kaszowniku

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł47 m² 38,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, mokre, ul. Przy Kaszowniku 9 Do wynajęcia przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 m2, znajdujące się w dzielnicy Mokre - jednej z najlepiej skomunikowanych w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

2 000 zł320 m² 6,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:8

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam posiadamy pokoje na wynajem w Ciechocinku na ul Konopnickiej tuz przy Wojskowym szpitalu uzdrowiskowym.Jest to 9 pokoi z łazienkami.Wynajmujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

102,21 zł/m²66 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta lokalu na wynajem. ***tylko u nas*** Cechy oferty: - centrum Torunia, przy ul. Szosa Chełmińska, - powierzchnia pod biuro/usługi - 66,04 m2, - dodatkowo łazienka i pomieszczenie socjalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł48 m² 35,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam ładne mieszkanie z dużym balkonem na Kołłątaja. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd i ttv. Nowocześnie urządzona kuchnia. Mieszkanie zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lelewela

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 750 zł38 m² 45,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! osiedle leśne, ul. Lelewela tylko najem okazjonalny! Prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jamontta

Toruń,kujawsko-pomorskie

60 zł/m²112 m² 6 720 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu usługowego, położonego na Rubinkowie, w bardzo ruchliwym miejscu, z ogólnodostępnymi miejscami parkingowymi. Lokal składa się z 2 kondygnacji, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Targowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł34 m² 52,75 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękna kawalerka z nowoczesnym i funkcjonalnym wnętrzem. Znakomita lokalizacja - blisko centrum. Wynajmę od zaraz w pełni urządzoną kawalerkę z ogródkiem i przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 500 zł120 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu eleganckiego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 120 m2, znajdującego się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dąbrowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości. Wyjątkowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, glinki: lokal mieszkalny 3-pokojowy, bardzo klimatycznie zaaranżowany, posiadający balkon od strony północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

18 750 zł1 250 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! lisi ogon Oferuję na najem halę produkcyjną z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł58 m² 27,59 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ciekawe mieszkanie składające się z 3 pokoi (20m/15m/12m), oddzielnej kuchni, garderoby, łazienki oraz przedpokoju. Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym: na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjna przestronna kawalerka z balkonem na Bartodziejach. Mieszkanie o powierzchni 35 m2, usytuowane na 1 piętrze domu, z eleganckim wejściem. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny (notarialny) Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 2 pokoi (25m/12m), aneksu kuchennego, łazienki, przedpokoju oraz dużego balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo przyjemne mieszkanie dwupokojowe w Bydgoszczy przy ul. Bartosza Głowackiego Lokal po remoncie, ciekawie rozplanowane wnętrze. Mieszkanie wyposażone i umeblowane. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 63. Pułku Piechoty

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 100 zł54 m² 38,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. 63 Pułku Piechoty - dzielnica Podgórz. Na powierzchnię mieszkania składa się - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 500 zł225 m² 24,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż (850 000 zł) lub wynajem (5500 zł / miesiąc) Dom wolnostojący (225m2) z garażem (28m2) i halą magazynową (120m2) w Lipnie Stan: idealny (wyremontowany) Ogrzewanie: miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta na wyłączność biura nieruchomości. Przedstawiam Państwu ofertę najmu mieszkania dwupokojowego położonego w Bydgoszczy przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej Lokal mieszkalny z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Szosa Okrężna

Toruń,kujawsko-pomorskie

900 zł15 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 350 zł

Serdecznie zapraszam do wynajęcia dużego pokoju w świeżo odnowionym mieszkaniu dwupokojowym (ok. 50 m2) przy ulicy Szosa Okrężna. Pokój świeżo malowany, w pełni wyposażony: meblościanka.